Moneta Money recenze

Express půjčka od Moneta Money Bank s RPSN od 7,12 % p.a.

Náhled webové prezentace www.moneta.cz

Moneta Money recenze

Moneta Money (www.moneta.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá bankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Moneta Money Bank a.s. (se sídlem na adrese Vyskočilova 1422, 140 28 Praha 4). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 20 000 Kč až 800 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 2 roky až 10 let. Moneta Money Expres půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 7,12 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Moneta Money Expres půjčka
Poskytovatel: Moneta Money Bank a.s.
Typ půjčky: bankovní půjčka
Výše půjčky: 20 000 Kč – 800 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 2 roky – 10 let
Doba a způsob vyplacení: do 5 minut na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 7,12 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 40 % – nízká
Hodnocení:

Půjčka Moneta Money je bez ručitele

Půjčka Moneta Money je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 5 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost Moneta Money Bank a.s. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Moneta Money

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Moneta Money

  • vysoký úvěrový limit až 800 000 Kč na cokoliv
  • není potřeba ručitele ani hmotné zástavy
  • rychlé vyřízení – nabídka garantována do 5 minut
  • odměna až 500 Kč zpět za každou řádnou splátku
  • rozumný úrok již od 6,9 % ročně (RPSN od 7,12 % ročně)

A nevýhody?

  • u půjčky přes 300 000 Kč musí být doložen souhlas manžela/ky
  • u půjčky přes 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel
  • průměrná schvalovatelnost žádostí (cca 40 %)
  • nejkratší možná doba splatnosti je 24 měsíců
  • poplatek za vyřízení na pobočce je 1295 Kč

Schvalovatelnost půjčky až 40 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Moneta Money je přibližně 40 % – nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Moneta Money Expres půjčka hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Moneta Money Expres půjčka
0 80 out of 100 with 44 ratings