Fair Credit půjčka recenzeLogo

Recenze Fair Credit půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Fair Credit půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Fair Credit Czech s.r.o. (IČ: 04455835) se sídlem Kubánské náměstí 1391/11, 10000 Praha. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Fair Credit si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 150 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Fair Credit si můžete půjčit 4 000 Kč až 150 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti Fair Credit Czech s.r.o. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 35 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 45 týdnů až 3 roky a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 82,62% p.a.

Půjčka Fair Credit se splácí měsíční splátkou

Poskytnutí půjčky je u Fair Credit spojeno s jednorázovým poplatkem ve výši procento z poskytované částky. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Fair Credit nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Fair Credit Czech s.r.o. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.faircredit.cz

Jak vypadají webové stránky www.faircredit.cz

Úvěr u Fair Credit Czech s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.faircredit.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Fair Credit připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 20 000 Kč na 45 týdnů za 27 300 Kč (RPSN: 110,13 %)

Fair Credit Czech s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Fair Credit je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Fair Credit

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Možnost půjčit si až 70 000 Kč v hotovosti z rukou obchodního zástupce
 • Srozumitelná smlouva bez dodateků malým písmem a pod čarou
 • Osobní přístup, obchodní zástupce navštíví klienta doma
 • Celkem 11 oblastních kanceláří po celé České republice
 • Přehledná online kalkulačka pro výpočet úvěru
 • U hotovostní půjčky pevně daná doba splatnosti 45/60/80 týdnů
 • Napoprvé si je možné půjčit maximálně 35 000 Kč
 • Pomalejší vyplacení peněz v případě volby hotovostní půjčky
 • I v případě online půjčky je nejprve nutné absolvovat návštěvu zástupce
 • Na webu chybí časté otázky a odpovědi
 • Administrativní poplatek za poskytnutí půjčky
 • Vysoké RPSN

Kolik mě půjčka Fair Credit bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Fair Credit kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 20 000 Kč. Doba splatnosti: 45 týdnů. Poplatky / měsíční splátka: 607 Kč. Celková splatná částka klientem: 27 300 Kč. Výše RPSN: 110,13 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Fair Credit je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

Fair Credit je zdatnou konkurencí Providentu na poli hotovostních půjček. V nabídce ovšem má i bezhotovostní variantu, která je levnější. Obě nicméně i tak vyjdou poměrně draho.

„Fair Credit je stabilním poskytovatelem hotovostních a online půjček. Za zmínku stojí, že se jedná o ryze českou společnost. Hotovostní úvěr je vyplácen z rukou obchodního zástupce přímo u klientů doma (což nemusí vyhovovat každému). Výhodou je, že klient v takovém případě nepotřebujete bankovní účet. Nevýhodou jsou však započítané náklady na poskytnutí půjčky, pomalejší vyřízení a celkově vysoké náklady na splacení. Druhým produktem je klasická bezhotovostní půjčka, ta vyjde výrazně levněji, ale osobnímu podpisu smlouvy se stejně není možné vyhnout. Úvěr tak nelze sjednat kompletně online. Webové stránky jsou jinak srozumitelné a přehledné, chybí však sekce častých otázek a odpovědí.“

50 %

 • Fair Credit
 • Půjčku Fair Credit můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku