Hello půjčka na cokoliv recenzeLogo

Recenze Hello půjčka na cokoliv vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Hello půjčka na cokoliv je bankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Hello bank a.s. (IČ: 03814742) se sídlem Karla Engliše 5, 15000 Praha 5. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Hello půjčka si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 1 000 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Hello půjčka si můžete půjčit 20 000 Kč až 1 000 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 1 000 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 6 měsíců až 7 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN již od 6,21% p.a.

Půjčka Hello půjčka se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Hello půjčka zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Hello půjčka nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Hello bank a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.hellobank.cz/pujcky/na-cokoliv

Jak vypadají webové stránky www.hellobank.cz/pujcky/na-cokoliv

Úvěr u Hello bank a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.hellobank.cz/pujcky/na-cokoliv totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Hello půjčka připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 25 000 Kč na 70 měsíců za 319 620 Kč (RPSN: 8,70 %)

Hello bank a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Hello půjčka je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Hello půjčka

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Hello půjčka (dříve půjčka Cetelem) nabízí až 1 000 000 Kč na cokoliv
 • Velmi rozumná úroková sazba od 5,99 % ročně - RPSN je o málo vyšší
 • Úroková sazba se po celou dobu splácení úvěru nemění
 • Vypracování úvěrové nabídky do 9 minut od podání žádosti
 • Celý úvěr lze vyřídit online - od výpočtu až po podpis smlouvy
 • Žádné poplatky za sjednání půjčky, vedení nebo online doplacení
 • Jedna z TOP5 půjček podle nezávislého hodnocení Člověka v tísni
 • Webové stránky nejsou příliš přehledné, ani informativní
 • Relativně nízká schvalovatelnost žádostí
 • Vyplacení peněz do 24 hodin

Kolik mě půjčka Hello půjčka bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Hello půjčka kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 25 000 Kč. Doba splatnosti: 70 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 4 566 Kč. Celková splatná částka klientem: 319 620 Kč. Výše RPSN: 8,70 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Hello půjčka je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • druhý doklad totožnosti
 • bankovní účet
 • potvrzení o výši příjmu

Naše hodnocení

Hello půjčka patří mezi nejlevnější bankovní úvěry na trhu. Velkým plusem je možnost kompletního vyřízení přes internet - od žádosti až po podpis smlouvy!

„Hello půjčka patří bezesporu mezi nejzajímavější bankovní úvěry na našem trhu. Vysoký úvěrový limit až 1 000 000 Kč, který lze použít na cokoliv (úvěr je neúčelový), dlouhé doby splatnosti a velmi dobrá úroková sazba - to vše řadí Hello půjčku mezi nejlepší produkty ve své kategorii. Výhodou je navíc fakt, že celý proces vyřízení žádosti o úvěr lze od začátku až do konce vyřídit přes internet, ani kvůli podpisu smlouvy tedy nebudete muset nikam osobně chodit. Škoda nízké schvalovatelnosti žádostí a trochu méně přehledných webových stránek, které by celkově mohly obsahovat více informací. “

80 %

 • Hello půjčka
 • Půjčku Hello půjčka můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku