Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Razdva půjčka – nový úvěrový produkt od Profi Credit s dlouhou splatností

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Když se podíváte na trh s nebankovními půjčkami, ujistíte se o tom, že je určitě z čeho vybírat. Pokud už máte vyhlédnutého poskytovatele, jež vašim potřebám vyhoví nejvíce, možná se ještě na chvíli zastavte. Rádi bychom vám totiž představili poměrně silného konkurenta v této úvěrové oblasti, kterým je Razdva půjčka. Za ní stojí společnost PROFI CREDIT Czech, a.s.

V čem je Razdva půjčka jiná než všechny ostatní?

Pakliže bychom měli provést obecné srovnání s bankovním sektorem, pak jednoznačně vede rychlost vyřízení a výplaty peněz na bankovní účet. Pokud tento produkt porovnáte s nebankovními půjčkami, zjistíte drobné odlišnosti, jež bezpochyby potěší. Je to například fakt, že Razdva půjčku můžete získat zdarma, respektive tu první. A to do výše až 10 000 Kč. Bonus pro nové žadatele, kteří si mohou na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je to žádat o nebankovní úvěr od A až do Z a zároveň se přesvědčit o tom, že smluvní podmínky jsou skutečně transparentní a přehledné.

 • Půjčka od 3 000 Kč do 100 000 Kč
 • Doba splatnosti od 1 do 48 měsíců
 • Výplata na účet u vybraných bank do 15 minut

Razdva půjčka překvapuje svými vlastnostmi

Ve výčtu zajímavostí spjatých s tímto nebankovním produktem by šlo samozřejmě pokračovat. Například můžete odstoupit od smlouvy, a to do 14 dnů od jejího uzavření. V případě potřeby si lze prodloužit termín splatnosti a nikomu nemusíte sdělovat žádné důvody. Tento krok je každopádně kombinován s mírným poplatkem. U Razdva půjčky oceníte i to, že při schvalování žádosti není třeba shánět ručitele nebo zastavovat vlastní nemovitost. Nic takového se rozhodně nekoná. Nakonec jsou to ještě speciální akce spojené s možností získat slevové poukázky v rámci nákupu v internetovém obchodě Mall.cz.

Jaká je dostupnost Razdva půjčky?

Příjemné jsou i schvalovací podmínky Razdva půjčky, o níž mimochodem můžete žádat skrze online formulář přímo z domu. To znamená bez návštěvy pobočky a podobných obstrukcí.

 • Věkové rozmezí 18 – 69 let
 • České občanství
 • Pravidelný příjem
 • Bez exekucí a podobných dluhů
 • Vlastní bankovní účet

Kolik peněz přeplatíte?

Pokud si v rámci Razdva půjčky řeknete o částku ve výši 30 000 Kč se splatností na 24 měsíců, připravte se na velikost úrokové sazby 58,86 %. Stejně vysoká bude mimochodem i hodnota RPSN. Měsíční splátka bude 1 954 Kč. Žádné další poplatky už hradit nebudete. Celkem zaplatíte 46 896 Kč.

Informace, jež vám nesmí uniknout

Jakým způsobem lze požádat o Razdva půjčku?
Stačí, když vyplníte online žádost, ve které si nastavíte požadovanou částku a dobu splatnosti. Nahrajete potřebné dokumenty a podepíšete smlouvu online.
Kdy mohu obdržet peníze?
Jednou z mnoha předností Razdva půjčky je to, že výplata probíhá ve velice krátkém čase. Pokud máte stejnou banku jako poskytovatel, finance obdržíte do 15 minut na váš účet.
K čemu mohu využít půjčku Razdva?
Jde o bezúčelový úvěr, což znamená, že s penězi můžete nakládat dle vlastních představ.

Reprezentativní příklady

Příklad č. 1. Úvěr v celkové výši 20 000 Kč, doba trvání spotřebitelského úvěru 48 měsíců, splátka 847 Kč, celkem zaplatíte částku 40 656 Kč. Pevná zápůjční úroková sazba 48,91 %, RPSN 48,91 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby. Příklad č. 2 Úvěr v celkové výši 3 000 Kč, doba trvání spotřebitelského úvěru 1 měsíc, splátka 3 450 Kč, celkem zaplatíte částku 3 450 Kč. Pevná zápůjční úroková sazba 435,03 %, RPSN 435,03 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

 • Razdva půjčka – nový úvěrový produkt od Profi Credit s dlouhou splatností
 • Autor článku:
 • Publikováno: 1. 5. 2019
 • Kategorie: Půjčky
 • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout