Sberbank FÉR půjčka recenzeLogo

Recenze Sberbank FÉR půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Půjčka 50 000 Kč – 1 000 000 Kč
První půjčka bez omezení
První půjčka zdarma
Splatnost 12 měsíců – 8 let
Úrok od 3,90 % p.a.
RPSN od 4,02 % p.a.
Způsob vyplacení převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru zdarma
Vedení úvěrového účtu zdarma
Poskytovatel Sberbank CZ a.s.
Webové stránky www.sberbankcz.cz/obcane/hotovostni-pujcky

Nezávazná online žádost

Recenze

Sberbank FÉR půjčka je bankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Sberbank CZ a.s. (IČ: 25083325) se sídlem U Trezorky 921/2, 15800 Praha 5. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Sberbank si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 1 000 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Sberbank si můžete půjčit 50 000 Kč až 1 000 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 1 000 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 8 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN již od 4,02% p.a.

Půjčka Sberbank se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Sberbank zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Sberbank nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Sberbank CZ a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.sberbankcz.cz/obcane/hotovostni-pujcky

Jak vypadají webové stránky www.sberbankcz.cz/obcane/hotovostni-pujcky

Úvěr u Sberbank CZ a.s. lze vyřídit přes internet

Webové stránky www.sberbankcz.cz/obcane/hotovostni-pujcky bohužel neobsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet úvěru, naleznete na nich nicméně alespoň ilustrativní příklady půjček. Konkrétní nabídka vám bude vystavena až na základní vyplněné nezávazné poptávky. Body navíc do celkového hodnocení si Sberbank připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 280 000 Kč na 60 měsíců za 359 784 Kč (RPSN: 4,02 %)

Sberbank CZ a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Sberbank je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Sberbank

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Vysoký úvěrový limit až 1 000 000 Kč řadí půjčku k bankovnímu nadprůměru
 • FÉR půjčka od Sberbank je dostupná pro občany ČR, SR i Evropské Unie
 • Bez poplatků za sjednání, vedení úvěrového účtu a předčasné splacení
 • Odměna za řádné splácení úvěru nabízí až 20 % poplatků zpět
 • Na webu chybí online kalkulačka pro ilustrativní výpočet úvěru
 • Úvěr 250 000 - 400 000 Kč vyžaduje písemný souhlas manželky/manžela žadatele
 • U uvěru nad 400 000 Kč musí manželka/manžel být spolužadatelem
 • Nejnižší částka, kterou si lze půjčit je 50 000 Kč

Kolik mě půjčka Sberbank bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Sberbank kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 280 000 Kč. Doba splatnosti: 60 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 5 997 Kč. Celková splatná částka klientem: 359 784 Kč. Výše RPSN: 4,02 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Sberbank je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • bankovní účet
 • potvrzení o výši příjmu

Naše hodnocení

FÉR půjčka od Sberbank nabízí úrok již od 3,9 ročně, je bez poplatků za vedení i předčasné splacení. Již od 250 000 Kč je však potřeba souhlas partnera, výše i spolužadatel.

„Až 1 000 000 Kč, který je s FÉR půjčkou od Sberbank možné získat ji řadí v tomto aspektu mezi bankovním nadprůměr. Úroková sazba je naopak spíše v bankovním průměru. Absence poplatků za poskytnutí, vedení účtu i předčasné splacení není zatím u všech bank běžnou věcí, Sberbank za to proto získává plusové body. Výhodou je rovněž dostupnost pro občany ČR, SR i EU. Nevýhodou je nutnost souhlasu manželka (manželky) u úvěrů 250 000 Kč - 400 000 Kč. Nad tuto částku již partner musí být i spolužadatelem. Bohužel na webových stránkách chybí také online kalkulačka pro ilustrativní výpočet nákladů.“

Nezávazná online žádost

Sberbank

Zaujala vás tato půjčka?

Půjčku „Sberbank “ můžete snadno sjednat přes internet

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • jste osoba starší 18 let
 • vlastníte bankovní účet
 • můžete dodat potvrzení o výši příjmu

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni přímo na webové stránky poskytovatele úvěru, případně se vám zobrazí jednoduchý poptávkový formulář k vyplnění. Nemusíte mít obavy, vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrována a zadaná data putují přímo poskytovateli úvěru, nebo licencovanému zprostředkovateli úvěru (v závislosti na typu produktu). Vaše poptávka je až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o půjčku (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Peníze jsou Vaše! 👍🏻

Byli jste s úvěrem a poskytovatelem úvěru spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

Byla vaše žádost o půjčku zamítnuta?

Půjčka bývá nejčastěji zamítnuta z důvodu nedostatečné bonity žadatele, insolvenci nebo záznamu v registrech dlužníků (např. SOLUS). Pokud byla vaše žádost zamítnuta, můžete zkusit požádat u jiné banky nebo nebankovní společnosti. Vyšší šanci také nabízí agregátory úvěrů, které vaši poptávku rovnou rozešlou více společnostem najednou. Pokud jste neuspěli, zvažte, zda-li si nemůžete půjčit pouze menší částku, nastavit delší splatnost či úvěr zcela odložit na vhodnější dobu. Rozhodně se však vyhněte nabídkám půjček od soukromých investorů či přes internetové inzerce.

Sberbank

Sberbank – Bankovní půjčka

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze Sberbank FÉR půjčka
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti Sberbank FÉR půjčka
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
Sberbank CZ a.s.
Podrobné informace o poskytovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Bankovní půjčka Sberbank je poskytována společností Sberbank CZ a.s. (IČ: 25083325), se sídlem U Trezorky 921/2, 15800 Praha 5. Sberbank FÉR půjčka nabízí 50 000 Kč až 1 000 000 Kč. Úvěr je neúčelový, získané finanční prostředky tak lze použít na cokoliv potřebujete. Doba splatnosti půjčky je volitelná, od 12 měsíců do 8 let. Výše RPSN je od 4,02 % p.a. Půjčka Sberbank se splácí měsíční splátkou. Poskytnutí úvěru je zcela zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Na portálu OKfin.cz naleznete nejen informace o půjčce Sberbank , přečíst si rovněž můžete zkušenosti a recenze ostatních návštěvníků, prohlédnout si podrobnou tabulku splácení a spočítat výši splátek. Souhrnné hodnocení úvěru je v současné době 70 %. Sberbank FÉR půjčka je dostupná všem žadatelům, splňujícím následující podmínky: věk min. 18 let, bankovní účet, potvrzení o výši příjmu, Sberbank je dlouhodobě velmi dobře hodnoceným produktem našimi návštěvníky. Peníze jsou vypláceny ihned po schválení žádosti, v ideálním případě mohou být připsány na bankovní účet žadatele již do 15 minut. Pro získání půjčky Sberbank nepotřebujete ručitele, ani hmotnou zástavu. Sberbank CZ a.s. nevyžaduje prokázání vašeho finančního příjmu, jeho doložení však je v rámci schvalování nezbytné. Oficiální webové stránky naleznete na adrese www.sberbankcz.cz/obcane/hotovostni-pujcky. Bankovní půjčku Sberbank však můžete získat i skrze tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt poskytovatele úvěru. Až do podpisu smlouvy je vaše žádost o úvěr 100% nezávazná.

Půjčka 500 000 KčPůjčka 100 000 KčPůjčka 50 000 KčPůjčky pro podnikatele, živnostníky a OSVČPůjčky pro cizince s trvalým pobytem v ČRPůjčky bez ručiteleBankovní půjčky

 • Sberbank
 • Půjčku „Sberbank “ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost