Komerční banka půjčka recenzeLogo

Recenze Komerční banka půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Komerční banka půjčka je bankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Komerční banka a.s. (IČ: 45317054) se sídlem Na příkopě 969/33, 11000 Praha 1. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Komerční banka si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Komerční banka

Online půjčka až 2 500 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Komerční banka si můžete půjčit 10 000 Kč až 2 500 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 2 500 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 8 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Komerční banka

Výše RPSN již od 3,87% p.a.

Půjčka Komerční banka se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Komerční banka zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Komerční banka nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Komerční banka a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.kb.cz/cs/obcane/pujcky/osobni-uver

Jak vypadají webové stránky www.kb.cz/cs/obcane/pujcky/osobni-uver

Úvěr u Komerční banka a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.kb.cz/cs/obcane/pujcky/osobni-uver totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Komerční banka připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 350 000 Kč na 60 dní za 404 811 Kč (RPSN: 6,06 %)

Komerční banka a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Komerční banka je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Komerční banka

Výhody a nevýhody půjčky Komerční banka

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Klienti KB mají v internetovém bankovnictví předschválenou půjčku
 • Velmi vysoký úvěrový limit až 2 500 000 Kč je vyšší než u většiny bank
 • Předčasné částečné, nebo úplné splacení půjčky je u Komerční banky zdarma
 • Osobní půjčka KB je dostupná i cizincům s trvalým pobytem v ČR
 • Neúčelovost, peníze lze tedy použít na cokoliv potřebujete
 • Půjčka je určena pouze pro nepodnikatelské účely
 • Nutnost zřídit si bankovní účet v Komerční bance

Kolik mě půjčka Komerční banka bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Komerční banka kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 350 000 Kč. Doba splatnosti: 60 dní. Poplatky / měsíční splátka: 6 849 Kč. Celková splatná částka klientem: 404 811 Kč. Výše RPSN: 6,06 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Komerční banka je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • druhý doklad totožnosti
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR
 • potvrzení o výši příjmu
 • bez negativního záznamu v registrech

Naše hodnocení

Osobní půjčka od Komerční banky nabízí až 2 500 000 Kč na cokoliv, to je víc než všechny ostatní banky na trhu. Úroková saba je však o něco vyšší, než jinde.

„S limitem 2 500 000 Kč patří úvěr od KB mezi vůbec nejlepší, takto vysokou částku si fyzická osoba v jiné bance nepůjčí. Banka se vás navíc nebude ptát, na co peníze potřebujete, úvěr je totiž neúčelový. Samozřejmě, získat takto vysoký úvěr vyžaduje dostatečnou bonitu. Schvalovatelnost osobní půjčky je u KB spíše průměrná (v porovnání s ostatními bankami). Výhodou je možnost vyřízení přes internet a absence poplatků za sjednání, vedení úvěrového účtu i předčasné splacení. Klienti Komerční banky mají ve svém internetovém bankovnictví (MojeBanka) úvěr již předjednání a mohou ho tam i dokončit. Podmínkou je vlastnit účet u Komerční banky.“

70 %

 • Komerční banka
 • Půjčku Komerční banka můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku