Pepco letákLogo

Akční leták Pepco od 25.5.2020 do 1.6.2020 – stránka 2 z 6

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 1.6.2020
Zobrazit aktuální leták Pepco

Pepco leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Pepco leták

Diskontní síť Pepco je oblíbeným dodavatelem produktů pro rodinu a domácnost. I díky tomu se od roku 2013 otevřely desítky prodejen po celé České republice. Ty nabízí velké prodejní plochy, zajímavý sortiment a spoustu zvýhodněného zboží. Na to vás s dostatečným předstihem upozorní Pepco leták.

Pepco leták na internetu

Pokud se ve vašem okolí nachází prodejna Pepco, s největší pravděpodobností vám do schránky chodí Pepco leták. Jestliže tomu tak není, o nic nepřijdete. Rozhodně ne zde, kde je k dispozici Pepco leták online. Ten si přečtete v elektronické podobě odkudkoliv a kdykoliv. Leták Pepco vychází s maximální pravidelností dvakrát měsíčně. Jeho platnost je od pátku do čtvrtka. To znamená, že máte dostatek času na nákup vybraného sortimentu.

Nakupujte věci do domácnosti

Na obchodech Pepco je příjemné to, že sdružují opravdu pestrý sortiment do domácnosti. Tvoří jej nejrůznější dekorace, hračky, věci a oblečení pro děti, školní potřeby, kosmetika i zahradní nářadí. Spousta výrobků je do portfolia zařazována sezóně. To se mimo jiné promítá do obsahové stránky Pepco letáku. Online Pepco leták je speciálně vydáván třeba na Vánoce, Velikonoce, Halloween a v podobné dny.

Prodloužená otevírací doba

Hledejte inspiraci k nákupu na tom správném místě. Nápomocen vám bude Pepco leták online. V něm si stačí vybrat a vyrazit do jedné z prodejen. Ty mají prodlouženou otevírací dobu do 19 nebo 20 hodin, což ocení jistě mnozí zákazníci. Zajděte si do některé ze 140 prodejen Pepco a zaměřte se na výprodejový, akční a cenově výhodný sortiment. Pepco leták online se vám stane praktickým vodítkem, díky němuž budete moci ušetřit. A mnohdy to může být i v řádu desítek procent. To se vyplatí!

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.