Finemoney půjčka recenzeLogo

Recenze Finemoney půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Finemoney půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) FINEMONEY SE (IČ: 24303186) se sídlem V Holešovičkách 1451/20, 18000 Praha 8. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Finemoney si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 5 000 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Finemoney si můžete půjčit 50 000 Kč až 5 000 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 5 000 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 20 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 29,60% p.a.

Půjčka Finemoney se splácí měsíční splátkou

Poskytnutí půjčky je u Finemoney spojeno s jednorázovým poplatkem ve výši 10 % z půjčované částky. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Úvěr Finemoney vyžaduje spolužadatele, nebo ručení nemovitostí v odpovídající hodnotě (ručit lze nejen nemovitostí, ale také například pozemkem). V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.finemoney.cz

Jak vypadají webové stránky www.finemoney.cz

Úvěr u FINEMONEY SE lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.finemoney.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Na webových stránkách Finemoney se nám bohužel nepodařilo dohledat vzory smluvní dokumentace, za to odečítáme body z celkového hodnocení.

Půjčka Finemoney je ručená nemovitostí

Půjčte si třeba 1 100 000 Kč na 12 měsíců za 1 166 000 Kč (RPSN: 29,6 %)

Půjčka Finemoney je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.). Případný negativní záznam ve vybraných registrech dlužníků nemusí mít nezbytně vliv na ne/schválení poptávky. FINEMONEY SE prověřuje každého žadatele individuálně, v případě dostatečné bonity a prokázání, že žadatele dokáže řádně splácet má šanci na schválení i zájemce se záznamem v registru dlužníků. V případě dostatečné bonity mají šanci získat peníze i nezaměstnaní žadatelé.

Výhody a nevýhody půjčky Finemoney

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Finemoney nabízí vysoké úvěrové limity pro podnikatele a firmy
 • Není nutné dokládat finanční příjem a peníze lze získat i „bez registru“
 • Úvěr na rozvoj podnikání, rekonstrukci, ale i nákup nemovitosti či automobilu
 • Pokud doložíte lepší konkurenční nabídku, poskytovatel ji může dorovnat
 • Více jak 3 250 spokojených klientů z celé ČR od roku 2013
 • Dostupnost i s negativním záznamem v registru dlužníků
 • Vysoký jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky (neplatí se předem)
 • Nutnost ručit nemovitostí v odpovídající nebo vyšší hodnotě
 • Celkově pomalejší vyřízení žádosti

Kolik mě půjčka Finemoney bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Finemoney kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 1 100 000 Kč. Doba splatnosti: 12 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 166 000 Kč. Celková splatná částka klientem: 1 166 000 Kč. Výše RPSN: 29,6 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Finemoney je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • druhý doklad totožnosti
 • trvalý pobyt v ČR
 • ručení nemovitostí
 • bez negativního záznamu v registrech

Naše hodnocení

Finemoney nabízí podnikatelské půjčky s vysokým limitem a za přijatelných podmínek. Ručení odpovídající nemovitostí je však nezbytné.

„Pokud potřebujete peníze na rozvoj podnikání, nebo refinancování podnikatelských půjček, mohou být produkty od Finemoney vhodné. Nabízí velmi vysoké úvěrové limity a dostatečně dlouhé doby splatnost. To vše za ještě přijatelných úrokových podmínek. Webové stránky jsou velmi přehledné, obsahují všechny nezbytné informace a nechybí ani povedená ilustrativní kalkulačka. Výhodou je dostupnost bez doložení příjmu, možnost předčasného splacení bez sankcí a čerpání peněz ihned po podpisu smlouvy. Nevýhodou je pouze průměrné RPSN, nízká schvalovatelnost a pochopitelně nutnost ručit nemovitostí, což je vždy rizikové.“

50 %

Finemoney půjčka

50 %

Půjčka
50 000 Kč – 5 000 000 Kč
Splatnost
12 měsíců – 20 let
RPSN
od 29,60 % p.a.
1. zdarma

Nezávazná poptávka

 • Finemoney
 • Půjčku Finemoney můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku