EverydayPlus půjčka recenzeLogo

Recenze EverydayPlus půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

EverydayPlus půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) OPR-Finance s.r.o. (IČ: 01381300) se sídlem Hvězdova 1716/2b, 14000 Praha 4. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky EverydayPlus si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 50 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou EverydayPlus si můžete půjčit 100 Kč až 50 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti OPR-Finance s.r.o. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 12 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 61 dní až 80 měsíců a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 198,00% p.a.

Půjčka EverydayPlus se splácí měsíční splátkou

Poskytnutí půjčky je u EverydayPlus spojeno s jednorázovým poplatkem ve výši procento z poskytnuté půjčky. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka EverydayPlus nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany OPR-Finance s.r.o. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek http://www.everydayplus.cz

Jak vypadají webové stránky http://www.everydayplus.cz

Úvěr u OPR-Finance s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky http://www.everydayplus.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si EverydayPlus připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 5 000 Kč na 5 měsíců za 8 360 Kč (RPSN: 499,10 %)

OPR-Finance s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka EverydayPlus je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky EverydayPlus

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Půjčku je možné splatit jednorázově, nebo postupně během delší doby
 • Splácíte pouze to, co si půjčíte a čerpáte až do výše schválené půjčky
 • Správa úvěrového účtu skrze mobilní telefon, nebo přes web
 • Pro neznalého složitý a nepřehledný systém fungování
 • Pouze průměrná schvalovatelnost žádostí o půjčku
 • Velmi vysoké RPSN

Kolik mě půjčka EverydayPlus bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce EverydayPlus kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 5 000 Kč. Doba splatnosti: 5 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 1 672 Kč. Celková splatná částka klientem: 8 360 Kč. Výše RPSN: 499,10 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka EverydayPlus je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

EverydayPlus je revolvingový úvěr, levnější než jeho nejbližší konkurence, přesto ale nelze říci, že je levný. Pro neznalého klienta je princip revolvingu navíc poněkud nepřehledný, ačkoliv má své výhody.

„Půjčka EverydayPlus je nabízena v řadě evropských zemí. Výhodou je revolvingové čerpání peněz, klient si u Everyday průběžně půjčuje tolik peněz kolik potřebuje a platí úrok vždy jen z půjčené částky (min. 20 %). U čerpání do 4999 Kč není nutné podepisovat smlouvu a šanci na schválení mají i žadatelé se záznamem v registrech dlužníků. Úroková sazba je vcelku přijatelná, nicméně celý systém je pro neznalého žadatele komplikovaný a poněkud nepřehledný. Everyday+ je však každopádně vcelku zajímavou nebankovní půjčkou. Webové stránky jsou přehledné, stejně jako prezentovaná ilustrativní kalkulačka nákladů.“

50 %

 • EverydayPlus
 • Půjčku EverydayPlus můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku