Kaufland letákLogo

Akční leták Kaufland od 25.5.2022 do 31.5.2022

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 31.5.2022
Zobrazit aktuální leták Kaufland

Kaufland leták

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Kaufland leták

Kaufland je jedním z nejznámějších obchodních řetězců zaměřujících se na potraviny a přidružený sortiment v České republice. Funguje zde od roku 1998 a za dobu více jak dvaceti let bylo vybudováno spoustu supermarketů a hypermarketů Kaufland. Ty se pyšní velkou prodejní plochou a také pravidelným Kaufland letákem přinášejícím řadu zajímavých slev.

Kaufland leták online

Jestliže bydlíte v blízkém okolí některé z prodejen Kaufland, pravděpodobně vám čas od času skončí v poštovní schránce leták Kaufland. Jestliže ho někdy hledáte marně a utekla vám nejedna sleva na daný sortiment, vydejte se jinou a lepší cestou. A tou je Kaufland leták online. K dispozici vám bude právě zde, a to s maximální pravidelností. Základní Kaufland leták vychází jednou za týden a jeho platnost je od čtvrtka do středy. Dostupné jsou i speciální letáky zaměřené na svátky nebo tematické katalogy Kaufland. Ty tu také naleznete v elektronické podobě.

Ocenění a výhodná cena

Řetězce Kaufland se pyšní kvalitou nabízeného sortimentu, ať už jde o potraviny nebo jiné zboží. To tvoří třeba drogistické produkty, krmivo pro zvířata, časopisy, doplňky do domácnosti a mnohé další. Tato kvalita je mimo jiné spjata s vynikající cenou. A právě k tomu přispívá Kaufland leták online, kde na vás čekají slevy v řádu jednotek až desítek procent. Obsahová nabídka letáku Kaufland může být mimo jiné upravována také dle vaší nejbližší prodejny. Prezentovány v něm budou Kaufland akce, jež máte na dosah ruky.

Nakupujte potraviny až do 22 hodin

Přehledný, bohatý a pravidelně obnovovaný Kaufland leták online pochopitelně není tím jediným, co na supermarketech a hypermarketech této značky oceníte. Je to také delší otevírací doba od 7 do 22 hodin, takže pro akční zboží si můžete zajít i později.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.