CreditPortal Credit 30 recenzeLogo

Recenze CreditPortal Credit 30 vám představí všechny klíčové parametry úvěru

CreditPortal Credit 30 je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) CreditPortal a.s. (IČ: 05561302) se sídlem Argentinská 286/38, 17000 Praha 7. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Credit 30 si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 30 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou Credit 30 si můžete půjčit 500 Kč až 30 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti CreditPortal a.s. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 5 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 5 dní až 30 dní a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 10955,00% p.a.

Půjčka Credit 30 se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Credit 30 zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Úvěr Credit 30 vyžaduje spolužadatele, nebo ručení nemovitostí v odpovídající hodnotě (ručit lze nejen nemovitostí, ale také například pozemkem). V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.creditportal.cz/cs/kb/hotovostni-pujcka-na-cerpackach

Jak vypadají webové stránky www.creditportal.cz/cs/kb/hotovostni-pujcka-na-cerpackach

Úvěr u CreditPortal a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.creditportal.cz/cs/kb/hotovostni-pujcka-na-cerpackach totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Credit 30 připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka Credit 30 je ručená nemovitostí

Půjčte si třeba 3 000 Kč na 20 dní za 3 930 Kč (RPSN: 13730,70 %)

Půjčka Credit 30 je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.). Případný negativní záznam ve vybraných registrech dlužníků nemusí mít nezbytně vliv na ne/schválení poptávky. CreditPortal a.s. prověřuje každého žadatele individuálně, v případě dostatečné bonity a prokázání, že žadatele dokáže řádně splácet má šanci na schválení i zájemce se záznamem v registru dlužníků. Půjčka Credit 30 je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Credit 30

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Možnost získat až 30 000 Kč v hotovosti během 15 minut
 • Peníze lze díky vyplácení na benzinových stanicích získat také o víkendech
 • Šanci na schválení mají (při dostatečné bonitě) i žadatelé se záznamem v registru
 • Úvěr mohou získat také rodiče na mateřské a invalidní důchodci
 • Minimální příjem žadatele potřebný pro schválení je 5000 Kč
 • Velmi vysoké RPSN - půjčka je drahá (i v případě včasného splacení)
 • Nový klient si takto může půjčit maximálně 5000 Kč
 • Poplatky za pozdní splacení jsou vysoké

Kolik mě půjčka Credit 30 bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Credit 30 kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 3 000 Kč. Doba splatnosti: 20 dní. Poplatky / měsíční splátka: 930 Kč. Celková splatná částka klientem: 3 930 Kč. Výše RPSN: 13730,70 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Credit 30 je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

Peníze v hotovosti i o víkendech a svátcích, to je CreditPortal Credit 30. Za rychlost vyřízení a celkovou dostupnost úvěru si ale řádně připlatíte!

„CreditPortal nabízí skrze svůj produkt Credit 30 krátkodobou půjčku do výše 30 000 Kč (pro nové klienty max. 5000 Kč). Výhodou je velmi dobrá dostupnost pro širokou paletu žadatelů (šanci mají při dobré bonitě i zájemci se záznamem v registru, rodiče na mateřské dovolené či invalidní důchodci) a možnost nechat si peníze vyplatit v hotovosti - i o víkendech - v síti čerpacích stanic EuroOil. Daní za to jsou však velmi vysoké poplatky, i pokud zaplatíte včas, je RPSN vysoké. V případě pozdních splacení však vyletí ještě o hodně výš.“

60 %

 • Credit 30
 • Půjčku Credit 30 můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku