Půjčka SOS recenzeLogo

Recenze Půjčka SOS vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Půjčka SOS je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Bezvafinance s.r.o. (IČ: 24186104) se sídlem Revoluční 724/7, 11000 Praha 1. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Půjčka SOS si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 12 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou Půjčka SOS si můžete půjčit 5 000 Kč až 12 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti Bezvafinance s.r.o. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 12 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 7 dní až 30 dní a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 3037,00% p.a.

Půjčka Půjčka SOS se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Půjčka SOS zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Půjčka SOS nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.pujckasos.cz

Jak vypadají webové stránky www.pujckasos.cz

Úvěr u Bezvafinance s.r.o. lze vyřídit přes internet

Webové stránky www.pujckasos.cz bohužel neobsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet úvěru, naleznete na nich nicméně alespoň ilustrativní příklady půjček. Konkrétní nabídka vám bude vystavena až na základní vyplněné nezávazné poptávky. Na webových stránkách Půjčka SOS se nám bohužel nepodařilo dohledat vzory smluvní dokumentace, za to odečítáme body z celkového hodnocení.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 3 000 Kč na 31 dní za 4 020 Kč (RPSN: 3037 %)

Půjčka Půjčka SOS je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.). Případný negativní záznam ve vybraných registrech dlužníků nemusí mít nezbytně vliv na ne/schválení poptávky. Bezvafinance s.r.o. prověřuje každého žadatele individuálně, v případě dostatečné bonity a prokázání, že žadatele dokáže řádně splácet má šanci na schválení i zájemce se záznamem v registru dlužníků. V případě dostatečné bonity mají šanci získat peníze i nezaměstnaní žadatelé.

Výhody a nevýhody půjčky Půjčka SOS

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Jednou žádostí je možné oslovit více licencovaných nebankovních společností najednou
 • Poptávka je nezávazná a umožňuje porovnat nabídky více společností
 • Není nutné prokazovat finanční příjem a celou žádost lze vyřídit online
 • Automatické vyřízení žádosti a vyplacení peněz (v ideálním případě, kdy máte účet ve stejné bance jako poskytovatel již do 15 minut od potvrzení)
 • Nabídka půjčky je připravena až na základě vyplněné nezávazné poptávky
 • Krátkodobé půjčky mají obvykle vysoké RPSN

Kolik mě půjčka Půjčka SOS bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Půjčka SOS kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 3 000 Kč. Doba splatnosti: 31 dní. Poplatky / měsíční splátka: 1 020 Kč. Celková splatná částka klientem: 4 020 Kč. Výše RPSN: 3037 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Půjčka SOS je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet

Naše hodnocení

Půjčka SOS vám pomůže oslovit více licencovaných poskytovatelů najednou a vybrat si nejvýhodnější nabídku.

„Půjčka SOS nabízí zprostředkování rychlé online půjčky v situaci, kdy před výplatou potřebujete menší finanční výpomoc. Jedinou poptávkou oslovíte více prověřených společností (nebankovní poskytovatelé v platnou licencí vydanou Českou národní bankou) najednou a sami si zvolíte nejvýhodnější předschválenou nabídku podle vašich potřeb. Poprvé je u některých poskytovatelů možné získat svůj úvěr i zcela zdarma (úrok i RPSN 0 %). Výhodou je nadprůměrná schvalovatelnost žádostí a velmi rychlé automatizované vyřízení. V ideálním případě můžete získat peníze na účet již do 15 minut schválení. Nemusíte prokazovat svůj finanční příjem a celý proces sjednání půjčky probíhá online. Nedostatkem je, že konkrétní nabídku obdržíte až na základě vyhodnocení nezávazné poptávky a všechny krátkodobé úvěry mají vysoké RPSN.“

90 %

 • Půjčka SOS
 • Půjčku Půjčka SOS můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku