IQ půjčka recenzeLogo

Recenze IQ půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

IQ půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Leadsor Czech Republic s.r.o. (IČ: 05543533) se sídlem Husitská 107/3, 13000 Praha 3. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky IQ půjčka si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 8 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou IQ půjčka si můžete půjčit 500 Kč až 8 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 8 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 1 den až 30 dní a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 2418,00% p.a.

Půjčka IQ půjčka se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u IQ půjčka zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka IQ půjčka nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.iqpujcka.top

Jak vypadají webové stránky www.iqpujcka.top

Úvěr u Leadsor Czech Republic s.r.o. lze vyřídit přes internet

Webové stránky www.iqpujcka.top bohužel neobsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet úvěru, naleznete na nich nicméně alespoň ilustrativní příklady půjček. Konkrétní nabídka vám bude vystavena až na základní vyplněné nezávazné poptávky. Na webových stránkách IQ půjčka se nám bohužel nepodařilo dohledat vzory smluvní dokumentace, za to odečítáme body z celkového hodnocení.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 8 000 Kč na 28 dní za 9 026 Kč (RPSN: 2418 %)

Půjčka IQ půjčka je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.). Případný negativní záznam ve vybraných registrech dlužníků nemusí mít nezbytně vliv na ne/schválení poptávky. Leadsor Czech Republic s.r.o. prověřuje každého žadatele individuálně, v případě dostatečné bonity a prokázání, že žadatele dokáže řádně splácet má šanci na schválení i zájemce se záznamem v registru dlužníků. V případě dostatečné bonity mají šanci získat peníze i nezaměstnaní žadatelé.

Výhody a nevýhody půjčky IQ půjčka

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Online srovnání nabídek od desítek prověřených nebankovních poskytovatelů
 • Není nutné dokládat finanční příjem, stačí uvést jeho výši v rámci žádosti
 • Půjčku mohou získat (při dobré bonitě) i žadatelé se záznamem v registrech
 • Možnost získat první půjčku také zcela zdarma (platí pro vybrané partnery)
 • Rychlé vyřízení žádosti a vyplacení peněz (ideálně již do 15 minut schválení)
 • Nadprůměrná schvalovatelnost žádostí (vysoká šance na schválení)
 • Nabídka je vyhodnocena a sestavena až na základě nezávazné poptávky
 • Absence online kalkulačky pro ilustrativní výpočet půjčky
 • Vyšší RPSN u krátkodobých úvěrů

Kolik mě půjčka IQ půjčka bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce IQ půjčka kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 8 000 Kč. Doba splatnosti: 28 dní. Poplatky / měsíční splátka: 1 026 Kč. Celková splatná částka klientem: 9 026 Kč. Výše RPSN: 2418 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka IQ půjčka je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

Zprostředkování půjčky do výplaty, s nejvyšší schvalovatelností

„IQ půjčka patří mezi nejvíce dostupné a nejschvalovanější nebankovní půjčky na českém trhu. Jedinou žádostí totiž oslovíte více poskytovatelů najednou (bezpečně a zcela diskrétně) a sami si následně vyberte nejlepší nabídku. IQ půjčka vyniká vysokou dostupností i pro žadatele se záznamem v registru dlužníků, seniory a rodiče na mateřské dovolené. Není nutné dokládat finanční příjem a není nutné převádět 1 Kč na účet. Nevýhodou může být vyšší úrok a fakt, že nabídky jsou zpracovány až na základě poptávky od klienta.“

70 %

 • IQ půjčka
 • Půjčku IQ půjčka můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku