Home Credit půjčka recenzeLogo

Recenze Home Credit půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Home Credit půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Home Credit a.s. (IČ: 26978636) se sídlem Nové sady 996/25, 60200 Brno. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Home Credit si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Home Credit

Online půjčka až 250 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Home Credit si můžete půjčit 10 000 Kč až 250 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 250 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 8 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Home Credit

Výše RPSN již od 10,34% p.a.

Půjčka Home Credit se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Home Credit zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Home Credit nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Home Credit a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.homecredit.cz

Jak vypadají webové stránky www.homecredit.cz

Úvěr u Home Credit a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.homecredit.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Home Credit připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 150 000 Kč na 12 měsíců za 160 466 Kč (RPSN: 13,67 %)

Home Credit a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Home Credit je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Home Credit

Výhody a nevýhody půjčky Home Credit

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Vysoký úvěrový limit až 250 000 Kč můžete použít na cokoliv
 • Známost a historie značky Home Credit (nejen) na českém trhu
 • 30 dní na vrácení půjčky zpět, pokud si vše rozmyslíte
 • Sami si můžete nastavit výši měsíční splátky (v rámci kalkulačky)
 • Přehledné webové stránky poskytující všechny nezbytné informace
 • Vyřízení online, smlouvu podepíšete a odešlete poštou, nebo potvrdíte SMS zprávou
 • Rozumná výše RPSN (v porovnání s nebankovní konkurencí)
 • Rozporuplné recenze a zkušenosti některých klientů
 • Sotva průměrná schvalovatelnost žadatelů

Kolik mě půjčka Home Credit bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Home Credit kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 150 000 Kč. Doba splatnosti: 12 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 10 466 Kč. Celková splatná částka klientem: 160 466 Kč. Výše RPSN: 13,67 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Home Credit je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • druhý doklad totožnosti
 • bankovní účet
 • české občanství
 • potvrzení o výši příjmu

Naše hodnocení

Home Credit je dobře známá značka na poli spotřebitelských úvěrů. Nabízí velkou půjčku, rozumný úrok, ale jen průměrnou schvalovatelnost.

„Značka Home Credit působí na českém trhu již od roku 1997 a patří tak mezi nejznámější firmy v oboru. Půjčka Home Credit může zaujmout vysokým úvěrovým limitem až 250 000 a dostatečně dlouhou dobu splatnosti, stejně tak jako přijatelnou výší RPSN. Web obsahuje kalkulačku i náhled smlouvy a vyřízení je možné provést kompletně přes internet. Některé recenze na webu jsou však rozporuplné, schvalovatelnost spíše průměrná a připojištění nabízené v rámci sjednávání úvěrů není příliš výhodné.“

60 %

 • Home Credit
 • Půjčku Home Credit můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku