Kaufland letákLogo

Akční leták Kaufland od 2.3.2022 do 8.3.2022 – stránka 30 z 48

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 8.3.2022
Zobrazit aktuální leták Kaufland

Kaufland leták

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Kaufland leták

Kaufland je jedním z nejznámějších obchodních řetězců zaměřujících se na potraviny a přidružený sortiment v České republice. Funguje zde od roku 1998 a za dobu více jak dvaceti let bylo vybudováno spoustu supermarketů a hypermarketů Kaufland. Ty se pyšní velkou prodejní plochou a také pravidelným Kaufland letákem přinášejícím řadu zajímavých slev.

Kaufland leták online

Jestliže bydlíte v blízkém okolí některé z prodejen Kaufland, pravděpodobně vám čas od času skončí v poštovní schránce leták Kaufland. Jestliže ho někdy hledáte marně a utekla vám nejedna sleva na daný sortiment, vydejte se jinou a lepší cestou. A tou je Kaufland leták online. K dispozici vám bude právě zde, a to s maximální pravidelností. Základní Kaufland leták vychází jednou za týden a jeho platnost je od čtvrtka do středy. Dostupné jsou i speciální letáky zaměřené na svátky nebo tematické katalogy Kaufland. Ty tu také naleznete v elektronické podobě.

Ocenění a výhodná cena

Řetězce Kaufland se pyšní kvalitou nabízeného sortimentu, ať už jde o potraviny nebo jiné zboží. To tvoří třeba drogistické produkty, krmivo pro zvířata, časopisy, doplňky do domácnosti a mnohé další. Tato kvalita je mimo jiné spjata s vynikající cenou. A právě k tomu přispívá Kaufland leták online, kde na vás čekají slevy v řádu jednotek až desítek procent. Obsahová nabídka letáku Kaufland může být mimo jiné upravována také dle vaší nejbližší prodejny. Prezentovány v něm budou Kaufland akce, jež máte na dosah ruky.

Nakupujte potraviny až do 22 hodin

Přehledný, bohatý a pravidelně obnovovaný Kaufland leták online pochopitelně není tím jediným, co na supermarketech a hypermarketech této značky oceníte. Je to také delší otevírací doba od 7 do 22 hodin, takže pro akční zboží si můžete zajít i později.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.