CreditPortal Credit 30 recenzeLogo

Recenze CreditPortal Credit 30 vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Náhled webových stránek www.creditportal.cz/cs/kb/hotovostni-pujcka-na-cerpackach
Náhled webových stránek www.creditportal.cz/cs/kb/hotovostni-pujcka-na-cerpackach
Půjčka 500 Kč – 30 000 Kč
První půjčka max. 5 000 Kč
První půjčka zdarma
Splatnost 5 dní – 30 dní
RPSN od 9088,00 % p.a.
Způsob vyplacení vyplacení v hotovosti
převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru zdarma
Vedení úvěrového účtu zdarma
Poskytovatel CreditPortal a.s.
Webové stránky www.creditportal.cz/cs/kb/hotovostni-pujcka-na-cerpackach

Nezávazná online žádost

Recenze

CreditPortal Credit 30 je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) CreditPortal a.s. (IČ: 05561302) se sídlem Argentinská 286/38, 17000 Praha 7. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Credit 30 si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 30 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou Credit 30 si můžete půjčit 500 Kč až 30 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti CreditPortal a.s. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 5 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 5 dní až 30 dní a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 9088,00% p.a.

Půjčka Credit 30 se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Credit 30 zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Úvěr Credit 30 vyžaduje spolužadatele, nebo ručení nemovitostí v odpovídající hodnotě (ručit lze nejen nemovitostí, ale také například pozemkem). V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.creditportal.cz/cs/kb/hotovostni-pujcka-na-cerpackach

Jak vypadají webové stránky www.creditportal.cz/cs/kb/hotovostni-pujcka-na-cerpackach

Úvěr u CreditPortal a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.creditportal.cz/cs/kb/hotovostni-pujcka-na-cerpackach totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Credit 30 připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka Credit 30 je ručená nemovitostí

Půjčte si třeba 3 000 Kč na 20 dní za 3 930 Kč (RPSN: 13730,70 %)

Půjčka Credit 30 je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.). Případný negativní záznam ve vybraných registrech dlužníků nemusí mít nezbytně vliv na ne/schválení poptávky. CreditPortal a.s. prověřuje každého žadatele individuálně, v případě dostatečné bonity a prokázání, že žadatele dokáže řádně splácet má šanci na schválení i zájemce se záznamem v registru dlužníků. Půjčka Credit 30 je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Credit 30

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Možnost získat až 30 000 Kč v hotovosti během 15 minut
 • Peníze lze díky vyplácení na benzinových stanicích získat také o víkendech
 • Šanci na schválení mají (při dostatečné bonitě) i žadatelé se záznamem v registru
 • Úvěr mohou získat také rodiče na mateřské a invalidní důchodci
 • Minimální příjem žadatele potřebný pro schválení je 5000 Kč
 • Velmi vysoké RPSN - půjčka je drahá (i v případě včasného splacení)
 • Nový klient si takto může půjčit maximálně 5000 Kč
 • Poplatky za pozdní splacení jsou vysoké

Kolik mě půjčka Credit 30 bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Credit 30 kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 3 000 Kč. Doba splatnosti: 20 dní. Poplatky / měsíční splátka: 930 Kč. Celková splatná částka klientem: 3 930 Kč. Výše RPSN: 13730,70 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Credit 30 je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

Peníze v hotovosti i o víkendech a svátcích, to je CreditPortal Credit 30. Za rychlost vyřízení a celkovou dostupnost úvěru si ale řádně připlatíte!

„CreditPortal nabízí skrze svůj produkt Credit 30 krátkodobou půjčku do výše 30 000 Kč (pro nové klienty max. 5000 Kč). Výhodou je velmi dobrá dostupnost pro širokou paletu žadatelů (šanci mají při dobré bonitě i zájemci se záznamem v registru, rodiče na mateřské dovolené či invalidní důchodci) a možnost nechat si peníze vyplatit v hotovosti - i o víkendech - v síti čerpacích stanic EuroOil. Daní za to jsou však velmi vysoké poplatky, i pokud zaplatíte včas, je RPSN vysoké. V případě pozdních splacení však vyletí ještě o hodně výš.“

Nezávazná online žádost

Credit 30

Zaujala vás tato půjčka?

Půjčku „Credit 30“ můžete snadno sjednat přes internet

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • jste osoba starší 18 let
 • máte trvalý pobyt v České republice

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni přímo na webové stránky poskytovatele úvěru, případně se vám zobrazí jednoduchý poptávkový formulář k vyplnění. Nemusíte mít obavy, vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrována a zadaná data putují přímo poskytovateli úvěru, nebo licencovanému zprostředkovateli úvěru (v závislosti na typu produktu). Vaše poptávka je až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o půjčku (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Peníze jsou Vaše! 👍🏻

Byli jste s úvěrem a poskytovatelem úvěru spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

Byla vaše žádost o půjčku zamítnuta?

Půjčka bývá nejčastěji zamítnuta z důvodu nedostatečné bonity žadatele, insolvenci nebo záznamu v registrech dlužníků (např. SOLUS). Pokud byla vaše žádost zamítnuta, můžete zkusit požádat u jiné banky nebo nebankovní společnosti. Vyšší šanci také nabízí agregátory úvěrů, které vaši poptávku rovnou rozešlou více společnostem najednou. Pokud jste neuspěli, zvažte, zda-li si nemůžete půjčit pouze menší částku, nastavit delší splatnost či úvěr zcela odložit na vhodnější dobu. Rozhodně se však vyhněte nabídkám půjček od soukromých investorů či přes internetové inzerce.

Credit 30

Credit 30 – Nebankovní půjčka

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze CreditPortal Credit 30
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti CreditPortal Credit 30
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
CreditPortal a.s.
Podrobné informace o poskytovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Nebankovní půjčka Credit 30 je poskytována společností CreditPortal a.s. (IČ: 05561302), se sídlem Argentinská 286/38, 17000 Praha 7. CreditPortal Credit 30 nabízí 500 Kč až 30 000 Kč. Úvěr je neúčelový, získané finanční prostředky tak lze použít na cokoliv potřebujete. Doba splatnosti půjčky je volitelná, od 5 dní do 30 dní. Výše RPSN je od 9088,00 % p.a. Půjčka Credit 30 se splácí měsíční splátkou. Poskytnutí úvěru je zcela zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Na portálu OKfin.cz naleznete nejen informace o půjčce Credit 30, přečíst si rovněž můžete zkušenosti a recenze ostatních návštěvníků, prohlédnout si podrobnou tabulku splácení a spočítat výši splátek. Souhrnné hodnocení úvěru je v současné době 80 %. CreditPortal Credit 30 je dostupná všem žadatelům, splňujícím následující podmínky: věk min. 18 let, trvalý pobyt v ČR, Credit 30 je dlouhodobě velmi dobře hodnoceným produktem našimi návštěvníky. Peníze jsou vypláceny ihned po schválení žádosti, v ideálním případě mohou být připsány na bankovní účet žadatele již do 15 minut. Pro získání půjčky Credit 30 nepotřebujete ručitele, ani hmotnou zástavu. CreditPortal a.s. nevyžaduje prokázání vašeho finančního příjmu, jeho doložení však je v rámci schvalování nezbytné. Půjčku je možné za určitých okolností získat i se záznamem v registru dlužníků (SOLUS apod.). Poskytovatel sice kontroluje registry (nejedná se tak o půjčku bez registru), ale při schvalování posuzuje žadatele komplexně, při dostatečné bonitě tak může úvěr získat i žadatel s negativní platební historií. Credit 30 je určena zaměstnancům, ale i podnikatelům a osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ).Úvěr od CreditPortal a.s. mohou při dostatečné bonitě získat i nezaměstnaní zájemci. Oficiální webové stránky naleznete na adrese www.creditportal.cz/cs/kb/hotovostni-pujcka-na-cerpackach. Nebankovní půjčku Credit 30 však můžete získat i skrze tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt poskytovatele úvěru. Až do podpisu smlouvy je vaše žádost o úvěr 100% nezávazná.

Půjčky pro nezaměstnanéPůjčky pro senioryPůjčky pro studentyPůjčky na mateřské dovolenéPůjčky pro dlužníkyPůjčky pro cizince s trvalým pobytem v ČRPůjčky v hotovostiPůjčky bez doložení příjmuPůjčky bez ručitelePůjčky bez registruNebankovní půjčky

 • Credit 30
 • Půjčku „Credit 30“ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost