Půjčka7 recenze

Recenze Půjčka7 vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Půjčka7 je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Kontex Trade International s.r.o. (IČ: 24827061) se sídlem Na Okruhu 488/27, 14200 Praha 4. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Půjčka7 si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 15 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou Půjčka7 si můžete půjčit 1 000 Kč až 15 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 15 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 7 dní až 28 dní a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Napoprvé Půjčka7 nabízí až 10 000 Kč zdarma!

Nový klient může získat bezúročnou půjčku – vrátíte tolik, kolik si půjčíte

Pokud jste u Půjčka7 novým zákazníkem, můžete získat svou první půjčku zcela zdarma. Konkrétně je možné si takto půjčit až 10 000 Kč na 28 dní. V případě, že peníze stihnete v termínu vrátit (tj. do 28 dní), neplatíte žádné úroky ani poplatky. Jinými slovy, vrátíte stejnou částku, jakou jste si u Kontex Trade International s.r.o. půjčili. Každá další půjčka je pak již samozřejmě standardně úročena. Pozor si dejte na pozdní splacení, poplatky s tím spojené mohou být vysoké.

Výše RPSN od 3418,30% p.a.

Půjčka Půjčka7 se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Půjčka7 zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Úvěr Půjčka7 vyžaduje spolužadatele, nebo ručení nemovitostí v odpovídající hodnotě (ručit lze nejen nemovitostí, ale také například pozemkem). V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.pujcka7.cz

Jak vypadají webové stránky www.pujcka7.cz

Úvěr u Kontex Trade International s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.pujcka7.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Půjčka7 připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka Půjčka7 je ručená nemovitostí

Půjčte si třeba 15 000 Kč na 28 dní za 19 711 Kč (RPSN: 3418,31 %)

Půjčka Půjčka7 je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.). Případný negativní záznam ve vybraných registrech dlužníků nemusí mít nezbytně vliv na ne/schválení poptávky. Kontex Trade International s.r.o. prověřuje každého žadatele individuálně, v případě dostatečné bonity a prokázání, že žadatele dokáže řádně splácet má šanci na schválení i zájemce se záznamem v registru dlužníků. Půjčka Půjčka7 je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Půjčka7

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

  • První půjčka je pro nové klienty do výše 10 000 Kč na 30 dní zdarma
  • I nový klient si napoprvé může půjčit maximální poskytovanou částku (15 000 Kč)
  • Šanci získat úvěr mají i senioři a lidé se záznamem v registru (při dobré bonitě)
  • Možnost okamžitého splacení Půjčky7.cz pomocí platební karty
  • Nejdelší doba splatnosti je pouze 28 dní, běžné v tomto segmentu je 30 dní
  • Velmi vysoké RPSN u opakované půjčky

Kolik mě půjčka Půjčka7 bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Půjčka7 kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 15 000 Kč. Doba splatnosti: 28 dní. Poplatky / měsíční splátka: 4 297 Kč. Celková splatná částka klientem: 19 711 Kč. Výše RPSN: 3418,31 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Půjčka7 je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

  • věk min. 18 let
  • druhý doklad totožnosti
  • bankovní účet
  • potvrzení o výši příjmu

Naše hodnocení

Půjčka7.cz nabízí novým klientům až 10 000 Kč na 28 dní zdarma, opakovaný úvěr už ale vyjde dost draho

„Půjčka 7 (nebo též Půjčka7.cz) je rychlým nebankovním úvěrem použitelným na malé výdaje. Pro nové klienty je atraktivní nabídkou první bezúročný úvěr ve výši až 10 000 Kč, pokud dojde k jeho splacení v termínu, je půjčka zdarma. Webové stránky obsahují srozumitelnou kalkulačku a kompletní smluvní dokumentaci k nahlédnutí, jinak ale bohužel nejsou příliš přehledné. Vlastní účty má provozovatel u většiny bank, rychlý převod peněz tak lze předpokládat. Nevýhodou u Půjčka7.cz je doba splatnosti nastavená pouze na 28 dní, standardem bývá v tomto segmentu splatnost o 2 dny delší. Vysoké RPSN při opakované půjčce řadí tento produkt mezi drahé krátkodobé úvěry.“

60 %


Nezávazná žádost o půjčku Žádost není až do podpisu smlouvy závazná, vaše data jsou v bezpečí
Poptávku zvládnete vyplnit online během pár minut

Půjčka7

60 %

Půjčka
1 000 Kč – 15 000 Kč
Splatnost
7 dní – 28 dní
RPSN
od 3418,30 % p.a.
1. zdarma
10 000 Kč / 28 dní

Nezávazná poptávka