Pet Center letákLogo

Akční leták Pet Center od 6.1.2021 do 19.1.2021

Pet Center leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Pet Center leták

Chcete dopřát svým domácím mazlíčkům něco dobrého? Sháníte potřeby pro zvířata? Pak si zajděte do některého z obchodů Pet Center, které se nachází po celém území České republiky. Mnohdy jsou situovány v obchodních řetězcích, takže vám zaručují i prodlouženou nákupní dobu.

Akční leták Pet Center

Jestliže chcete nakupovat se slevou a výhodně, využijte Pet Center leták. Ten nemusíte hledat v papírové podobě, ale upotřebte jeho elektronickou formu. Ta vám zde bude k dispozici vždy v aktuálním vydání. Pet Center leták online vychází povětšinou z kraje měsíce a jeho platnost je do konce daného měsíce. Několik stran cenově výhodného zboží, které je primárně určeno nejenom pro psy a kočky, ale také pro ostatní domácí zvířata.

Pet Center leták zahrnuje naprosto vše

Kočky a psi jsou jen částí letáku Pet Center, respektive produkty určené pro ně samotné. Více jak 50% slevy můžete získat také na doplňky a potřeby pro nejrůznější hlodavce a ptáky. Na své si přijdou milovníci akvaristiky a teraristiky. Akční magazín Pet Center je plný všeho, co vám usnadní nebo zpříjemní péči o vaše domácí mazlíčky. Kromě kamenných prodejen Pet Center můžete využít také internetového obchodu, v němž naleznete spoustu výrobků z Pet Center letáku. Takže i pohodlný nákup z domu není žádnou výjimkou.

Co všechno nabízí Pet Center leták?

Pokud bychom měli být konkrétní, Pet Center leták v sobě ukrývá nejrůznější přepravky, podestýlky, pamlsky, pítka a misky, čistící prostředky pro zvířata, postroje a ostatní doplňky. Tak neváhejte a přečtěte si elektronickou verzi Pet Center letáku a využijte časově omezené slevy, s nimiž ušetříte spoustu peněz.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.