CreditPortal Credit 365 recenzeLogo

Recenze CreditPortal Credit 365 vám představí všechny klíčové parametry úvěru

CreditPortal Credit 365 je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) CreditPortal a.s. (IČ: 05561302) se sídlem Argentinská 286/38, 17000 Praha 7. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Credit 365 si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 60 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Credit 365 si můžete půjčit 5 000 Kč až 60 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti CreditPortal a.s. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 20 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 3 měsíce až 1 rok a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 117,15% p.a.

Půjčka Credit 365 se splácí měsíční splátkou

Poskytnutí půjčky je u Credit 365 spojeno s jednorázovým poplatkem ve výši podle půjčované částky. Zpoplatněno je vedení úvěrového účtu, zákazník v tomto případě platí podle půjčované částky. Půjčka Credit 365 nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany CreditPortal a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.creditportal.cz/cs/credit365/

Jak vypadají webové stránky www.creditportal.cz/cs/credit365/

Úvěr u CreditPortal a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.creditportal.cz/cs/credit365/ totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Credit 365 připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 30 000 Kč na 12 dní za 42 351 Kč (RPSN: 117,15 %)

CreditPortal a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Credit 365 je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Credit 365

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Možnost souběžných půjček a refinancování
 • Kompletní vyřízení žádosti přes internet během 10 minut
 • Finanční odměny pro klienty za kvalitní splácení každé tři měsíce
 • Webové stránky CreditPortal.cz nejsou příliš přívětivé
 • Výše RPSN je na poměry segmentu spíše průměrná
 • Nový klient si může napoprvé půjčit pouze max. 20 000 Kč

Kolik mě půjčka Credit 365 bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Credit 365 kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 30 000 Kč. Doba splatnosti: 12 dní. Poplatky / měsíční splátka: 4 235 Kč. Celková splatná částka klientem: 42 351 Kč. Výše RPSN: 117,15 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Credit 365 je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

Credit 365 od CreditPortal je klasickou online půjčkou, která nabízí výrazné slevy při včasném splácení.

„Credit 365 je druhým produktem v nabídce společnosti CreditPortal. Jedná se o bezhotovostní a neúčelový úvěr s limitem až 60 000 Kč (pro nové klienty max. 20 000 Kč). Výše RPSN je v daném segmentu průměrná, půjčka rozhodně není levná, ale nepatří ani mezi nejdražší. Výhodou může být solidní dostupnost (ideálním žadatelem je zaměstnanec, starší 28 let, s měsíčním příjmem 12 000 Kč a více) a rychlost vyřízení. Nevýhodou málo přehledné webové stránky a dost vysoké sankce při pozdním splácení. Také smluvní dokumentace je nadprůměrně rozsáhlá.“

50 %

 • Credit 365
 • Půjčku Credit 365 můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku