Equa Bank Minutová půjčka recenzeLogo

Recenze Equa Bank Minutová půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Equa Bank Minutová půjčka je bankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Equa bank a.s. (IČ: 47116102) se sídlem Karolinská 661/4, 18600 Praha 8. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Equa Bank si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 700 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Equa Bank si můžete půjčit 5 000 Kč až 700 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 700 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 3 měsíce až 10 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN již od 3,90% p.a.

Půjčka Equa Bank se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Equa Bank zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Equa Bank nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Equa bank a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.equabank.cz/pujcky/pujcka

Jak vypadají webové stránky www.equabank.cz/pujcky/pujcka

Úvěr u Equa bank a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.equabank.cz/pujcky/pujcka totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Equa Bank připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 100 000 Kč na 60 měsíců za 112 680 Kč (RPSN: 4,9 %)

Equa bank a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Equa Bank je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Equa Bank

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Vysoký úvěrový limit až 700 000 Kč, peníze lze použít na cokoliv potřebujete
 • RPSN již od 3,9 % p.a. a úroková sazba od 3,8 % p.a. patří mezi nejlepší na trhu
 • K vyřízení žádosti o Minutovou půjčku stačí pouze jeden doklad totožnosti
 • Možnost výhodného připojištění pro případ nepříznivých životních situací
 • Ke získání Minutové půjčky od Equa Bank nepotřebujete ručitele ani zástavu
 • Zřízení a vedení půjčky, mimořádné splátky i předčasné splacení - vše je zdarma
 • Spíše nízká schvalovatelnost žádostí o půjčku

Kolik mě půjčka Equa Bank bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Equa Bank kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 100 000 Kč. Doba splatnosti: 60 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 1 878 Kč. Celková splatná částka klientem: 112 680 Kč. Výše RPSN: 4,9 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Equa Bank je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • druhý doklad totožnosti
 • bankovní účet
 • české občanství
 • bez negativního záznamu v registrech

Naše hodnocení

Equa Bank Minutová půjčka patří mezi nejvýhodnější a nejlépe hodnocené bankovní úvěry na trhu. RPSN od 3.9% p.a. a vyřízení během pár minut online.

„Equa Bank nabízí svou Minutovou půjčku za podmínek, které snesou nepřísnější srovnání s ostatní bankovní konkurencí. Minutová půjčka je rychlá, její sjednání je možné přes internet a při podpisu smlouvy na pobočce jsou peníze ihned převedeny na účet klienta. Konkrétně je možné si takto půjčit až 700 000 Kč se splatností i 120 měsíců. To vše za velmi dobrý úrok (od 3,8 % ročně) a bez skrytých poplatků za vyřízení, vedení účtu i předčasné splacení. Půjčka Equa Bank si zaslouží naše doporučení, výsledné hodnocení lehce sráží pouze nezbytnost zřídit si účet v Equa Bank a poměrně nízká schvalovatelnost žádostí.“

90 %

 • Equa Bank
 • Půjčku Equa Bank můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku