Ferratum Credit recenzeLogo

Recenze Ferratum Credit vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Ferratum Credit je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Ferratum Czech s.r.o. (IČ: 27894690) se sídlem Pekařská 621/7, 15500 Praha 5. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Ferratum Credit si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 80 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou Ferratum Credit si můžete půjčit 2 500 Kč až 80 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti Ferratum Czech s.r.o. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 35 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 7 dní až 45 dní a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 97,43% p.a.

Půjčka Ferratum Credit se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Ferratum Credit zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Ferratum Credit nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.ferratum.cz

Jak vypadají webové stránky www.ferratum.cz

Úvěr u Ferratum Czech s.r.o. lze vyřídit přes internet

Webové stránky www.ferratum.cz bohužel neobsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet úvěru, naleznete na nich nicméně alespoň ilustrativní příklady půjček. Konkrétní nabídka vám bude vystavena až na základní vyplněné nezávazné poptávky. Na webových stránkách Ferratum Credit se nám bohužel nepodařilo dohledat vzory smluvní dokumentace, za to odečítáme body z celkového hodnocení.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 10 000 Kč na 12 měsíců za 14 118 Kč (RPSN: 96,2 %)

Ferratum Czech s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. V případě dostatečné bonity mají šanci získat peníze i nezaměstnaní žadatelé.

Výhody a nevýhody půjčky Ferratum Credit

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Finanční hotovost k dispozici, kdykoliv potřebujete (až 80 000 Kč)
 • Ferratum Credit funguje na principu revolvingového úvěru, splácíte denní úroky z vyčerpané částky. Úvěr můžete kdykoliv celý splatit.
 • Žadatel o půjčku Ferratum může být až do věku 85 let (půjčka i pro seniory)
 • Napoprvé je maximální limit půjčky Ferratum nastaven na 30 000 Kč
 • Úroková sazba je poměrně vysoká, revolvingový úvěr vyjde draho
 • Minimální věk žadatele je 21 let

Kolik mě půjčka Ferratum Credit bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Ferratum Credit kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 10 000 Kč. Doba splatnosti: 12 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 1 176 Kč. Celková splatná částka klientem: 14 118 Kč. Výše RPSN: 96,2 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Ferratum Credit je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 21 let
 • bankovní účet
 • české občanství

Naše hodnocení

Ferratum Credit funguje jako revolvingový úvěr, můžete si tak půjčovat opakovně, ale zadarmo to rozhodně není.

„Když si u Ferratum sjednáte půjčku, můžete ji opakovaně čerpat po částech a platíte přitom poplatek za čerpání a úrok z půjčené částky. Peníze můžete kdykoliv předčasně vrátit. Výhodou je, že nemusíte kvůli každé půjčce znovu žádat a můžete zároveň čerpat i splácet. Nevýhodou Ferratum Credit půjčky je vysoké úročení i poplatky za pozdní splátky.“

50 %

 • Ferratum Credit
 • Půjčku Ferratum Credit můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku