Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Česká spořitelna nabízí půjčku na zkoušku, pokud ji splatíte do 30 dnů je bez úroků a poplatků

Publikováno 28. 1. 2021 v kategorii Novinky, Půjčky

Až do konce února nabízí Česká spořitelna v akci produkt „Půjčka na zkoušku“, když ji stihnete splatit zpět do 30 dnů nebude vás stát ani korunu navíc – žádné úroky ani poplatky. Jaké jsou parametry produkty a podmínky? Může být půjčka použita jako náhrada nebankovním bezúročné půjčky?

Půjčka na zkoušku od České spořitelny

Mezi nebankovními společnostmi není bezúročná půjčka nic neobvyklého, nejdéle ji nabízí Zaplo. Mezi bankami je podobná nabídka ale spíše výjimkou – v minulosti byl podobný produkt v nabídce mBank – v současné době má obdobnou nabídku ještě Air Bank, ta je ale určena pouze novým klientům. Česká spořitelna tak touto nabídkou přímo konkuruje i nebankovním úvěrům a snaží se získat nové zákazníky.

Půjčku na zkoušku sjednáte nejrychleji online

Půjčku můžete sjednat přes telefonní linku, ale nejjednodušeji přes internetové bankovnictví a mobilní aplikaci George. Pozor, pokud byste se rozhodli o tuto nabídku žádat na pobočkách, tehdy je nabídka dostupná pouze na vyžádání, navíc za sjednání přes pobočku se platí jednorázový poplatek ve výši 1400 Kč (ten by vám ale banka vrátila v situaci, pokud byste půjčku v termínu 30 dnů splatili). Sjednání přes bankomaty možné není vůbec. Přesné podmínky má banka na svém webu.

Půjčit si můžete už dva tisíce

O tom, že Česká spořitelna přímo cílí i na klienty nebankovních poskytovatelů svědčí i fakt, že půjčit si lze již od 2000 Kč, horní hranice je pak až 2 500 000 Kč. Pokud nedojde ke splacení do 30 dnů, úvěr automaticky přechází v klasický úvěr se stanovenými úroky a měsíční formou splácení.

Sjednat Půjčku na zkoušku u České spořitelny

  • Česká spořitelna nabízí půjčku na zkoušku, pokud ji splatíte do 30 dnů je bez úroků a poplatků
  • Autor článku:
  • Publikováno: 28. 1. 2021
  • Kategorie: Novinky, Půjčky


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout