Raiffeisenbank Rychlá půjčka recenzeLogo

Recenze Raiffeisenbank Rychlá půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Raiffeisenbank Rychlá půjčka je bankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Raiffeisenbank a.s. (IČ: 49240901) se sídlem Hvězdova 1716/2b, 14000 Praha 4. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Raiffeisenbank si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Raiffeisenbank

Online půjčka až 700 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Raiffeisenbank si můžete půjčit 20 000 Kč až 700 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 700 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 6 měsíců až 8 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Raiffeisenbank

Výše RPSN již od 10,46% p.a.

Půjčka Raiffeisenbank se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Raiffeisenbank zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Raiffeisenbank nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Raiffeisenbank a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.rb.cz/osobni/pujcky/rychla-pujcka

Jak vypadají webové stránky www.rb.cz/osobni/pujcky/rychla-pujcka

Úvěr u Raiffeisenbank a.s. lze vyřídit přes internet

Webové stránky www.rb.cz/osobni/pujcky/rychla-pujcka bohužel neobsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet úvěru, naleznete na nich nicméně alespoň ilustrativní příklady půjček. Konkrétní nabídka vám bude vystavena až na základní vyplněné nezávazné poptávky. Body navíc do celkového hodnocení si Raiffeisenbank připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 500 000 Kč na 96 měsíců za 777 500 Kč (RPSN: 12,57 %)

Raiffeisenbank a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Raiffeisenbank je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Raiffeisenbank

Výhody a nevýhody půjčky Raiffeisenbank

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Rychlá půjčka od Raiffeisen bank nabízí až 700 000 Kč na cokoliv
 • Sleva 1 % z úrokové sazby za aktivní používání eKonto Smart nebo Komplet
 • Sjednání, poskytnutí, vedení účtu i předčasné splacení je u RB zdarma
 • Webové stránky nejsou přehledné, kalkulačka neukazuje skutečné náklady
 • Úvěr nelze sjednat online (podpis smlouvy kurýrem nebo na pobočce)
 • Nutnost mít nebo si zřídit bankovní účet u Raiffeisenbank

Kolik mě půjčka Raiffeisenbank bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Raiffeisenbank kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 500 000 Kč. Doba splatnosti: 96 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 8 099 Kč. Celková splatná částka klientem: 777 500 Kč. Výše RPSN: 12,57 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Raiffeisenbank je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • bez negativního záznamu v registrech

Naše hodnocení

Rychlá půjčka od Raiffeisenbank je bez popatků za předčasné splacení i vedení účtu, výše RPSN ji ale řadí mezi bankovní podprůměr. Bohužel chybí kalkulačka pro výpočet.

„S rychlou půjčkou od RB je možné bez ručitele získat až 700 000 Kč, peníze lze přitom použít na cokoliv (úvěr je neúčelový). Při řádném splácení lze dosáhnout na výhodnější úrokovou sazbu, i s ní ale je úvěr v porovnání s jinými bankami výrazně dražší. Nevýhodou je rovněž fakt, že půjčku nelze sjednat kompletně přes internet (podpis smlouvy na pobočce, nebo přes kurýra je nutností). Mínusem rovněž je, že webové stránky neukazují přesný výpočet úvěru v prvním kroku online žádosti.“

40 %

 • Raiffeisenbank
 • Půjčku Raiffeisenbank můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku