Provident Modrá půjčka recenzeLogo

Recenze Provident Modrá půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Provident Modrá půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Provident Financial s.r.o. (IČ: 25621351) se sídlem Olbrachtova 9/2006, 14000 Praha 4. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Provident Modrá si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 130 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Provident Modrá si můžete půjčit 3 000 Kč až 130 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 130 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 3 měsíce až 3 roky a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 25,94% p.a.

Půjčka Provident Modrá se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Provident Modrá zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Úvěr Provident Modrá vyžaduje spolužadatele, nebo ručení nemovitostí v odpovídající hodnotě (ručit lze nejen nemovitostí, ale také například pozemkem). V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Provident Financial s.r.o. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.provident.cz/pujcky/pujcka-na-ucet

Jak vypadají webové stránky www.provident.cz/pujcky/pujcka-na-ucet

Úvěr u Provident Financial s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.provident.cz/pujcky/pujcka-na-ucet totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Provident Modrá připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka Provident Modrá je ručená nemovitostí

Půjčte si třeba 30 000 Kč na 24 měsíců za 39 882 Kč (RPSN: 33,17 %)

Provident Financial s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Provident Modrá je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Provident Modrá

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Poměrně vysoký úvěrový limit (až 130 000 Kč) a dostatečná doba splatnosti
 • Výše RPSN patří k nadprůměru v nebankovním segmentu (od 25,94 % p.a.)
 • Možnost využít „Splátkové prázdniny“ a odložit 1-3 splátky
 • Úvěr je dostupný také cizincům s trvalým pobytem na území ČR
 • Bezplatná telefonní linka, na kterou se můžete kdykoliv obrátit s dotazy
 • Spíše podprůměrná schvalovatelnost žádostí o půjčku
 • Úvěr nelze zcela vyřídit online, osobní schůzce s obchodním zástupcem společnosti (u vás doma) se nevyhnete

Kolik mě půjčka Provident Modrá bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Provident Modrá kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 30 000 Kč. Doba splatnosti: 24 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 1 656 Kč. Celková splatná částka klientem: 39 882 Kč. Výše RPSN: 33,17 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Provident Modrá je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • trvalý pobyt v ČR
 • potvrzení o výši příjmu

Naše hodnocení

Modrá půjčka od Providentu nabízí rozumný úrok i dostatečný úvěrový limit, škoda nízké schvalovatelnosti žádostí.

„Modrá půjčka Provident je doplněním produktové řady Providentu. Narozdíl od Zelené půjčky se jedná o bezhotovostí typ úvěru, peníze jsou tedy poukázány na bankovní účet klienta a to do 24 hodin od podpisu smlouvy. V porovnání se zmíněnou Zelenou půjčkou je Modrá půjčka výrazně levnější a dává tak větší smysl. Nevýhodou je, že půjčku nelze vyřídit zcela online, společné schůzce s obchodním zástupcem společnosti u vás doma se nevyhnete. Rovněž schvalovatelnost je poměrně nízká.“

50 %

 • Provident Modrá
 • Půjčku Provident Modrá můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku