Ferratum Credit recenzeLogo

Recenze Ferratum Credit vám představí všechny klíčové parametry úvěru

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Půjčka 2 500 Kč – 80 000 Kč
První půjčka max. 35 000 Kč
První půjčka zdarma
Splatnost 7 dní – 45 dní
RPSN od 97,43 % p.a.
Způsob vyplacení převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru zdarma
Vedení úvěrového účtu zdarma
Poskytovatel Ferratum Czech s.r.o.
Webové stránky www.ferratum.cz

Nezávazná online žádost

Recenze

Ferratum Credit je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Ferratum Czech s.r.o. (IČ: 27894690) se sídlem Pekařská 621/7, 15500 Praha 5. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Ferratum Credit si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 80 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou Ferratum Credit si můžete půjčit 2 500 Kč až 80 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti Ferratum Czech s.r.o. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 35 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 7 dní až 45 dní a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 97,43% p.a.

Půjčka Ferratum Credit se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Ferratum Credit zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Ferratum Credit nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.ferratum.cz

Jak vypadají webové stránky www.ferratum.cz

Úvěr u Ferratum Czech s.r.o. lze vyřídit přes internet

Webové stránky www.ferratum.cz bohužel neobsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet úvěru, naleznete na nich nicméně alespoň ilustrativní příklady půjček. Konkrétní nabídka vám bude vystavena až na základní vyplněné nezávazné poptávky. Na webových stránkách Ferratum Credit se nám bohužel nepodařilo dohledat vzory smluvní dokumentace, za to odečítáme body z celkového hodnocení.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 10 000 Kč na 12 měsíců za 14 118 Kč (RPSN: 96,2 %)

Ferratum Czech s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. V případě dostatečné bonity mají šanci získat peníze i nezaměstnaní žadatelé.

Výhody a nevýhody půjčky Ferratum Credit

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Finanční hotovost k dispozici, kdykoliv potřebujete (až 80 000 Kč)
 • Ferratum Credit funguje na principu revolvingového úvěru, splácíte denní úroky z vyčerpané částky. Úvěr můžete kdykoliv celý splatit.
 • Žadatel o půjčku Ferratum může být až do věku 85 let (půjčka i pro seniory)
 • Napoprvé je maximální limit půjčky Ferratum nastaven na 30 000 Kč
 • Úroková sazba je poměrně vysoká, revolvingový úvěr vyjde draho
 • Minimální věk žadatele je 21 let

Kolik mě půjčka Ferratum Credit bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Ferratum Credit kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 10 000 Kč. Doba splatnosti: 12 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 1 176 Kč. Celková splatná částka klientem: 14 118 Kč. Výše RPSN: 96,2 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Ferratum Credit je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 21 let
 • bankovní účet
 • české občanství

Naše hodnocení

Ferratum Credit funguje jako revolvingový úvěr, můžete si tak půjčovat opakovně, ale zadarmo to rozhodně není.

„Když si u Ferratum sjednáte půjčku, můžete ji opakovaně čerpat po částech a platíte přitom poplatek za čerpání a úrok z půjčené částky. Peníze můžete kdykoliv předčasně vrátit. Výhodou je, že nemusíte kvůli každé půjčce znovu žádat a můžete zároveň čerpat i splácet. Nevýhodou Ferratum Credit půjčky je vysoké úročení i poplatky za pozdní splátky.“

Nezávazná online žádost

Ferratum Credit

Zaujala vás tato půjčka?

Půjčku „Ferratum Credit“ můžete snadno sjednat přes internet

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • jste osoba starší 21 let
 • vlastníte bankovní účet
 • máte české státní občanství

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni přímo na webové stránky poskytovatele úvěru, případně se vám zobrazí jednoduchý poptávkový formulář k vyplnění. Nemusíte mít obavy, vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrována a zadaná data putují přímo poskytovateli úvěru, nebo licencovanému zprostředkovateli úvěru (v závislosti na typu produktu). Vaše poptávka je až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o půjčku (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Peníze jsou Vaše! 👍🏻

Byli jste s úvěrem a poskytovatelem úvěru spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

Byla vaše žádost o půjčku zamítnuta?

Půjčka bývá nejčastěji zamítnuta z důvodu nedostatečné bonity žadatele, insolvenci nebo záznamu v registrech dlužníků (např. SOLUS). Pokud byla vaše žádost zamítnuta, můžete zkusit požádat u jiné banky nebo nebankovní společnosti. Vyšší šanci také nabízí agregátory úvěrů, které vaši poptávku rovnou rozešlou více společnostem najednou. Pokud jste neuspěli, zvažte, zda-li si nemůžete půjčit pouze menší částku, nastavit delší splatnost či úvěr zcela odložit na vhodnější dobu. Rozhodně se však vyhněte nabídkám půjček od soukromých investorů či přes internetové inzerce.

Ferratum Credit

Ferratum Credit – Nebankovní půjčka

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze Ferratum Credit
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti Ferratum Credit
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
Ferratum Czech s.r.o.
Podrobné informace o poskytovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Nebankovní půjčka Ferratum Credit je poskytována společností Ferratum Czech s.r.o. (IČ: 27894690), se sídlem Pekařská 621/7, 15500 Praha 5. Ferratum Credit nabízí 2 500 Kč až 80 000 Kč. Úvěr je neúčelový, získané finanční prostředky tak lze použít na cokoliv potřebujete. Doba splatnosti půjčky je volitelná, od 7 dní do 45 dní. Výše RPSN je od 97,43 % p.a. Půjčka Ferratum Credit se splácí měsíční splátkou. Poskytnutí úvěru je zcela zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Na portálu OKfin.cz naleznete nejen informace o půjčce Ferratum Credit, přečíst si rovněž můžete zkušenosti a recenze ostatních návštěvníků, prohlédnout si podrobnou tabulku splácení a spočítat výši splátek. Souhrnné hodnocení úvěru je v současné době 40 %. Ferratum Credit je dostupná všem žadatelům, splňujícím následující podmínky: věk min. 21 let, bankovní účet, české občanství, Ferratum Credit je dlouhodobě velmi dobře hodnoceným produktem našimi návštěvníky. Peníze jsou vypláceny ihned po schválení žádosti, v ideálním případě mohou být připsány na bankovní účet žadatele již do 15 minut. Pro získání půjčky Ferratum Credit nepotřebujete ručitele, ani hmotnou zástavu. Ferratum Czech s.r.o. nevyžaduje prokázání vašeho finančního příjmu, jeho doložení však je v rámci schvalování nezbytné. Oficiální webové stránky naleznete na adrese www.ferratum.cz. Nebankovní půjčku Ferratum Credit však můžete získat i skrze tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt poskytovatele úvěru. Až do podpisu smlouvy je vaše žádost o úvěr 100% nezávazná.

Půjčka 50 000 KčPůjčka 40 000 KčPůjčka 30 000 KčPůjčka 20 000 KčPůjčka 10 000 KčPůjčky pro nezaměstnanéPůjčky pro cizince s trvalým pobytem v ČRSMS půjčkyPůjčky bez ručiteleNebankovní půjčky

 • Ferratum Credit
 • Půjčku „Ferratum Credit“ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost