OPR firemní úvěr recenzeLogo

Recenze OPR firemní úvěr vám představí všechny klíčové parametry úvěru

OPR firemní úvěr je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) OPR-Finance s.r.o. (IČ: 01381300) se sídlem Hvězdova 1716/2b, 14000 Praha 4. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky OPR firemní úvěr si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 1 000 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou OPR firemní úvěr si můžete půjčit 50 000 Kč až 1 000 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 1 000 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 1 měsíc až 12 měsíců a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN již od 15,00% p.a.

Půjčka OPR firemní úvěr se splácí měsíční splátkou

Poskytnutí půjčky je u OPR firemní úvěr spojeno s jednorázovým poplatkem ve výši Dle půjčované částky. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Úvěr OPR firemní úvěr vyžaduje spolužadatele, nebo ručení nemovitostí v odpovídající hodnotě (ručit lze nejen nemovitostí, ale také například pozemkem). V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.opr-firemniuver.cz

Jak vypadají webové stránky www.opr-firemniuver.cz

Úvěr u OPR-Finance s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.opr-firemniuver.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si OPR firemní úvěr připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka OPR firemní úvěr je ručená nemovitostí

Půjčte si třeba 450 000 Kč na 12 měsíců za 5 940 000 Kč (RPSN: 15 %)

OPR-Finance s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka OPR firemní úvěr je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky OPR firemní úvěr

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Úvěr je určen POUZE firmám a živnostníkům s dostatečnou bonitou
 • Individuální posuzování každé žádosti s garancí rychlého vyřízení
 • Nebankovní úvěr vhodný na financování provozu a další rozvoj firmy
 • Možnost poskytnutí úvěru také subjektům s krátkou podnikatelskou historií
 • Firemní úvěr až do výše 250 000 je zcela bez potřeby ručitele
 • Při řádném splácení je možné získat další úvěr
 • Maximální výše úvěru je až 1 000 000 Kč
 • Ilustrativní kalkulačka pro předběžný výpočet nákladů neukazuje RPSN
 • Úvěr je určen výhradně firmám a podnikatelům z České republiky
 • Nejdelší možná doba splácení je 12 měsíců, což je poměrně málo
 • Soukromá osoba musí poskytnout osobní ručení za úvěr
 • Webové stránky nejsou příliš informativní

Kolik mě půjčka OPR firemní úvěr bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce OPR firemní úvěr kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 450 000 Kč. Doba splatnosti: 12 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 49 500 Kč. Celková splatná částka klientem: 5 940 000 Kč. Výše RPSN: 15 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka OPR firemní úvěr je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • právnická osoba, nebo podnikatel

Naše hodnocení

Firemní úvěr pro podnikatele a firmy od OPR Finance je dostupný a nabízí rychlé sjednání, vyjde ale dost draho.

„Podnikatelský úvěr pro firmy a živnostníky od OPR Finance je možné sjednat i do druhého dne, pokud máte dostatečnou bonitu a doložíte všechny potřebné podklady. Až do částky 250 000 Kč navíc nepotřebujete ručitele, nad tuto částku však je již nezbytný. Pokud je žadatelem živnostník, musí se osobně zaručit za řádné splácení. Výhodou je slušná schvalovatelnost, nevýhodou však celkově velmi vysoké náklady na splacení úvěru a nepříliš přehledné webové stránky. V kalkulačce pro orientační výpočet nám chybí informace o výši úroku a RPSN.“

70 %

 • OPR firemní úvěr
 • Půjčku OPR firemní úvěr můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku