Pronto půjčka recenzeLogo

Recenze Pronto půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Pronto půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) PRONTO CREDIT s.r.o. (IČ: 27525210) se sídlem Rybná 716/24, 11000 Praha 1. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Pronto půjčka si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 100 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Pronto půjčka si můžete půjčit 10 000 Kč až 100 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 100 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 4 roky a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 66,62% p.a.

Půjčka Pronto půjčka se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Pronto půjčka zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Pronto půjčka nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany PRONTO CREDIT s.r.o. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek prontopujcka.cz

Jak vypadají webové stránky prontopujcka.cz

Úvěr u PRONTO CREDIT s.r.o. lze vyřídit přes internet

Webové stránky prontopujcka.cz bohužel neobsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet úvěru, naleznete na nich nicméně alespoň ilustrativní příklady půjček. Konkrétní nabídka vám bude vystavena až na základní vyplněné nezávazné poptávky. Body navíc do celkového hodnocení si Pronto půjčka připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 30 000 Kč na 24 měsíců za 47 880 Kč (RPSN: 62,63 %)

PRONTO CREDIT s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Pronto půjčka je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Pronto půjčka

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Možnost půjčit si až 100 000 Kč na cokoliv během 48 hodin
 • Půjčka Pronto je bez ručitele a bez hmotné zástavy
 • Celý úvěr lze vyřídit přes internet, stačí vyplnit online žádost
 • Dostatečně dlouhá doba splatnosti → rozumná výše měsíčních splátek
 • Půjčka je určena i dlužníkům, pokud mají dostatečný příjem
 • Možnost předčasného splacení Pronto půjčky bez dalších poplatků
 • V rámci segmentu nebankovních půjček přijatelná výše RPSN
 • Na webu chybí ilustrativní kalkulačka pro výpočet ceny úvěru
 • Webové stránky jsou celkově málo obsažené, zasloužily by revizi
 • Pouze průměrná schvalovatelnost žadatelů o půjčku

Kolik mě půjčka Pronto půjčka bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Pronto půjčka kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 30 000 Kč. Doba splatnosti: 24 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 1 995 Kč. Celková splatná částka klientem: 47 880 Kč. Výše RPSN: 62,63 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Pronto půjčka je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • bankovní účet
 • české občanství
 • potvrzení o výši příjmu
 • bez negativního záznamu v registrech

Naše hodnocení

Pronto půjčka je spolehlivou nebankovní alternativou, pokud hledáte rozumný úrok, bohužel ale schvalovatelnost žádostí je nízká.

„Pronto půjčka je kvalitním nebankovním úvěrem s vysokým úvěrovým limitem (až 100 000 Kč) a dostatečně dlouhou dobou splatnosti (až 48 měsíců). To vše za přijatelně vysokou úrokovou sazbu (v rámci daného segmentu). Pronto půjčka je bez kontroly registru dlužníků (při dostatečné bonitě žadatele) a předčasné splacení sebou nenese žádné sankce, součástí podpisu není směnka a nepotřebujete ani žádnou formu ručení. Škoda nedostatečně informativních webových stránek na kterých zcela chybí ilustrativní kalkulačka pro výpočet úvěru, ta je už dnes běžnou věcí. Rovněž schvalovatelnost žadatelů je bohužel dost nízká. “

60 %

 • Pronto půjčka
 • Půjčku Pronto půjčka můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku