Euronics letákLogo

Akční leták Euronics od 13.11.2019 do 19.11.2019

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 19.11.2019
Zobrazit aktuální leták Euronics

Euronics leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Euronics leták

Elektronika je nedílnou součástí našich domácností. Pokud plánujete nákup jakéhokoliv spotřebiče, využijte prodejen Euronics. Tato společnost se pyšní desítkami obchodů po celém území České republiky. Svůj sortiment mimo jiné prezentuje i prostřednictvím internetového obchodu. Nabízí jak dopravu do domu, tak odběr zboží na konkrétní pobočce.

Euronics leták

Desítky malých, ale i velkých spotřebičů, včetně elektroniky nejrůznějšího typu můžete zakoupit ve zvýhodněných cenových nabídkách. A právě ty jsou zákazníkům předkládány prostřednictvím letáku. Euronics leták vychází každý měsíc a vždy se zaměřuje na konkrétní časové období nebo je tematicky laděný. Pokud vám do schránky nechodí papírová podoba letáku, využijte tu elektronickou. Euronics leták online je dostupný po celou dobu své platnosti. Na svůj budoucí nákup elektroniky se tak můžete připravit s dostatečným předstihem.

Akční ceny elektra

Leták Euronics zahrnuje sortiment libovolného typu. Jsou to malé spotřebiče, velké spotřebiče, televize, audio, video, notebooky, tablety, počítače, mobilní telefony, fotoaparáty, navigace, ale i potřeby pro dům, dílnu a zahradu. V rámci pestrého produktového portfolia není opomíjeno ani na hromadu dalšího příslušenství. Každý měsíc vám Euronics leták online přinese od každého kousek, takže je zřejmé, že na své si přijde doopravdy každý.

Zvýhodněný nákup s kartou Euronics

Akční leták Euronics online není tím jediným, co vám ušetří peníze při nákupu elektroniky. Pokud Disponujete i kartou Euronics, jako pravidelní zákazníci se domůžete dalšího přínosného snížení ceny. Dnes máte možnost zakoupit elektroniku levně, a to na jakékoliv nejbližší pobočce tohoto prodejce. Stačí si přečíst Euronics leták.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.