AB půjčka recenzeLogo

Recenze AB půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

AB půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Leadsor Czech Republic s.r.o. (IČ: 05543533) se sídlem Husitská 107/3, 13000 Praha 3. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky AB půjčka si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 300 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou AB půjčka si můžete půjčit 10 000 Kč až 300 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 300 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 30 dní až 7 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 43,80% p.a.

Půjčka AB půjčka se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u AB půjčka zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka AB půjčka nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Leadsor Czech Republic s.r.o. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.abpujcka.cz

Jak vypadají webové stránky www.abpujcka.cz

Úvěr u Leadsor Czech Republic s.r.o. lze vyřídit přes internet

Webové stránky www.abpujcka.cz bohužel neobsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet úvěru, naleznete na nich nicméně alespoň ilustrativní příklady půjček. Konkrétní nabídka vám bude vystavena až na základní vyplněné nezávazné poptávky. Na webových stránkách AB půjčka se nám bohužel nepodařilo dohledat vzory smluvní dokumentace, za to odečítáme body z celkového hodnocení.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 100 000 Kč na 36 měsíců za 165 257 Kč (RPSN: 43,8 %)

Půjčka AB půjčka je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.). Případný negativní záznam ve vybraných registrech dlužníků nemusí mít nezbytně vliv na ne/schválení poptávky. Leadsor Czech Republic s.r.o. prověřuje každého žadatele individuálně, v případě dostatečné bonity a prokázání, že žadatele dokáže řádně splácet má šanci na schválení i zájemce se záznamem v registru dlužníků. Půjčka AB půjčka je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky AB půjčka

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

Kolik mě půjčka AB půjčka bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce AB půjčka kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 100 000 Kč. Doba splatnosti: 36 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 65 257 Kč. Celková splatná částka klientem: 165 257 Kč. Výše RPSN: 43,8 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka AB půjčka je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • druhý doklad totožnosti
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR
 • potvrzení o výši příjmu

Naše hodnocení

Porovnání nebankovních půjček s dlouhou splatností na jednom místě, to je AB půjčka

„AB půjčka funguje jako nezávislý agregátor půjček provozovaný společností Leadsor Czech Republic s.r.o. Jedinou žádostí na ABpujcka.cz můžete oslovit desítky nebankovních poskytovatelů a vybrat si následně nejvýhodnější variantu úvěru. V nabídce jsou přitom pouze nebankovní společnosti s platnou licencí od ČNB, nenarazíte tak na podvodné nabídky v rozporu se zákonem či nevýhodné úvěry od soukromých osob. S AB půjčkou je možné přes internet získat až 300 000 Kč, bez ručitele a složitého papírování. Doložení finančního příjmu se však nevyhnete. Možnou nevýhodou je z principu fungování také fakt, že konkrétní nabídky obdržíte až po té, co odešlete nezávaznou poptávku. Dopředu si tak bohužel nespočítáte, kolik vás daná půjčka bude stát. Nadruhou stranu šanci na schválení máte díky hromadnému oslovení vyšší, než je běžné - a to i v rámci nebankovních půjček.“

80 %

 • AB půjčka
 • Půjčku AB půjčka můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku