Kamali půjčka recenzeLogo

Recenze Kamali půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Kamali půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Home Credit a.s. (IČ: 26978636) se sídlem Nové sady 996/25, 60200 Brno. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Kamali si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Kamali

Rychlá půjčka až 20 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou Kamali si můžete půjčit 1 000 Kč až 20 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti Home Credit a.s. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 15 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 7 dní až 30 dní a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Napoprvé Kamali nabízí až 15 000 Kč zdarma!

Nový klient může získat bezúročnou půjčku – vrátíte tolik, kolik si půjčíte

Pokud jste u Kamali novým zákazníkem, můžete získat svou první půjčku zcela zdarma. Konkrétně je možné si takto půjčit až 15 000 Kč na 14 dní. V případě, že peníze stihnete v termínu vrátit (tj. do 14 dní), neplatíte žádné úroky ani poplatky. Jinými slovy, vrátíte stejnou částku, jakou jste si u Home Credit a.s. půjčili. Každá další půjčka je pak již samozřejmě standardně úročena. Pozor si dejte na pozdní splacení, poplatky s tím spojené mohou být vysoké.

Kamali

Výše RPSN od 48,40% p.a.

Půjčka Kamali se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Kamali zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Kamali nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.kamali.cz

Jak vypadají webové stránky www.kamali.cz

Úvěr u Home Credit a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.kamali.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Kamali připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 10 000 Kč na 30 dní za 10 330 Kč (RPSN: 48,5 %)

Home Credit a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. V případě dostatečné bonity mají šanci získat peníze i nezaměstnaní žadatelé.

Kamali

Výhody a nevýhody půjčky Kamali

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Kamali zvítězilo v řadě testů výhodnosti krátkodobých půjček
 • Za Kamali fakticky stojí silná finanční společnost Home Credit a.s.
 • Nový klient si napoprvé může půjčit až 15 000 Kč zdarma (splatnost 14 dní)
 • Po řádném splacení první půjčky je možné žadat až o 20 000 Kč
 • Půjčka Kamali je bez ručitele, bez složitého papírování a bez doložení příjmu
 • Možnost vyplacení půjčky také hotově na terminálech SAZKA po celé ČR
 • Přehledné a srozumitelné webové stránky s online kalkulačkou
 • První půjčka je v maximální výši do 15 000 Kč
 • Schvalovatelnost žadatelů je spíše průměrná
 • První půjčku máte zdarma pouze v případě, že ji vrátíte už do 14 dnů(!)

Kolik mě půjčka Kamali bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Kamali kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 10 000 Kč. Doba splatnosti: 30 dní. Poplatky / měsíční splátka: 330 Kč. Celková splatná částka klientem: 10 330 Kč. Výše RPSN: 48,5 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Kamali je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

Kamali je rychlá půjčka, dobře hodnocená v testech výhodnosti. Pro nové klienty navíc zdarma!

„Kamali poskytuje společnost Home Credit a.s., jedná se o moderní půjčku, která opakovaně zvítězila v testech výhodnosti. Za každých půjčených 1000 Kč totiž zaplatíte pouze 33 Kč navíc (RPSN 48,5 %). To je mezi rychlými půjčkami skutečně nebývalé dobrá nabídka. Pokud si u Kamali.cz půjčujete poprvé, můžete si navíc půjčit až 15 000 Kč zdarma, půjčku je v takovém případě však nutné vrátit zpět už do 14 dnů, což je málo. Oceňujeme perfektně zpracované a informacemi nabité webové stránky, fakt že je peníze možné vyplatit i hotově na terminálech SAZKA (více jak 4000 míst po celé ČR) a nepotřebujete tudíž bankovní účet. Nevýhodu spatřujeme v krátké době splatnosti bezúročné půjčky a pouze průměrné schvalovatelnosti žádostí. “

70 %

Kamali půjčka

70 %

Půjčka
1 000 Kč – 20 000 Kč
Splatnost
7 dní – 30 dní
RPSN
od 48,40 % p.a.
1. zdarma
15 000 Kč / 14 dní

Nezávazná poptávka

 • Kamali
 • Půjčku Kamali můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku