Půjčka24 recenzeLogo

Recenze Půjčka24 vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Půjčka24 je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Elephant Orchestra s.r.o. (IČ: 03272974) se sídlem Rohanské nábřeží 678/29, 18600 Praha 8. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Půjčka24 si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 1 000 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou Půjčka24 si můžete půjčit 1 000 Kč až 1 000 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 1 000 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 7 dní až 84 měsíců a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN již od 14,80% p.a.

Půjčka Půjčka24 se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Půjčka24 zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Půjčka24 nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.pujcka24.top

Jak vypadají webové stránky www.pujcka24.top

Úvěr u Elephant Orchestra s.r.o. lze vyřídit přes internet

Webové stránky www.pujcka24.top bohužel neobsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet úvěru, naleznete na nich nicméně alespoň ilustrativní příklady půjček. Konkrétní nabídka vám bude vystavena až na základní vyplněné nezávazné poptávky. Na webových stránkách Půjčka24 se nám bohužel nepodařilo dohledat vzory smluvní dokumentace, za to odečítáme body z celkového hodnocení.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 80 000 Kč na 12 měsíců za 86 015 Kč (RPSN: 14,8 %)

Půjčka Půjčka24 je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.). Případný negativní záznam ve vybraných registrech dlužníků nemusí mít nezbytně vliv na ne/schválení poptávky. Elephant Orchestra s.r.o. prověřuje každého žadatele individuálně, v případě dostatečné bonity a prokázání, že žadatele dokáže řádně splácet má šanci na schválení i zájemce se záznamem v registru dlužníků. V případě dostatečné bonity mají šanci získat peníze i nezaměstnaní žadatelé.

Výhody a nevýhody půjčky Půjčka24

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Možnost získat první půjčku také zdarma (RPSN 0 % p.a.)
 • Nadprůměrná schvalovatelnost žádostí o úvěr (oslovujete více společností)
 • Srovnání půjček od více licenovaných nebankovních společností
 • Neplatí se žádné poplatky předem za vyřízení a poskytnutí úvěru
 • Automatické vyhodnocování žadatelů probíhá nonstop
 • Pozitivní recenze klientů, přes 100 000 úvěrů zprostředkováno
 • Konkrétní nabídky obdržíte až po odeslání nezávazné poptávky
 • Vyšší RPSN u krátkodobých úvěrů

Kolik mě půjčka Půjčka24 bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Půjčka24 kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 80 000 Kč. Doba splatnosti: 12 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 7 184 Kč. Celková splatná částka klientem: 86 015 Kč. Výše RPSN: 14,8 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Půjčka24 je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet

Naše hodnocení

Půjčka24 zprostředkovala více jak 100 000 žádostí o úvěr. Vyniká nadprůměrnou schvalovatelností žádostí a možností kompletního online vyřízení.

„Půjčka24 funguje jako agregátor půjček, zprostředkovává tedy nabídky více licencovaných nebankovních společností zároveň. V praxi to funguje tak, že žadatel vyplní nezávaznou poptávku a následně obdrží předschválené nabídky od více poskytovatelů. Je pouze na něm, kterou z nich si zvolí. Celá žádost je přitom rychlá, bezpečná a diskrétní. Výhodou tohoto systému je fakt, že si snadno můžete porovnat více možností, získáte vyšší šanci na schválení a celý proces můžete dokončit přes internet. Nevýhodou je z principu to, že konkrétní nabídky obdržíte až po odeslání formuláře. Nemůžete si tak dopředu spočítat půjčku v online kalkulačce, nebo si prohlédnout smluvní dokumentaci (každý poskytovatel má totiž odlišné podmínky i nabídky). Půjčka24 se může hodit v situaci, kdy potřebujete peníze rychle. Šanci mají i žadatelé se záznamem v registru dlužníků (např. SOLUS). Mínusem však je fakt, že taková půjčka vyjde o něco dráž.“

100 %

 • Půjčka24
 • Půjčku Půjčka24 můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku