CreditGO půjčka recenzeLogo

Recenze CreditGO půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

CreditGO půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Emma´s credit s.r.o. (IČ: 03299309) se sídlem Na bojišti 1472/20, 12000 Praha 2. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky CreditGO si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 20 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou CreditGO si můžete půjčit 500 Kč až 20 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti Emma´s credit s.r.o. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 10 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 5 dní až 30 dní a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 7595,30% p.a.

Půjčka CreditGO se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u CreditGO zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka CreditGO nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.creditgo.cz

Jak vypadají webové stránky www.creditgo.cz

Úvěr u Emma´s credit s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.creditgo.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si CreditGO připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 10 000 Kč na 30 dní za 14 290 Kč (RPSN: 7595,30 %)

Emma´s credit s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. V případě dostatečné bonity mají šanci získat peníze i nezaměstnaní žadatelé.

Výhody a nevýhody půjčky CreditGO

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Rychlost vyřízení, v ideálním případě můžete mít peníze již do 15 minut na účtu
 • Celý proces sjendání půjčky CreditGO lze vyřídit přes internet během pár minut
 • Úvěr je dostupný i cizincům pracujícím v ČR s trvalým či přechodným pobytem
 • Neplatí se žádné skryté poplatky za vyřízení a poskytnutí půjčky
 • Peníze si u CreditGO mohou půjčit také rodiče na mateřské dovolené
 • Velmi vysoké RPSN - půjčka je velmi drahá
 • Poplatky z prodloužení doby splatnosti jsou nesmírně vysoké

Kolik mě půjčka CreditGO bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce CreditGO kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 10 000 Kč. Doba splatnosti: 30 dní. Poplatky / měsíční splátka: 4 290 Kč. Celková splatná částka klientem: 14 290 Kč. Výše RPSN: 7595,30 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka CreditGO je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

CreditGO je rychlá a dobře dostupná půjčka na malé výdaje, náklady na její splacení jsou ale velmi vysoké

„CreditGO (dříve pod názvem Emma's Credit) je nebankovní půjčka vhodná na malé výdaje. Nabízí rychlé vyřízení, dostupnost i pro rodiče na mateřské dovolené a cizince a vše prezentuje skrze dobře zpracované webové stránky, kde nechybí kalkulačka pro výpočet a náhled smluvní dokumentace. V součastnosti bohužel ale není v nabídce první půjčka zdarma a běžně úročená zápůjčka peněz bohužel vychází velmi draho, stejně jako prodloužení doby splatnosti úvěru.“

30 %

 • CreditGO
 • Půjčku CreditGO můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku