Intersport letákLogo

Akční leták Intersport od 4.12.2019 do 15.12.2019

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 15.12.2019
Zobrazit aktuální leták Intersport

Intersport leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Intersport leták

Nechodí vám do poštovní schránky leták Intersport? Chcete být informováni o novinkách tohoto obchodního řetězce zaměřeného primárně na sportovní oblečení, obuv a vybavení? Potom jste tu správně. Ať už nakupujete v některé z šesti prodejen v Praze, Písku, Brně, Ostravě, Hradci Králové a dalších, přijde vám vhod elektronická verze letáku Intersport.

Intersport leták

Přečtěte si Intersport leták online, který vychází jednou za měsíc a přináší akční a bezkonkurenční ceny zboží. Buďte stále ve střehu a čtěte tyto slevové nabídky jako první. V elektronické podobě, kdykoliv a odkudkoliv. Intersport leták má omezenou platnost, proto sledujte toto místo a nepropásněte zboží v akci vztahující se na konkrétní časové období. Díky letáku Intersport budete moci ušetřit až desítky procent z běžných cen.

Akční nabídky v Intersportu

Vybírejte si z pestré produktové nabídky značkového outdoorového oblečení, včetně toho fitness. Je libo halová obuv, běžecká obuv nebo ta treková? Tohle všechno nabízí obchodní řetězec Intersport, včetně přidruženého sortimentu. Patří mezi něj helmy na kolo, horská kola, elektrická kola, koloběžky, příslušenství pro běžce a mnohé jiné pohybové aktivity. Intersport leták online vám na první pohled prozradí, za jaké zboží můžete aktuálně ušetřit.

Intersport a profesionální servis

Leták Intersport vás určitě navnadí k návštěvě některé z prodejen této společnosti. A víte, co vás tam čeká kromě bohatého množství odlišného zboží? Jsou to také speciální analýzy. Třeba dynamická analýza došlapu, počítačová analýza chodidel, testcentrum elektrokol a nášlapová analýza chodidel. Intersport leták online je pouze odrazovým můstkem ke spokojenosti zákazníka, jemuž se dostane i odborného servisu sportovního náčiní.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.