CreditPortal Credit 365 recenzeLogo

Recenze CreditPortal Credit 365 vám představí všechny klíčové parametry úvěru

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Půjčka 5 000 Kč – 60 000 Kč
První půjčka max. 20 000 Kč
První půjčka zdarma
Splatnost 3 měsíce – 1 rok
RPSN od 117,15 % p.a.
Způsob vyplacení převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru podle půjčované částky
Vedení úvěrového účtu podle půjčované částky
Poskytovatel CreditPortal a.s.
Webové stránky www.creditportal.cz/cs/credit365/

Nezávazná online žádost

Recenze

CreditPortal Credit 365 je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) CreditPortal a.s. (IČ: 05561302) se sídlem Argentinská 286/38, 17000 Praha 7. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Credit 365 si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 60 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Credit 365 si můžete půjčit 5 000 Kč až 60 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti CreditPortal a.s. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 20 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 3 měsíce až 1 rok a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 117,15% p.a.

Půjčka Credit 365 se splácí měsíční splátkou

Poskytnutí půjčky je u Credit 365 spojeno s jednorázovým poplatkem ve výši podle půjčované částky. Zpoplatněno je vedení úvěrového účtu, zákazník v tomto případě platí podle půjčované částky. Půjčka Credit 365 nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany CreditPortal a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.creditportal.cz/cs/credit365/

Jak vypadají webové stránky www.creditportal.cz/cs/credit365/

Úvěr u CreditPortal a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.creditportal.cz/cs/credit365/ totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Credit 365 připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 30 000 Kč na 12 dní za 42 351 Kč (RPSN: 117,15 %)

CreditPortal a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Credit 365 je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Credit 365

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Možnost souběžných půjček a refinancování
 • Kompletní vyřízení žádosti přes internet během 10 minut
 • Finanční odměny pro klienty za kvalitní splácení každé tři měsíce
 • Webové stránky CreditPortal.cz nejsou příliš přívětivé
 • Výše RPSN je na poměry segmentu spíše průměrná
 • Nový klient si může napoprvé půjčit pouze max. 20 000 Kč

Kolik mě půjčka Credit 365 bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Credit 365 kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 30 000 Kč. Doba splatnosti: 12 dní. Poplatky / měsíční splátka: 4 235 Kč. Celková splatná částka klientem: 42 351 Kč. Výše RPSN: 117,15 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Credit 365 je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

Credit 365 od CreditPortal je klasickou online půjčkou, která nabízí výrazné slevy při včasném splácení.

„Credit 365 je druhým produktem v nabídce společnosti CreditPortal. Jedná se o bezhotovostní a neúčelový úvěr s limitem až 60 000 Kč (pro nové klienty max. 20 000 Kč). Výše RPSN je v daném segmentu průměrná, půjčka rozhodně není levná, ale nepatří ani mezi nejdražší. Výhodou může být solidní dostupnost (ideálním žadatelem je zaměstnanec, starší 28 let, s měsíčním příjmem 12 000 Kč a více) a rychlost vyřízení. Nevýhodou málo přehledné webové stránky a dost vysoké sankce při pozdním splácení. Také smluvní dokumentace je nadprůměrně rozsáhlá.“

Nezávazná online žádost

Credit 365

Zaujala vás tato půjčka?

Půjčku „Credit 365“ můžete snadno sjednat přes internet

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • jste osoba starší 18 let
 • vlastníte bankovní účet
 • máte trvalý pobyt v České republice

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni přímo na webové stránky poskytovatele úvěru, případně se vám zobrazí jednoduchý poptávkový formulář k vyplnění. Nemusíte mít obavy, vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrována a zadaná data putují přímo poskytovateli úvěru, nebo licencovanému zprostředkovateli úvěru (v závislosti na typu produktu). Vaše poptávka je až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o půjčku (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Peníze jsou Vaše! 👍🏻

Byli jste s úvěrem a poskytovatelem úvěru spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

Byla vaše žádost o půjčku zamítnuta?

Půjčka bývá nejčastěji zamítnuta z důvodu nedostatečné bonity žadatele, insolvenci nebo záznamu v registrech dlužníků (např. SOLUS). Pokud byla vaše žádost zamítnuta, můžete zkusit požádat u jiné banky nebo nebankovní společnosti. Vyšší šanci také nabízí agregátory úvěrů, které vaši poptávku rovnou rozešlou více společnostem najednou. Pokud jste neuspěli, zvažte, zda-li si nemůžete půjčit pouze menší částku, nastavit delší splatnost či úvěr zcela odložit na vhodnější dobu. Rozhodně se však vyhněte nabídkám půjček od soukromých investorů či přes internetové inzerce.

Credit 365

Credit 365 – Nebankovní půjčka

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze CreditPortal Credit 365
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti CreditPortal Credit 365
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
CreditPortal a.s.
Podrobné informace o poskytovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Nebankovní půjčka Credit 365 je poskytována společností CreditPortal a.s. (IČ: 05561302), se sídlem Argentinská 286/38, 17000 Praha 7. CreditPortal Credit 365 nabízí 5 000 Kč až 60 000 Kč. Úvěr je neúčelový, získané finanční prostředky tak lze použít na cokoliv potřebujete. Doba splatnosti půjčky je volitelná, od 3 měsíce do 1 rok. Výše RPSN je od 117,15 % p.a. Půjčka Credit 365 se splácí měsíční splátkou. Poskytnutí úvěru stojí podle půjčované částky Poplatek za vedení úvěrového účtu po dobu splácení činí podle půjčované částky Na portálu OKfin.cz naleznete nejen informace o půjčce Credit 365, přečíst si rovněž můžete zkušenosti a recenze ostatních návštěvníků, prohlédnout si podrobnou tabulku splácení a spočítat výši splátek. Souhrnné hodnocení úvěru je v současné době 50 %. CreditPortal Credit 365 je dostupná všem žadatelům, splňujícím následující podmínky: věk min. 18 let, bankovní účet, trvalý pobyt v ČR, Credit 365 je dlouhodobě velmi dobře hodnoceným produktem našimi návštěvníky. Peníze jsou vypláceny ihned po schválení žádosti, v ideálním případě mohou být připsány na bankovní účet žadatele již do 15 minut. Pro získání půjčky Credit 365 nepotřebujete ručitele, ani hmotnou zástavu. CreditPortal a.s. nevyžaduje prokázání vašeho finančního příjmu, jeho doložení však je v rámci schvalování nezbytné. Půjčku je možné za určitých okolností získat i se záznamem v registru dlužníků (SOLUS apod.). Poskytovatel sice kontroluje registry (nejedná se tak o půjčku bez registru), ale při schvalování posuzuje žadatele komplexně, při dostatečné bonitě tak může úvěr získat i žadatel s negativní platební historií. Oficiální webové stránky naleznete na adrese www.creditportal.cz/cs/credit365/. Nebankovní půjčku Credit 365 však můžete získat i skrze tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt poskytovatele úvěru. Až do podpisu smlouvy je vaše žádost o úvěr 100% nezávazná.

Půjčka 50 000 KčPůjčka 40 000 KčPůjčka 30 000 KčPůjčka 20 000 KčPůjčky bez doložení příjmuPůjčky bez ručiteleNebankovní půjčky

 • Credit 365
 • Půjčku „Credit 365“ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost