COOL CREDIT půjčka recenzeLogo

Recenze COOL CREDIT půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

COOL CREDIT půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) COOL CREDIT s.r.o. (IČ: 02112621) se sídlem Václavské náměstí 841/3, 11000 Praha 1. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky COOL CREDIT si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 20 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou COOL CREDIT si můžete půjčit 1 000 Kč až 20 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti COOL CREDIT s.r.o. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 10 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 5 dní až 30 dní a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Napoprvé COOL CREDIT nabízí až 10 000 Kč zdarma!

Nový klient může získat bezúročnou půjčku – vrátíte tolik, kolik si půjčíte

Pokud jste u COOL CREDIT novým zákazníkem, můžete získat svou první půjčku zcela zdarma. Konkrétně je možné si takto půjčit až 10 000 Kč na 21 dní. V případě, že peníze stihnete v termínu vrátit (tj. do 21 dní), neplatíte žádné úroky ani poplatky. Jinými slovy, vrátíte stejnou částku, jakou jste si u COOL CREDIT s.r.o. půjčili. Každá další půjčka je pak již samozřejmě standardně úročena. Pozor si dejte na pozdní splacení, poplatky s tím spojené mohou být vysoké.

Výše RPSN od 2969,00% p.a.

Půjčka COOL CREDIT se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u COOL CREDIT zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka COOL CREDIT nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek coolcredit.cz

Jak vypadají webové stránky coolcredit.cz

Úvěr u COOL CREDIT s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky coolcredit.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Na webových stránkách COOL CREDIT se nám bohužel nepodařilo dohledat vzory smluvní dokumentace, za to odečítáme body z celkového hodnocení.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 1 000 Kč na 30 dní za 1 325 Kč (RPSN: 2969 %)

COOL CREDIT s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka COOL CREDIT je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky COOL CREDIT

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Kompletní vyřízení žádosti a vyplacení probíhá online a velmi rychle
 • COOL CREDIT má vlastní účty u ČS, KB, Fio, Monety a Raiffeisenbank
 • Jednoduché, ale přehledné webové stránky s výraznou kalkulačkou pro výpočet
 • Úvěr COOL CREDIT mohou získat i rodiče na mateřské dovolené a senioři
 • První půjčka až 10 000 Kč je v akci u COOL CREDITu na 21 dní zdarma
 • Vysoké RPSN, půjčka je drahá
 • Velmi nízká schvalovatelnost žádostí
 • Výše první půjčky je omezená na 10 000 Kč
 • Maximální částku 20 000 Kč si lze půjčit až od 5. půjčky

Kolik mě půjčka COOL CREDIT bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce COOL CREDIT kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 1 000 Kč. Doba splatnosti: 30 dní. Poplatky / měsíční splátka: 325 Kč. Celková splatná částka klientem: 1 325 Kč. Výše RPSN: 2969 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka COOL CREDIT je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR
 • potvrzení o výši příjmu

Naše hodnocení

COOL CREDIT půjčka je moderní a rychlá, bohužel ale poměrně málo dostupná.

„Půjčka od COOL CREDIT vyniká svou rychlostí, deklaruje vyřízení a převod peněz již do 10 minut od podání a schválení žádosti. Vlastní účty proto má u 5 hlavních českých bank. Webové stránky jsou jednoduché, ale obsahují všechny potřebné informace, zejména kalkulačka je velmi pěkně zpracována. Škoda velmi vysokého RPSN u opakované půjčky a poměrně nízké schvalovatelnosti žádostí.“

60 %

COOL CREDIT půjčka

60 %

Půjčka
1 000 Kč – 20 000 Kč
Splatnost
5 dní – 30 dní
RPSN
od 2969,00 % p.a.
1. zdarma
10 000 Kč / 21 dní

Nezávazná poptávka

 • COOL CREDIT
 • Půjčku COOL CREDIT můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku