Půjčka SOS recenzeLogo

Recenze Půjčka SOS vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Náhled webových stránek www.pujckasos.cz
Náhled webových stránek www.pujckasos.cz
Půjčka 5 000 Kč – 12 000 Kč
První půjčka max. 12 000 Kč
První půjčka zdarma
Splatnost 7 dní – 30 dní
RPSN od 3037,00 % p.a.
Způsob vyplacení převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru zdarma
Vedení úvěrového účtu zdarma
Zprostředkovatel Bezvafinance s.r.o.
Webové stránky www.pujckasos.cz

Nezávazná online žádost

Recenze

Půjčka SOS je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Bezvafinance s.r.o. (IČ: 24186104) se sídlem Revoluční 724/7, 11000 Praha 1. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Půjčka SOS si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 12 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou Půjčka SOS si můžete půjčit 5 000 Kč až 12 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti Bezvafinance s.r.o. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 12 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 7 dní až 30 dní a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 3037,00% p.a.

Půjčka Půjčka SOS se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Půjčka SOS zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Půjčka SOS nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.pujckasos.cz

Jak vypadají webové stránky www.pujckasos.cz

Úvěr u Bezvafinance s.r.o. lze vyřídit přes internet

Webové stránky www.pujckasos.cz bohužel neobsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet úvěru, naleznete na nich nicméně alespoň ilustrativní příklady půjček. Konkrétní nabídka vám bude vystavena až na základní vyplněné nezávazné poptávky. Na webových stránkách Půjčka SOS se nám bohužel nepodařilo dohledat vzory smluvní dokumentace, za to odečítáme body z celkového hodnocení.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 3 000 Kč na 31 dní za 4 020 Kč (RPSN: 3037 %)

Půjčka Půjčka SOS je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.). Případný negativní záznam ve vybraných registrech dlužníků nemusí mít nezbytně vliv na ne/schválení poptávky. Bezvafinance s.r.o. prověřuje každého žadatele individuálně, v případě dostatečné bonity a prokázání, že žadatele dokáže řádně splácet má šanci na schválení i zájemce se záznamem v registru dlužníků. V případě dostatečné bonity mají šanci získat peníze i nezaměstnaní žadatelé.

Výhody a nevýhody půjčky Půjčka SOS

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Jednou žádostí je možné oslovit více licencovaných nebankovních společností najednou
 • Poptávka je nezávazná a umožňuje porovnat nabídky více společností
 • Není nutné prokazovat finanční příjem a celou žádost lze vyřídit online
 • Automatické vyřízení žádosti a vyplacení peněz (v ideálním případě, kdy máte účet ve stejné bance jako poskytovatel již do 15 minut od potvrzení)
 • Nabídka půjčky je připravena až na základě vyplněné nezávazné poptávky
 • Krátkodobé půjčky mají obvykle vysoké RPSN

Kolik mě půjčka Půjčka SOS bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Půjčka SOS kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 3 000 Kč. Doba splatnosti: 31 dní. Poplatky / měsíční splátka: 1 020 Kč. Celková splatná částka klientem: 4 020 Kč. Výše RPSN: 3037 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Půjčka SOS je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet

Naše hodnocení

Půjčka SOS vám pomůže oslovit více licencovaných poskytovatelů najednou a vybrat si nejvýhodnější nabídku.

„Půjčka SOS nabízí zprostředkování rychlé online půjčky v situaci, kdy před výplatou potřebujete menší finanční výpomoc. Jedinou poptávkou oslovíte více prověřených společností (nebankovní poskytovatelé v platnou licencí vydanou Českou národní bankou) najednou a sami si zvolíte nejvýhodnější předschválenou nabídku podle vašich potřeb. Poprvé je u některých poskytovatelů možné získat svůj úvěr i zcela zdarma (úrok i RPSN 0 %). Výhodou je nadprůměrná schvalovatelnost žádostí a velmi rychlé automatizované vyřízení. V ideálním případě můžete získat peníze na účet již do 15 minut schválení. Nemusíte prokazovat svůj finanční příjem a celý proces sjednání půjčky probíhá online. Nedostatkem je, že konkrétní nabídku obdržíte až na základě vyhodnocení nezávazné poptávky a všechny krátkodobé úvěry mají vysoké RPSN.“

Nezávazná online žádost

Půjčka SOS

Zaujala vás tato půjčka?

Půjčku „Půjčka SOS“ můžete snadno sjednat přes internet

Jak to funguje?

 • Půjčka SOS zprostředkovává půjčky od více poskytovatelů (pouze 100% prověřených)
 • Jedinou online žádostí tak bezpečně a diskrétně oslovíte více společností najednou
 • Sami si vyberete, která z nabízených půjček je pro vás nejvýhodnější a nejlevnější
 • Výše RPSN a splátek se liší dle zvoleného poskytovatele – vše vám dopředu sdělí operátor
 • Vyplnění online žádosti je 100% nezávazné, poskytovatel vás bude kontaktovat telefonicky

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • jste osoba starší 18 let
 • vlastníte občanský průkaz
 • vlastníte bankovní účet

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni přímo na webové stránky poskytovatele úvěru, případně se vám zobrazí jednoduchý poptávkový formulář k vyplnění. Nemusíte mít obavy, vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrována a zadaná data putují přímo poskytovateli úvěru, nebo licencovanému zprostředkovateli úvěru (v závislosti na typu produktu). Vaše poptávka je až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o půjčku (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Peníze jsou Vaše! 👍🏻

Byli jste s úvěrem a poskytovatelem úvěru spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

Byla vaše žádost o půjčku zamítnuta?

Půjčka bývá nejčastěji zamítnuta z důvodu nedostatečné bonity žadatele, insolvenci nebo záznamu v registrech dlužníků (např. SOLUS). Pokud byla vaše žádost zamítnuta, můžete zkusit požádat u jiné banky nebo nebankovní společnosti. Vyšší šanci také nabízí agregátory úvěrů, které vaši poptávku rovnou rozešlou více společnostem najednou. Pokud jste neuspěli, zvažte, zda-li si nemůžete půjčit pouze menší částku, nastavit delší splatnost či úvěr zcela odložit na vhodnější dobu. Rozhodně se však vyhněte nabídkám půjček od soukromých investorů či přes internetové inzerce.

Půjčka SOS

Půjčka SOS – Nebankovní půjčka

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze Půjčka SOS
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti Půjčka SOS
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
Bezvafinance s.r.o.
Podrobné informace o zprostředkovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Nebankovní půjčka Půjčka SOS je poskytována společností Bezvafinance s.r.o. (IČ: 24186104), se sídlem Revoluční 724/7, 11000 Praha 1. Půjčka SOS nabízí 5 000 Kč až 12 000 Kč. Úvěr je neúčelový, získané finanční prostředky tak lze použít na cokoliv potřebujete. Doba splatnosti půjčky je volitelná, od 7 dní do 30 dní. Výše RPSN je od 3037,00 % p.a. Půjčka Půjčka SOS se splácí měsíční splátkou. Poskytnutí úvěru je zcela zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Na portálu OKfin.cz naleznete nejen informace o půjčce Půjčka SOS, přečíst si rovněž můžete zkušenosti a recenze ostatních návštěvníků, prohlédnout si podrobnou tabulku splácení a spočítat výši splátek. Souhrnné hodnocení úvěru je v současné době 90 %. Půjčka SOS je dostupná všem žadatelům, splňujícím následující podmínky: věk min. 18 let, občanský průkaz, bankovní účet, Půjčka SOS je dlouhodobě velmi dobře hodnoceným produktem našimi návštěvníky. Peníze jsou vypláceny ihned po schválení žádosti, v ideálním případě mohou být připsány na bankovní účet žadatele již do 15 minut. Pro získání půjčky Půjčka SOS nepotřebujete ručitele, ani hmotnou zástavu. Bezvafinance s.r.o. nevyžaduje prokázání vašeho finančního příjmu, jeho doložení však je v rámci schvalování nezbytné. Půjčku je možné za určitých okolností získat i se záznamem v registru dlužníků (SOLUS apod.). Poskytovatel sice kontroluje registry (nejedná se tak o půjčku bez registru), ale při schvalování posuzuje žadatele komplexně, při dostatečné bonitě tak může úvěr získat i žadatel s negativní platební historií. Půjčka SOS je určena zaměstnancům, ale i podnikatelům a osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ).Úvěr od Bezvafinance s.r.o. mohou při dostatečné bonitě získat i nezaměstnaní zájemci. Oficiální webové stránky naleznete na adrese www.pujckasos.cz. Nebankovní půjčku Půjčka SOS však můžete získat i skrze tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt poskytovatele úvěru. Až do podpisu smlouvy je vaše žádost o úvěr 100% nezávazná.

Půjčka 5000 KčPůjčka 4000 KčPůjčka 3000 KčPůjčka 2000 KčPůjčka 1000 KčPůjčky pro nezaměstnanéNejschvalovanější půjčkyPůjčky pro cizince s trvalým pobytem v ČRSMS půjčkyPůjčky v hotovostiPůjčky bez doložení příjmuPůjčky bez ručitelePůjčky bez registruNebankovní půjčkyRychlá půjčka

 • Půjčka SOS
 • Půjčku „Půjčka SOS“ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost