Půjčka24 recenzeLogo

Recenze Půjčka24 vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Půjčka24 je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Elephant Orchestra s.r.o. (IČ: 03272974) se sídlem Rohanské nábřeží 678/29, 18600 Praha 8. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Půjčka24 si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 600 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou Půjčka24 si můžete půjčit 1 000 Kč až 600 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti Elephant Orchestra s.r.o. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 12 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 7 dní až 30 dní a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Napoprvé Půjčka24 nabízí až 12 000 Kč zdarma!

Nový klient může získat bezúročnou půjčku – vrátíte tolik, kolik si půjčíte

Pokud jste u Půjčka24 novým zákazníkem, můžete získat svou první půjčku zcela zdarma. Konkrétně je možné si takto půjčit až 12 000 Kč na 30 dní. V případě, že peníze stihnete v termínu vrátit (tj. do 30 dní), neplatíte žádné úroky ani poplatky. Jinými slovy, vrátíte stejnou částku, jakou jste si u Elephant Orchestra s.r.o. půjčili. Každá další půjčka je pak již samozřejmě standardně úročena. Pozor si dejte na pozdní splacení, poplatky s tím spojené mohou být vysoké.

Výše RPSN od 3037,00% p.a.

Půjčka Půjčka24 se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Půjčka24 zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Půjčka24 nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.pujcka24.top

Jak vypadají webové stránky www.pujcka24.top

Úvěr u Elephant Orchestra s.r.o. lze vyřídit přes internet

Webové stránky www.pujcka24.top bohužel neobsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet úvěru, naleznete na nich nicméně alespoň ilustrativní příklady půjček. Konkrétní nabídka vám bude vystavena až na základní vyplněné nezávazné poptávky. Na webových stránkách Půjčka24 se nám bohužel nepodařilo dohledat vzory smluvní dokumentace, za to odečítáme body z celkového hodnocení.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 3 000 Kč na 30 dní za 4 020 Kč (RPSN: 3037 %)

Půjčka Půjčka24 je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.). Případný negativní záznam ve vybraných registrech dlužníků nemusí mít nezbytně vliv na ne/schválení poptávky. Elephant Orchestra s.r.o. prověřuje každého žadatele individuálně, v případě dostatečné bonity a prokázání, že žadatele dokáže řádně splácet má šanci na schválení i zájemce se záznamem v registru dlužníků. V případě dostatečné bonity mají šanci získat peníze i nezaměstnaní žadatelé.

Výhody a nevýhody půjčky Půjčka24

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Možnost získat první půjčku také zdarma (RPSN 0 % p.a.)
 • Nadprůměrná schvalovatelnost žádostí o úvěr
 • Srovnání půjček od více licenovaných nebankovních společností
 • Neplatí se žádné poplatky předem za vyřízení a poskytnutí úvěru
 • Automatické vyhodnocování žadatelů probíhá nonstop
 • Pozitivní recenze klientů
 • Maximální částka, kterou lze získat je 12 000 Kč
 • Konkrétní nabídky obdržíte až po odeslání nezávazné poptávky
 • Vyšší RPSN u krátkodobých úvěrů

Kolik mě půjčka Půjčka24 bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Půjčka24 kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 3 000 Kč. Doba splatnosti: 30 dní. Poplatky / měsíční splátka: 1 020 Kč. Celková splatná částka klientem: 4 020 Kč. Výše RPSN: 3037 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Půjčka24 je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet

Naše hodnocení

Dobře hodnocená krátkodobá půjčka s nadprůměrnou schvalovatelností, kterou lze navíc vyřídit 100% online

„Půjčka24 funguje jako agregátor půjček, zprostředkovává tedy nabídky více licencovaných nebankovních společností zároveň. V praxi to funguje tak, že žadatel vyplní nezávaznou poptávku a následně obdrží předschválené nabídky od více poskytovatelů. Je pouze na něm, kterou z nich si zvolí. Celá žádost je přitom rychlá, bezpečná a diskrétní. Výhodou tohoto systému je fakt, že si snadno můžete porovnat více možností, získáte vyšší šanci na schválení a celý proces můžete dokončit přes internet. Nevýhodou je z principu to, že konkrétní nabídky obdržíte až po odeslání formuláře. Nemůžete si tak dopředu spočítat půjčku v online kalkulačce, nebo si prohlédnout smluvní dokumentaci (každý poskytovatel má totiž odlišné podmínky i nabídky). Půjčka24 se může hodit v situaci, kdy potřebujete peníze rychle. Šanci mají i žadatelé se záznamem v registru dlužníků (např. SOLUS). Mínusem však je fakt, že taková půjčka vyjde o něco dráž.“

100 %

Půjčka24

100 %

Půjčka
1 000 Kč – 600 000 Kč
Splatnost
7 dní – 30 dní
RPSN
od 3037,00 % p.a.
1. zdarma
12 000 Kč / 30 dní

Nezávazná poptávka

 • Půjčka24
 • Půjčku Půjčka24 můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku