Creditstar půjčka recenzeLogo

Recenze Creditstar půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Creditstar půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Creditstar Czech s.r.o. (IČ: 24247936) se sídlem Pobřežní 249/46,, 18600 Praha 8. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Creditstar si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 19 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou Creditstar si můžete půjčit 1 000 Kč až 19 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti Creditstar Czech s.r.o. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 7 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 5 dní až 3 měsíce a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Napoprvé Creditstar nabízí až 7 000 Kč zdarma!

Nový klient může získat bezúročnou půjčku – vrátíte tolik, kolik si půjčíte

Pokud jste u Creditstar novým zákazníkem, můžete získat svou první půjčku zcela zdarma. Konkrétně je možné si takto půjčit až 7 000 Kč na 30 dní. V případě, že peníze stihnete v termínu vrátit (tj. do 30 dní), neplatíte žádné úroky ani poplatky. Jinými slovy, vrátíte stejnou částku, jakou jste si u Creditstar Czech s.r.o. půjčili. Každá další půjčka je pak již samozřejmě standardně úročena. Pozor si dejte na pozdní splacení, poplatky s tím spojené mohou být vysoké.

Výše RPSN od 1732,08% p.a.

Půjčka Creditstar se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Creditstar zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Creditstar nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Creditstar Czech s.r.o. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.creditstar.cz

Jak vypadají webové stránky www.creditstar.cz

Úvěr u Creditstar Czech s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.creditstar.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Creditstar připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 7 000 Kč na 30 dní za 8 890 Kč (RPSN: 1732,80 %)

Creditstar Czech s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Creditstar je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Creditstar

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • První půjčka je pro nové klienty až do výše 7000 Kč zcela zdarma
 • Proces sjednání půjčky Creditstar probíhá přes internet a zabere jen pár minut
 • Možnost rozložit dobu splatnosti až na 3 měsíce (3 samostatné splátky)
 • Jednoduché webové stránky, které ale obsahují vše podstatné
 • Vlastní účet ve všech hlavních bankách (rychlý převod peněz na účet)
 • Pro nové klienty je maximální částkou k zapůjčení 7000 Kč
 • Vyšší RPSN (půjčka je poměrně drahá)
 • Nízká schvalovatelnost

Kolik mě půjčka Creditstar bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Creditstar kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 7 000 Kč. Doba splatnosti: 30 dní. Poplatky / měsíční splátka: 8 890 Kč. Celková splatná částka klientem: 8 890 Kč. Výše RPSN: 1732,80 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Creditstar je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

Creditstar.cz je pro nové klienty zcela zdarma (do výše 7000 Kč), opakovaný úvěr je sice možné splatit až třemi měsíčními splátkami, ale přesto vychází dost draho.

„Creditstar.cz je krátkodobou nebankovní půjčkou. Nové klienty se snaží nalákat prvním bezúročným úvěrem ve výši 7000 Kč s dobou splatnosti 30 dní. Pokud klient půjčku splatí včas, nezaplatí nic navíc. Částka 7000 Kč je i limitem pro první zápůjčku, konkurence má obvykle limit vyšší. Webové stránky jsou jednoduché, ale dostatečně informativní. Telefonická podpora je bohužel pouze přes pevnou linku, schvalovatelnost je poměrně nízká a opakovaná půjčka už vychází dost draho.“

40 %

Creditstar půjčka

40 %

Půjčka
1 000 Kč – 19 000 Kč
Splatnost
5 dní – 3 měsíce
RPSN
od 1732,08 % p.a.
1. zdarma
7 000 Kč / 30 dní

Nezávazná poptávka

 • Creditstar
 • Půjčku Creditstar můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku