123 půjčka recenzeLogo

Recenze 123 půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

123 půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Bezvafinance s.r.o. (IČ: 24186104) se sídlem Revoluční 724/7, 11000 Praha 1. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky 123 půjčka si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 250 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou 123 půjčka si můžete půjčit 10 000 Kč až 250 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 250 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 30 dní až 7 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN již od 10,70% p.a.

Půjčka 123 půjčka se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u 123 půjčka zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka 123 půjčka nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Bezvafinance s.r.o. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.123pujcka.cz

Jak vypadají webové stránky www.123pujcka.cz

Úvěr u Bezvafinance s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.123pujcka.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Na webových stránkách 123 půjčka se nám bohužel nepodařilo dohledat vzory smluvní dokumentace, za to odečítáme body z celkového hodnocení.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 150 000 Kč na 12 měsíců za 178 032 Kč (RPSN: 38,56 %)

Bezvafinance s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka 123 půjčka je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky 123 půjčka

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Vysoký úvěrový limit až 250 000 Kč na cokoliv (neúčelový úvěr)
 • Nadprůměrně vysoká schvalovatelnost žadatelů (až 90 % schváleno)
 • Žádné poplatky předem za sjednání, vyřízení a poskytnutí půjčky
 • Jedinou žádostí oslovíte více poskytovatelů a sami si vyberte z nabídek
 • Velmi dobré recenze a zkušenosti více než 75 000 klientů z celé ČR
 • Rychlost vyřízení a převod peněz na účet (v ideálním případě do 15 minut)
 • 123 půjčka je bez ručitele a bez hmotné zástavy
 • Poskytovatel půjčky je doporučen až na základě vyplněné nezávazné poptávky
 • Na webu chybí online kalkulačka pro modelový výpočet půjčky

Kolik mě půjčka 123 půjčka bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce 123 půjčka kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 150 000 Kč. Doba splatnosti: 12 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 14 836 Kč. Celková splatná částka klientem: 178 032 Kč. Výše RPSN: 38,56 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka 123 půjčka je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • druhý doklad totožnosti
 • bankovní účet
 • české občanství
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

Potřebujete peníze na auto, půjčku na vybavení domácnosti či dovolenou? 123půjčka se hodí v každé životní situaci

„123 půjčka může být velmi dobrou volbou pokud potřebujete větší finanční částku na cokoliv (hodí se třeba na koupi ojetého auta, vybavení domácnosti či vysněnou dovolenou). 123 půjčka funguje jako agregátor (tržiště) nabídek, umožňuje tak jedinou poptávkou (nezávazně a diskrétně) oslovit více poskytovatelů zároveň (vždy se přitom jedná pouze o známé a prověřené společnosti), návštěvník si následně může sám vybrat z předschválených nabídek tu nejvýhodnější. Díky tomu www.123pujcka.cz vyniká nadprůměrnou schvalovatelností žadatelů. Výhodou je nicméně rovněž fakt, že zprostředkování úvěru je zcela zdarma a až do podpisu s vybraným poskytovatelem nezávazné. Nevýhodou pak zůstává (ovšem z principu fungování), že konkrétní poskytovatel úvěru je znám až po odeslání nezávazné poptávky, což samozřejmě platí i o výši úroků a jednotlivých splátek. 123 půjčka momentálně patří mezi nejvíce poptávané produkty v kategorii Nebankovní půjčky na našem webu.“

100 %

 • 123 půjčka
 • Půjčku 123 půjčka můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku