MoneyNow recenze

Rychlá online půjčka vhodná nejen před výplatou

Půjčka MoneyNow ukončila svou činnost v ČR! Vhodnou alternativou může být 123půjčka

Náhled webové prezentace www.moneynow.cz

MoneyNow recenze

MoneyNow (www.moneynow.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Dollar Financial Czech Republic s.r.o. (se sídlem na adrese Klimentská 1216/46, 110 00 Praha 1). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 500 Kč až 10 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 15 dní až 30 dní. MoneyNow půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 2334 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: MoneyNow půjčka
Poskytovatel: DOLLAR FINANCIAL CZECH REPUBLIC s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 500 Kč – 10 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 4000 Kč
Doba splatnosti: 15 dní – 30 dní
Doba a způsob vyplacení: do 60 minut na účet
Způsob splacení: jednorázově na konci
RPSN: 2334 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ano (4500 Kč na 30 dní)
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 20 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka MoneyNow je bez ručitele

Půjčka MoneyNow je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 60 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky MoneyNow

  • rychlé vyřízení žádosti a převod peněz ihned na účet
  • dostupnost půjčky i studenty (do 18 let) a seniory (až do 75 let)

A nevýhody?

  • převod peněz pouze v pracovní dobu zákaznického servisu (po-pá 8:00 - 18:00)
  • vysoké RPSN (půjčka je drahá)

Schvalovatelnost půjčky až 20 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky MoneyNow je přibližně 20 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

První půjčka až 4500 Kč zdarma

Svou první půjčku u společnosti Dollar Financial Czech Republic s.r.o. můžete získat zcela zdarma, bez poplatků, úroků, či jakýchkoliv dalších podmínek. Snadno si tak můžete půjčit 4500 Kč až na 30 dní. Jednoduše nejpozději v den splatnost vrátíte stejnou částkou, jako si půjčíte. Bez dalších podmínek, nebo závazků si půjčit znovu – nic tedy neriskujete! Takto výhodnou nabídku nezískáte všude, proto si MoneyNow zaslouží naše doporučení.

MoneyNow půjčka hodnocení: 40 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

MoneyNow půjčka
0 40 out of 100 with 53 ratings