Česká spořitelna půjčka recenzeLogo

Recenze Česká spořitelna půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Česká spořitelna půjčka je bankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Česká spořitelna a.s. (IČ: 45244782) se sídlem Olbrachtova 1929/62, 14000 Praha 4. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Česká spořitelna si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Česká spořitelna

Online půjčka až 1 000 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Česká spořitelna si můžete půjčit 20 000 Kč až 1 000 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 1 000 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 10 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Česká spořitelna

Výše RPSN již od 5,50% p.a.

Půjčka Česká spořitelna se splácí měsíční splátkou

Poskytnutí půjčky je u Česká spořitelna spojeno s jednorázovým poplatkem ve výši 1% za půjčované částky (max. 5 000 Kč). Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Česká spořitelna nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Česká spořitelna a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.pujckacs.cz

Jak vypadají webové stránky www.pujckacs.cz

Úvěr u Česká spořitelna a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.pujckacs.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Česká spořitelna připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 140 000 Kč na 96 měsíců za 167 804 Kč (RPSN: 5,5 %)

Česká spořitelna a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Česká spořitelna je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Česká spořitelna

Výhody a nevýhody půjčky Česká spořitelna

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Spolehlivá bankovní půjčka s nízkým RPSN (již od 5,5 % p.a.)
 • Volitelně dlouhá doba splatnosti půjčky až 120 měsíců (t.j. 10 let)
 • Vysoký úvěrový limit (až 2 500 000 Kč) na cokoliv potřebujete
 • Pokud víte předem na co peníze potřebujete, získáte až o 2 % nižší úrok
 • Do 60 dnů můžete od úvěrové smlouvy odstoupit a úvěr vrátit bance zpět
 • Bonusy za včasné splácení a možnost výhodného pojištění proti nesplácení
 • Přehledné webové stránky a povedená ilustrativní kalkulačka úvěru
 • Nízké RPSN je podmíněno bezchybným splácením po celou dobu
 • Poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1 % z půjčované částky (max. 5 000 Kč)
 • Až o 3 % p.a. horší RPSN při nesplnění podmínek včasného splácení
 • Poměrně nízká schvalovatelnost žadatelů

Kolik mě půjčka Česká spořitelna bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Česká spořitelna kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 140 000 Kč. Doba splatnosti: 96 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 1 981 Kč. Celková splatná částka klientem: 167 804 Kč. Výše RPSN: 5,5 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Česká spořitelna je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • druhý doklad totožnosti
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR
 • potvrzení o výši příjmu
 • bez negativního záznamu v registrech

Naše hodnocení

Oblíbená bankovní půjčka od České spořitelny nabízí rozumný úrok a výrazné výhody při řádném splácení

„Půjčka od České spořitelny patří svou úrokovou sazbou mezi nejvýhodnější bankovní úvěry na českém trhu. Výhodou je vysoký úvěrový limit (až 800 000 Kč a až 2 500 000 Kč na pobočkách České spořitelny) a výrazně lepší úroková sazba, pokud budete splácet včas. Nechybí možnost změnit výši měsíčních splátek (a to nahoru i dolů až o 50 %) a pojistit se proti nesplácení. Jako klient České spořitelny si můžete půjčku sjednat skrze své internetové bankovnictví, ostatní budou muset na pobočku. Za vedení úvěrového účtu se po dobu splácení půjčky nic neplatí, zpoplatněna je bohužel administrativa s vyřízením spojená - 1 % z půjčované částky (max. 5 000 Kč). Možnou nevýhodou je rovněž fakt, že na nejlepší úrok dosáhnete pouze pokud budete bezchybně splácet po celou dobu. Půjčka od „Spořky“ se hodí na větší výdaje a žadatelům, kteří mají dobrou platební morálku.“

90 %

 • Česká spořitelna
 • Půjčku Česká spořitelna můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku