Express Cash půjčka recenzeLogo

Recenze Express Cash půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Express Cash půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) EC Financial Services a.s. (IČ: 24243744) se sídlem Pražská 636, 25241 Dolní Břežany. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Express Cash si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 70 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Express Cash si můžete půjčit 5 000 Kč až 70 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 70 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 14 měsíců až 20 měsíců a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 209,78% p.a.

Půjčka Express Cash se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Express Cash zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Express Cash nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany EC Financial Services a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.expresscash.cz

Jak vypadají webové stránky www.expresscash.cz

Úvěr u EC Financial Services a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.expresscash.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Express Cash připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 30 000 Kč na 14 měsíců za 55 776 Kč (RPSN: 272,44 %)

EC Financial Services a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. V případě dostatečné bonity mají šanci získat peníze i nezaměstnaní žadatelé.


Akční nabídka

Soutěž o automobil a další hodnotné ceny

Poskytovatel úvěru spustil soutěž, která probíhá od 1.6.2019 do 30.11.2019 a jejíž hlavní cenou je nový vůz Škoda Fabia, 5× tablet Samsung a 10× iPhone 6. Soutěž je určena všem klientům společnosti, kteří si vyberou v uvedeném termínu některou z hotovostních půjček

Výhody a nevýhody půjčky Express Cash

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

  • Jedná se o hotovostní půjčku, pro získání tedy nepotřebujete bankovní účet
  • Šanci na získání mají také cizinci s trvalým pobytem a žadatelé se záznamem v registrech
  • Půjčku vyplácí a je splácena přímo obchodnímu zástupci Express Cash
  • Přehledné webové stránky s online kalkulačkou pro výpočet úvěru
  • Pevná doba splatnosti 14, 17, nebo 20 měsíců nemusí vyhovovat každému
  • Půjčku nelze zcela vyřídit online (k podpisu smlouvy a vyplacení peněz dochází osobně při návštěvě obchodního zástupce společnosti)
  • RPSN je poměrně vysoké, půjčka je tedy drahá

Kolik mě půjčka Express Cash bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Express Cash kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 30 000 Kč. Doba splatnosti: 14 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 3 984 Kč. Celková splatná částka klientem: 55 776 Kč. Výše RPSN: 272,44 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Express Cash je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

  • věk min. 18 let
  • trvalý pobyt v ČR
  • potvrzení o výši příjmu

Naše hodnocení

Hotovostní půjčka, kterou vám obchodní zástupce vyplatí přímo u vás doma. Úplně levně ale nevychází.

„Express Cash je jedním z největších poskytovatelů hotovostních půjček na našem trhu. Díky vlastní síti obchodních zástupců, rozprostřených po celé republice je možné vyplácet (a následně i splácet) půjčku hotově, přímo u klientů doma, přičemž k vyplacení může jít již do 24 hodin od podání žádosti. Pro získání peněz není potřeba bankovní účet. Úvěr Express Cash mohou získat (při dobré bonitě) také senioři, cizinci s trvalým pobytem a žadatelé s exekucí. Plusem jsou také přehledné webové stránky, náhledy smluv a srozumitelná kalkulačka pro výpočet půjčky. Nevýhodou je vysoké RPSN, půjčka tak vyjde poměrně draho, do nákladů jsou totiž započítány i poplatky vyhodnocení a poskytnutí úvěru.“

60 %


Nezávazná žádost o půjčku Žádost není až do podpisu smlouvy závazná, vaše data jsou v bezpečí
Poptávku zvládnete vyplnit online během pár minut