Razdva půjčka recenzeLogo

Recenze Razdva půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Razdva půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) PROFI CREDIT Czech a.s. (IČ: 61860069) se sídlem Klimentská 1216/46, 1100 Praha 1. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Razdva půjčka si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 100 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Razdva půjčka si můžete půjčit 3 000 Kč až 100 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 100 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 3 měsíce až 4 roky a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 48,98% p.a.

Půjčka Razdva půjčka se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Razdva půjčka zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Razdva půjčka nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany PROFI CREDIT Czech a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.razdvapujcka.cz

Jak vypadají webové stránky www.razdvapujcka.cz

Úvěr u PROFI CREDIT Czech a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.razdvapujcka.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Razdva půjčka připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 20 000 Kč na 48 měsíců za 40 656 Kč (RPSN: 48,91 %)

Půjčka Razdva půjčka je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.). Případný negativní záznam ve vybraných registrech dlužníků nemusí mít nezbytně vliv na ne/schválení poptávky. PROFI CREDIT Czech a.s. prověřuje každého žadatele individuálně, v případě dostatečné bonity a prokázání, že žadatele dokáže řádně splácet má šanci na schválení i zájemce se záznamem v registru dlužníků. Půjčka Razdva půjčka je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Razdva půjčka

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Razdva půjčka od Profi Credit nabízí vysoký úvěrový limit až 100 000 Kč
 • Maximální částku 100 000 Kč si můžete půjčit i úplně nový klient hned napoprvé
 • Poskytovatel deklaruje kompletní sjednání úvěr pouze přes internet
 • Dostupnost o pro žadatel, kterým banka nepůjčí (např. se záznam v SOLUS)
 • Při řádném splácení je možné po 3 měsících žádat o další úvěr
 • Vyšší RPSN u větších částek
 • Rozporuplné recenze klientů na značku Profi Credit
 • Celkové náklady jsou v kalkulačce uvedené velmi malým písmem

Kolik mě půjčka Razdva půjčka bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Razdva půjčka kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 20 000 Kč. Doba splatnosti: 48 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 847 Kč. Celková splatná částka klientem: 40 656 Kč. Výše RPSN: 48,91 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Razdva půjčka je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • české občanství
 • potvrzení o výši příjmu

Naše hodnocení

Razdva půjčka nabízí až 100 000 Kč i novým klientům a kompletní vyřízení přes internet k tomu. RPSN je ale vyšší a schvalovatelnost podprůměrná.

„Mezi hlavní výhody Razdva půjčky od ProfiCredit.cz patří vysoká částka o kterou lze žádat, konkrétně až 100 000 Kč a fakt, že tato částka je ihned dostupná i novým klientům. Poskytovatel se rovněž chlubí možností kompletního vyřízení online a to již během 15 minut. Větší úvěry s delší splatností ale klient přeplatí výrazně (mezi konkurenkcí v segmentu si ale stále jedná spíše o průměr). K dispozici je klientům bezplatná telefonní linka a webové stránky jsou také dostatečně přehledné a srozumitelné, škoda ale velmi malého písma u vyčíslení skutečných nákladů a nízké schvalovatelnosti žadatelů.“

40 %

 • Razdva půjčka
 • Půjčku Razdva půjčka můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku