Air Bank půjčka recenzeLogo

Recenze Air Bank půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Air Bank půjčka je bankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Air Bank a.s. (IČ: 29045371) se sídlem Evropská 2690/17, 16000 Praha 6. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Air Bank si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Air Bank

Online půjčka až 900 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Air Bank si můžete půjčit 5 000 Kč až 900 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 900 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 6 měsíců až 8 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Air Bank

Výše RPSN již od 6,07% p.a.

Půjčka Air Bank se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Air Bank zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Air Bank nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Air Bank a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.airbank.cz/produkty/pujcka/

Jak vypadají webové stránky www.airbank.cz/produkty/pujcka/

Úvěr u Air Bank a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.airbank.cz/produkty/pujcka/ totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Air Bank připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 100 000 Kč na 96 měsíců za 133 483 Kč (RPSN: 8,19 %)

Air Bank a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Air Bank je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Air Bank

Výhody a nevýhody půjčky Air Bank

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Vysoký úvěrový limit až 900 000 Kč, peníze můžete použít na cokoliv
 • Při řádném splácení úrok od 3,9% p.a. a RPSN od 6,07 % p.a.
 • Skvělé recenze a pozitivní zkušenosti více jak 300 000 zákazníků
 • 6× vítězství v nezávislých testech výhodnosti bankovních půjček
 • Přehledné webové stránky, perfektně zpracovaná kalkulačka a kvalitní IB
 • Nutnost založit si vlastní účet v Air Bank
 • Nejlepší úrok je podmíněn řádným splácením (rozdíl až RPSN 1 % p.a.)

Kolik mě půjčka Air Bank bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Air Bank kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 100 000 Kč. Doba splatnosti: 96 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 1 462 Kč. Celková splatná částka klientem: 133 483 Kč. Výše RPSN: 8,19 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Air Bank je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • druhý doklad totožnosti
 • bankovní účet
 • české občanství
 • potvrzení o výši příjmu
 • bez negativního záznamu v registrech

Naše hodnocení

Při řádném splácení nabízí Air Bank jednu z nejlepších úrokových sazeb mezi českými bankami, pravidelně se tak umísťuje v testech mezi nejlepšími bankovními úvěry.

„Půjčka od Air Bank patří mezi pravidelné vítěze testů výhodnosti bankovních úvěrů. Air Bank nabízí vysoký úvěrový limit až 900 000 Kč. Půjčka je bez ručitele a bez složitého papírování. Klienti banky mají úvěr do výše vypočítané z obratu na účtu, již předschválený. Ostatní si musí o půjčku požádat a založit si v Air Bank účet. Velmi dobrý úrok je u Air Bank podmíněn perfektním splácením po celou dobu trvání úvěru, v případě pozdních splátek ale poměrně rychle stoupá nahoru. Sjednání půjčky je možné i skrze mobilní aplikaci My Air, přičemž poskytnutí, vedení úvěrového účtu i předčasné splacení je zcela zdarma. Bezplatně je dokonce možné změnit i výši měsíční splátky.“

90 %

 • Air Bank
 • Půjčku Air Bank můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku