KiK letákLogo

Akční leták KiK od 9.9.2020 do 15.9.2020 – stránka 7 z 16

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 15.9.2020
Zobrazit aktuální leták KiK

KiK leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


KiK leták

Obchodní řetězce KIK pochází původem z Německa, kde vznikly v roce 1994 ve městě Bönen. Prodejny s pánským, dámským a dětským oblečením, včetně řady dalších bytových doplňků se postupem času rozšířily do okolních zemí. Mimo jiné také do České republiky, což bylo v roce 2007. Od té doby můžete na prodejny KIK narazit hned v několika městech po celém Česku.

KIK leták online

KIK stejně, jako řada jiných obchodních řetězců tohoto typu vydává pro své zákazníky KIK letáky. A to s maximální pravidelností. Platnost takového letáku je obvykle od středy do úterý. Narazit však můžete i na letáky KIK s platností delší, třeba v délce čtrnácti dnů a měsíce. Čas od času vychází tematické letáky nebo ty přizpůsobené ročnímu období. Kromě těch papírových, které se bohužel nedostanou ke každému, máte možnost nahlédnout i do těch elektronických. Právě zde se nachází KIK leták online, jenž je vždy aktuální.

Zboží pro všechny

Už když otevřete leták KIK, přesvědčíte se o tom, že tento obchodní řetězec vás bude zásobit nejenom klasickým oblečením, ale také nadměrnými velikostmi určenými pro pány a dámy. V rámci zvelebování domova se můžete těšit na domácí textil, domácí potřeby, dekorace, hračky, psací potřeby a sortiment určený pro zahradu a volný čas. KIK leták online je v tomto směru doslova přeplněn zajímavými cenovými akcemi. Stačí, když zde budete sledovat jeho aktuální podobu, aby vám nic neuniklo a měli jste možnost vyrazit do obchodu co nejdříve. Spousta zlevněného sortimentu je totiž omezena skladovými zásobami.

Nakupování téměř do večera

Na prodejnách KIK je příjemné to, že jsou obvykle otevřeny od 9 do 18 hodin. Spousta z nich je součástí větších obchodních center, kde se otevírací doba prodlužuje do 19 nebo dokonce 20 hodin. Takže i když si leták KIK online přečtete pozdě odpoledne, stále ještě máte šanci vyrazit na cenově zvýhodněné nákupy.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.