Acema půjčka recenzeLogo

Recenze Acema půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Acema půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) ACEMA Credit Czech a.s. (IČ: 26158761) se sídlem U Libeňského pivovaru 63/2, 18000 Praha 8. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Acema si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 5 000 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Acema si můžete půjčit 100 000 Kč až 5 000 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 5 000 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 20 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN již od 7,72% p.a.

Půjčka Acema se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Acema zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Acema nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.acema.cz

Jak vypadají webové stránky www.acema.cz

Úvěr u ACEMA Credit Czech a.s. lze vyřídit přes internet

Webové stránky www.acema.cz bohužel neobsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet úvěru, naleznete na nich nicméně alespoň ilustrativní příklady půjček. Konkrétní nabídka vám bude vystavena až na základní vyplněné nezávazné poptávky. Na webových stránkách Acema se nám bohužel nepodařilo dohledat vzory smluvní dokumentace, za to odečítáme body z celkového hodnocení.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 500 000 Kč na 120 měsíců za 981 290 Kč (RPSN: 17,88 %)

Půjčka Acema je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.). Případný negativní záznam ve vybraných registrech dlužníků nemusí mít nezbytně vliv na ne/schválení poptávky. ACEMA Credit Czech a.s. prověřuje každého žadatele individuálně, v případě dostatečné bonity a prokázání, že žadatele dokáže řádně splácet má šanci na schválení i zájemce se záznamem v registru dlužníků. V případě dostatečné bonity mají šanci získat peníze i nezaměstnaní žadatelé.

Výhody a nevýhody půjčky Acema

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Nebankovní úvěr až 5 000 000 Kč na cokoliv potřebujete
 • Neúčelovost, získané finanční prostředky je možné použít na cokoliv
 • Půjčka Acema je dostupná i žadatelům, kteří mají jinde potíže se schválením
 • Za řádné splacení úvěru je třeba ručit nemovitostí ve vyšší hodnotě
 • Celý proces vyřízení a sjednání půjčky je dlouhý (je nutné dělat odhad nemovitosti)
 • RPSN je vyšší než v bance

Kolik mě půjčka Acema bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Acema kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 500 000 Kč. Doba splatnosti: 120 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 7 820 Kč. Celková splatná částka klientem: 981 290 Kč. Výše RPSN: 17,88 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Acema je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • druhý doklad totožnosti
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR
 • ručení nemovitostí

Naše hodnocení

Acema nabízí nebankovní úvěr s limitem až 5 000 000 Kč a dlouhou dobu splatnosti, to vše za přijatelný úrok. Ručení nemovitostí je však nezbytné i v případě výrazně nižších částek.

„Půjčka Acema Credit vám umožní získat několika milionovou půjčku s dlouhou splatností až 20 let. Vše s rozumným úrokem vcelku blízkým nabídkám bank. Ručení domem nebo bytem (ovšem pouze v Praze a okolí) je však nezbytností a to i u půjček jen v řadech statisíců. To atraktivitu půjčky v situaci kdy potřebujete spíše menší finanční částku výrazně snižuje. Navíc proces vyřízení odhadu ceny dané nemovitosti prodlužuje dobu potřebnou k vyřízení. Každopádně půjčky od Acemy nabývá na atraktivitě s tím jak roste poptávaná výše úvěru. Šanci na schválení navíc mají i žadatelé, kteří jinde neuspěli (např. kvůli negativnímu záznamu v registru dlužníků).“

50 %

Acema půjčka

50 %

Půjčka
100 000 Kč – 5 000 000 Kč
Splatnost
12 měsíců – 20 let
RPSN
od 7,72 % p.a.
1. zdarma

Nezávazná poptávka

 • Acema
 • Půjčku Acema můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku