AMI půjčka recenzeLogo

Recenze AMI půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

AMI půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Bezvafinance s.r.o. (IČ: 24186104) se sídlem Revoluční 724/7, 11000 Praha 1. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky AMI půjčka si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 250 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou AMI půjčka si můžete půjčit 10 000 Kč až 250 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 250 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 30 dní až 7 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN již od 10,70% p.a.

Půjčka AMI půjčka se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u AMI půjčka zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka AMI půjčka nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Bezvafinance s.r.o. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.amipujcka.cz

Jak vypadají webové stránky www.amipujcka.cz

Úvěr u Bezvafinance s.r.o. lze vyřídit přes internet

Webové stránky www.amipujcka.cz bohužel neobsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet úvěru, naleznete na nich nicméně alespoň ilustrativní příklady půjček. Konkrétní nabídka vám bude vystavena až na základní vyplněné nezávazné poptávky. Na webových stránkách AMI půjčka se nám bohužel nepodařilo dohledat vzory smluvní dokumentace, za to odečítáme body z celkového hodnocení.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 150 000 Kč na 84 měsíců za 209 916 Kč (RPSN: 10,7 %)

Bezvafinance s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka AMI půjčka je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky AMI půjčka

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Neúčelovost, získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete
 • Uvěrový limit až 250 000 Kč se hodí na větší výdaje (nákup vozu, vybavení domácnosti ap.)
 • Jednou poptávkou oslovíte více společnost najednou (pouze znamé a licencované firmy)
 • Celý proces je diskrétní a data jsou šifrována, nemusíte se o ně obávat
 • Přijatelná výše RPSN (začínající na úrovni 10,7 % p.a.)
 • Absence online kalkulačky na webu
 • Na webu chybí náhled smluvní dokumentace
 • Předschválené nabídky poskytovatelů obdržíte až po odeslání nezávazné poptávky

Kolik mě půjčka AMI půjčka bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce AMI půjčka kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 150 000 Kč. Doba splatnosti: 84 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 2 499 Kč. Celková splatná částka klientem: 209 916 Kč. Výše RPSN: 10,7 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka AMI půjčka je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • druhý doklad totožnosti
 • bankovní účet
 • potvrzení o výši příjmu

Naše hodnocení

AMI půjčka vám pomůže získat až 250 000 Kč na cokoliv a bez složitého papírování

„AMI půjčka nabízí rychlé srovnání a zprostředkování úvěrů od více nebankovních společností (výhradně velké a dobře známé firmy s platnou licencí od ČNB). Díky celkové rychlosti vyřízení a také nadprůměrné schvalovatelnosti patří mezi hojně vyhledávané produkty na našem webu. AMI půjčka se může hodit na nákup auta, nebo třeba vybavení domácnosti, ale peníze můžete použít i na cokoliv jiného. RPSN přitom začíná na hranici 10,7 % p.a., což je jen o něco víc, než je bankovní průměr. Nevýhodou může být fakt, že konkrétní nabídku půjčky obdržíte až na základě vyhodnocení vaší nezávazné online poptávky.“

70 %

 • AMI půjčka
 • Půjčku AMI půjčka můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku