Kika nábytek letákLogo

Akční leták Kika nábytek od 2.3.2020 do 15.3.2020

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 15.3.2020
Zobrazit aktuální leták Kika nábytek

Kika nábytek leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Kika nábytek leták

Kika je označení mezinárodní společnosti zabývající se prodejem nábytku a bytových doplňků. Ten si máte možnost pořídit v některé z šedesáti prodejen po celém území České republiky. Prodejce nabízí tisíce položek, které jsou k vidění nejenom v samotném řetězci, ale také v internetovém obchodě.

Kika leták online

Nákupy v obchodech Kika jsou pestré a bohaté, o tom není žádných pochyb. Aby byly cenově výhodné, vyplatí se číst leták Kika. Ten není dostupný jen v papírové podobě, jak by si mohl, kdo myslet. K dispozici je vám i na tomto místě. Kika leták online vychází jednou za čas a vztahuje se na časově odlišnou akci. Kika leták prezentuje nábytek a bytové doplňky všeho druhu. To znamená, že si na své přijdou naprosto všichni zákazníci. Slevy v obchodech Kika mohou díky tomu dosahovat hodnoty až 50 %. A to už se vyplatí.

Akce na nábytek všeho druhu

Prostřednictvím letáku Kika máte příležitost poznat nové německé značky. K dispozici jsou výrobky do obývacího pokoje, ložnice, jídelny, kuchyně, studentských pokojů i pracoven. Výjimku netvoří ani nábytkové programy, které se objevují na letáku Kika online. Ten mimochodem nabývá několika stran, takže je určitě z čeho vybírat. Pokud vsadíte na výprodejovou akci u Kika, můžete se dopracovat ke slevám ve výši až 70 %.

Kika a služby navíc

Kika akce vám umožní nakoupit nábytek levněji. Zároveň se domůžete i přidružených služeb, kam patří například zaměření daných prostor, realizace 3D návrhu, dodávka na místo určení, včetně kompletní montáže. Takový servis lze získat i v případě, že vaším odrazovým můstkem při nákupu bude Kika leták online. Tedy zboží za výhodnou cenu. Sledujte na této stránce akce, slevy a letáky Kika, jenž by rozhodně neměly ujít vaší pozornosti.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.