Penny letákLogo

Akční leták Penny platný od 28. 11. do 11. 12. 2019

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 11. 12. 2019
Zobrazit aktuální leták Penny

Penny leták

První půjčka až 16 000 Kč zdarma. RPSN i úrok 0 %


Penny leták

Penny Market je jedním z nejrozšířenějších supermarketů v České republice zaměřujících se na prodej potravin. Za dobu působnosti této společnosti vzniklo v Česku více jak 370 prodejen. Ty o sobě mimo jiné dávají vědět prostřednictvím Penny Market letáku, který většině obyvatel chodí do poštovní schránky.

Vyzkoušejte Penny Market leták online

Pokud se vám stane, že čas od času papírová podoba letáku nedorazí nebo z nějakého důvodu chcete snazší a rychlejší způsob přístupu k těmto informacím, máme pro vás tip. Přečtěte si zde online leták Penny Market, respektive jeho elektronickou podobu. Tu můžete mít neustále při sobě. Penny Market leták vychází dvakrát týdně a na několika stranách přináší spoustu zlevněného sortimentu. Jedním typem letáku je Pondělník platný od pondělí do středy. Tím druhým je Čtvrtečník platný od čtvrtka do neděle. Publikován zde bude také speciální Penny Market leták zvaný Super víkend. Jeho platnost je o víkendu. Nechybí ani občasné tematické letáky.

Sortiment založený na čerstvosti

Supermarkety Penny Market se snaží svým zákazníkům přinášet jen kvalitní potraviny. To znamená, že spolupracují s lokálními dodavateli, vyhlášenými vinaři a profesionálními dodavateli. Vybírat si můžete i z privátních značek společnosti. Jsou jimi například Boni a Penny, BabyTime, Dobré Maso a Řezníkům talíř. Tohle všechno v sobě zahrnují Penny Market letáky online, kde se každý týden objeví vždy něco nového a cenově výhodného.

Nakupujte ještě výhodněji s Penny Kartou

I když vám online Penny Market leták přinese spoustu lákavých slev, můžete ušetřit ještě mnohem více. Stačí, když budete v supermarketech nakupovat s Penny Kartou. Právě na ní se váže řada dalšího akčního zboží. Tak neotálejte a prohlédněte si aktuální leták Penny Market.

Na těchto stránkách naleznete akční letáky oblíbených obchodních společností působící na území České republiky. Letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uvěřejněné zde na webu.