Provident Zelená půjčka recenzeLogo

Recenze Provident Zelená půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Provident Zelená půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Provident Financial s.r.o. (IČ: 25621351) se sídlem Olbrachtova 9/2006, 14000 Praha 4. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Provident Zelená si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 90 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Provident Zelená si můžete půjčit 3 000 Kč až 90 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 90 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 3 měsíce až 2 roky a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 111,61% p.a.

Půjčka Provident Zelená se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Provident Zelená zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Zpoplatněno je vedení úvěrového účtu, zákazník v tomto případě platí Procenta z půjčované částky. Půjčka Provident Zelená nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Provident Financial s.r.o. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.provident.cz/pujcky/pujcka-v-hotovosti

Jak vypadají webové stránky www.provident.cz/pujcky/pujcka-v-hotovosti

Úvěr u Provident Financial s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.provident.cz/pujcky/pujcka-v-hotovosti totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Provident Zelená připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 30 000 Kč na 12 měsíců za 49 351 Kč (RPSN: 170,16 %)

Provident Financial s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Provident Zelená je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Provident Zelená

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Pro získání půjčky nemusíte mít vlastní bankovní účet (hotovostní půjčka)
 • Peníze vám vyplatí obchodní zástupce Providentu přímo u vás doma
 • Půjčku Provident Zelená můžete získat také o víkendech a svátcích
 • Můžete využít „Splátkové prázdniny“ a odložit některé splátky
 • Úvěr je dostupný také cizincům s trvalým pobytem na území ČR
 • Bezplatná telefonní linka, na kterou se můžete kdykoliv obrátit s dotazy
 • Spíše průměrná schvalovatelnost žádostí o půjčku
 • Splácení probíhá také přímo do rukou obchodního zástupce
 • Poplatky za vedení úvěrového účtu navyšují celkové splátky
 • Vysoké RPSN

Kolik mě půjčka Provident Zelená bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Provident Zelená kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 30 000 Kč. Doba splatnosti: 12 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 19 351 Kč. Celková splatná částka klientem: 49 351 Kč. Výše RPSN: 170,16 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Provident Zelená je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • trvalý pobyt v ČR
 • potvrzení o výši příjmu

Naše hodnocení

Zelená půjčka od Providentu vám v hotovosti nabídne peníze třeba i o víkendu, celkové náklady na splacení jsou ale vysoké.

„Zelená půjčka od Providentu je asi nejznámějším produktem společnosti. Jedná se o nebnakovní úvěr, který je vyplácen v hotovosti z rukou obchodního zástupce společnosti, přímo u klientů doma. To má výhodu v tom, že není potřeba bankovní účet a peníze lze získat třeba i o víkendu. Rozdíl je pouze v tom, zda se rozhodnete splácet 1× měsíčně (až 90 000 Kč), nebo týdně (až 70 000 Kč), stejným způsobem jako vyplacení probíhá i splácení. Šanci získat Zelenou půjčku mají i cizinci s trvalým pobytem. Webové stránky Providentu jsou srozumitelné a obsahují všechny nezbytné informace. Nevýhodu spatřujeme ve vysokém RPSN, půjčka tedy vyjde draho (jsou v ní samozřejmě započítány i náklady na vedení úvěrového účtu) a pouze průměrnou schvalovatelnost.“

50 %

 • Provident Zelená
 • Půjčku Provident Zelená můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku