Sberbank FÉR půjčka recenzeLogo

Recenze Sberbank FÉR půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Sberbank FÉR půjčka je bankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Sberbank CZ a.s. (IČ: 25083325) se sídlem U Trezorky 921/2, 15800 Praha 5. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Sberbank si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 1 000 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Sberbank si můžete půjčit 50 000 Kč až 1 000 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 1 000 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 8 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN již od 4,02% p.a.

Půjčka Sberbank se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Sberbank zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Sberbank nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Sberbank CZ a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.sberbankcz.cz/obcane/hotovostni-pujcky

Jak vypadají webové stránky www.sberbankcz.cz/obcane/hotovostni-pujcky

Úvěr u Sberbank CZ a.s. lze vyřídit přes internet

Webové stránky www.sberbankcz.cz/obcane/hotovostni-pujcky bohužel neobsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet úvěru, naleznete na nich nicméně alespoň ilustrativní příklady půjček. Konkrétní nabídka vám bude vystavena až na základní vyplněné nezávazné poptávky. Body navíc do celkového hodnocení si Sberbank připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 280 000 Kč na 60 měsíců za 359 784 Kč (RPSN: 4,02 %)

Sberbank CZ a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Sberbank je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Sberbank

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Vysoký úvěrový limit až 1 000 000 Kč řadí půjčku k bankovnímu nadprůměru
 • FÉR půjčka od Sberbank je dostupná pro občany ČR, SR i Evropské Unie
 • Bez poplatků za sjednání, vedení úvěrového účtu a předčasné splacení
 • Odměna za řádné splácení úvěru nabízí až 20 % poplatků zpět
 • Na webu chybí online kalkulačka pro ilustrativní výpočet úvěru
 • Úvěr 250 000 - 400 000 Kč vyžaduje písemný souhlas manželky/manžela žadatele
 • U uvěru nad 400 000 Kč musí manželka/manžel být spolužadatelem
 • Nejnižší částka, kterou si lze půjčit je 50 000 Kč

Kolik mě půjčka Sberbank bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Sberbank kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 280 000 Kč. Doba splatnosti: 60 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 5 997 Kč. Celková splatná částka klientem: 359 784 Kč. Výše RPSN: 4,02 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Sberbank je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • bankovní účet
 • potvrzení o výši příjmu

Naše hodnocení

FÉR půjčka od Sberbank nabízí úrok již od 3,9 ročně, je bez poplatků za vedení i předčasné splacení. Již od 250 000 Kč je však potřeba souhlas partnera, výše i spolužadatel.

„Až 1 000 000 Kč, který je s FÉR půjčkou od Sberbank možné získat ji řadí v tomto aspektu mezi bankovním nadprůměr. Úroková sazba je naopak spíše v bankovním průměru. Absence poplatků za poskytnutí, vedení účtu i předčasné splacení není zatím u všech bank běžnou věcí, Sberbank za to proto získává plusové body. Výhodou je rovněž dostupnost pro občany ČR, SR i EU. Nevýhodou je nutnost souhlasu manželka (manželky) u úvěrů 250 000 Kč - 400 000 Kč. Nad tuto částku již partner musí být i spolužadatelem. Bohužel na webových stránkách chybí také online kalkulačka pro ilustrativní výpočet nákladů.“

50 %

 • Sberbank
 • Půjčku Sberbank můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku