EverydayPlus půjčka recenzeLogo

Recenze EverydayPlus půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Půjčka 100 Kč – 50 000 Kč
První půjčka max. 12 000 Kč
První půjčka zdarma
Splatnost 61 dní – 80 měsíců
RPSN od 198,00 % p.a.
Způsob vyplacení převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru procento z poskytnuté půjčky
Vedení úvěrového účtu zdarma
Poskytovatel OPR-Finance s.r.o.
Webové stránky http://www.everydayplus.cz

Nezávazná online žádost

Recenze

EverydayPlus půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) OPR-Finance s.r.o. (IČ: 01381300) se sídlem Hvězdova 1716/2b, 14000 Praha 4. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky EverydayPlus si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 50 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou EverydayPlus si můžete půjčit 100 Kč až 50 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti OPR-Finance s.r.o. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 12 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 61 dní až 80 měsíců a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 198,00% p.a.

Půjčka EverydayPlus se splácí měsíční splátkou

Poskytnutí půjčky je u EverydayPlus spojeno s jednorázovým poplatkem ve výši procento z poskytnuté půjčky. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka EverydayPlus nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany OPR-Finance s.r.o. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek http://www.everydayplus.cz

Jak vypadají webové stránky http://www.everydayplus.cz

Úvěr u OPR-Finance s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky http://www.everydayplus.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si EverydayPlus připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 5 000 Kč na 5 měsíců za 8 360 Kč (RPSN: 499,10 %)

OPR-Finance s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka EverydayPlus je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky EverydayPlus

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Půjčku je možné splatit jednorázově, nebo postupně během delší doby
 • Splácíte pouze to, co si půjčíte a čerpáte až do výše schválené půjčky
 • Správa úvěrového účtu skrze mobilní telefon, nebo přes web
 • Pro neznalého složitý a nepřehledný systém fungování
 • Pouze průměrná schvalovatelnost žádostí o půjčku
 • Velmi vysoké RPSN

Kolik mě půjčka EverydayPlus bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce EverydayPlus kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 5 000 Kč. Doba splatnosti: 5 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 1 672 Kč. Celková splatná částka klientem: 8 360 Kč. Výše RPSN: 499,10 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka EverydayPlus je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

EverydayPlus je revolvingový úvěr, levnější než jeho nejbližší konkurence, přesto ale nelze říci, že je levný. Pro neznalého klienta je princip revolvingu navíc poněkud nepřehledný, ačkoliv má své výhody.

„Půjčka EverydayPlus je nabízena v řadě evropských zemí. Výhodou je revolvingové čerpání peněz, klient si u Everyday průběžně půjčuje tolik peněz kolik potřebuje a platí úrok vždy jen z půjčené částky (min. 20 %). U čerpání do 4999 Kč není nutné podepisovat smlouvu a šanci na schválení mají i žadatelé se záznamem v registrech dlužníků. Úroková sazba je vcelku přijatelná, nicméně celý systém je pro neznalého žadatele komplikovaný a poněkud nepřehledný. Everyday+ je však každopádně vcelku zajímavou nebankovní půjčkou. Webové stránky jsou přehledné, stejně jako prezentovaná ilustrativní kalkulačka nákladů.“

Nezávazná online žádost

EverydayPlus

Zaujala vás tato půjčka?

Půjčku „EverydayPlus“ můžete snadno sjednat přes internet

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • jste osoba starší 18 let
 • vlastníte občanský průkaz
 • vlastníte bankovní účet
 • máte trvalý pobyt v České republice

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni přímo na webové stránky poskytovatele úvěru, případně se vám zobrazí jednoduchý poptávkový formulář k vyplnění. Nemusíte mít obavy, vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrována a zadaná data putují přímo poskytovateli úvěru, nebo licencovanému zprostředkovateli úvěru (v závislosti na typu produktu). Vaše poptávka je až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o půjčku (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Peníze jsou Vaše! 👍🏻

Byli jste s úvěrem a poskytovatelem úvěru spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

Byla vaše žádost o půjčku zamítnuta?

Půjčka bývá nejčastěji zamítnuta z důvodu nedostatečné bonity žadatele, insolvenci nebo záznamu v registrech dlužníků (např. SOLUS). Pokud byla vaše žádost zamítnuta, můžete zkusit požádat u jiné banky nebo nebankovní společnosti. Vyšší šanci také nabízí agregátory úvěrů, které vaši poptávku rovnou rozešlou více společnostem najednou. Pokud jste neuspěli, zvažte, zda-li si nemůžete půjčit pouze menší částku, nastavit delší splatnost či úvěr zcela odložit na vhodnější dobu. Rozhodně se však vyhněte nabídkám půjček od soukromých investorů či přes internetové inzerce.

EverydayPlus

EverydayPlus – Nebankovní půjčka

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze EverydayPlus půjčka
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti EverydayPlus půjčka
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
OPR-Finance s.r.o.
Podrobné informace o poskytovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Nebankovní půjčka EverydayPlus je poskytována společností OPR-Finance s.r.o. (IČ: 01381300), se sídlem Hvězdova 1716/2b, 14000 Praha 4. EverydayPlus půjčka nabízí 100 Kč až 50 000 Kč. Úvěr je neúčelový, získané finanční prostředky tak lze použít na cokoliv potřebujete. Doba splatnosti půjčky je volitelná, od 61 dní do 80 měsíců. Výše RPSN je od 198,00 % p.a. Půjčka EverydayPlus se splácí měsíční splátkou. Poskytnutí úvěru stojí procento z poskytnuté půjčky Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Na portálu OKfin.cz naleznete nejen informace o půjčce EverydayPlus, přečíst si rovněž můžete zkušenosti a recenze ostatních návštěvníků, prohlédnout si podrobnou tabulku splácení a spočítat výši splátek. Souhrnné hodnocení úvěru je v současné době 50 %. EverydayPlus půjčka je dostupná všem žadatelům, splňujícím následující podmínky: věk min. 18 let, občanský průkaz, bankovní účet, trvalý pobyt v ČR, EverydayPlus je dlouhodobě velmi dobře hodnoceným produktem našimi návštěvníky. Peníze jsou vypláceny ihned po schválení žádosti, v ideálním případě mohou být připsány na bankovní účet žadatele již do 15 minut. Pro získání půjčky EverydayPlus nepotřebujete ručitele, ani hmotnou zástavu. OPR-Finance s.r.o. nevyžaduje prokázání vašeho finančního příjmu, jeho doložení však je v rámci schvalování nezbytné. Oficiální webové stránky naleznete na adrese http://www.everydayplus.cz. Nebankovní půjčku EverydayPlus však můžete získat i skrze tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt poskytovatele úvěru. Až do podpisu smlouvy je vaše žádost o úvěr 100% nezávazná.

Půjčka 50 000 KčPůjčka 40 000 KčPůjčka 30 000 KčPůjčka 20 000 KčPůjčky pro cizince s trvalým pobytem v ČRPůjčky bez ručiteleNebankovní půjčky

 • EverydayPlus
 • Půjčku „EverydayPlus“ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost