SIM půjčka recenzeLogo

Recenze SIM půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

SIM půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) SIM PŮJČKA s.r.o. (IČ: 01548689) se sídlem Václavské náměstí 837/11, 11000 Praha 1. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky SIM půjčka si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 30 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou SIM půjčka si můžete půjčit 2 000 Kč až 30 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 30 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 7 dní až 60 týdnů a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 244,99% p.a.

Půjčka SIM půjčka se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u SIM půjčka zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka SIM půjčka nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany SIM PŮJČKA s.r.o. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.simpujcka.cz

Jak vypadají webové stránky www.simpujcka.cz

Úvěr u SIM PŮJČKA s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.simpujcka.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Na webových stránkách SIM půjčka se nám bohužel nepodařilo dohledat vzory smluvní dokumentace, za to odečítáme body z celkového hodnocení.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 7 000 Kč na 18 dní za 8 508 Kč (RPSN: 5122,97 %)

SIM PŮJČKA s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka SIM půjčka je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky SIM půjčka

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • SIM půjčka nabízí až 30 000 Kč v hotovosti, nebo na bankovní účet
 • Úvěr je dostupný i cizincům, kteří mají trvalý pobyt na území ČR
 • Úroková sazba je neměnná po celou dobu splácení SIM půjčky
 • Přehledné webové stránky obsahují všechny potřebné informace
 • Vlastní účty u 6 hlavních bank garantují rychlý převod peněz na účet
 • Není nutné prokazovat finanční příjem a není potřeba ručit
 • SIM půjčka je pro zaměstnané, ale i studenty, rodiče na MD a seniory
 • Velmi vysoké RPSN - obě varianty půjčky jsou velmi drahé
 • Vysoké poplatky za prodloužení a prodlení se splátkou

Kolik mě půjčka SIM půjčka bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce SIM půjčka kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 7 000 Kč. Doba splatnosti: 18 dní. Poplatky / měsíční splátka: 1 508 Kč. Celková splatná částka klientem: 8 508 Kč. Výše RPSN: 5122,97 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka SIM půjčka je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

SIM půjčka nabízí klasickou online půjčku na účet, nebo hotovostní úvěr splácený formou dvoutýdenních splátek. Daní za rychlé vyřízení je ovšem velmi vysoká úroková sazba.

„Populární SIM Půjčka je dostupná jak zaměstnancům, tak třeba i rodičům na mateřské dovolené a seniorům (až do 80 let věku). SIM půjčku mohou získat i studenti. Výhodou je fakt, že není nutné dokládat finanční příjem a přesto může i zcela nový klient hned napoprvé získat maximální částku (tj. 30 000 Kč). SIM Půjčka má vlastní účty u hlavních 6 českých bank, čímž je garantovaný rychlý převod peněz na účet žadatele. SIM půjčku je ale možné si nechat vyplatit i formou poštovní poukázky (tedy v hotovosti). Nevýhodou však je velmi vysoké RPSN a rovněž vysoké poplatky za prodlení se splátkou a prodloužení celkové doby splatnosti.“

40 %

 • SIM půjčka
 • Půjčku SIM půjčka můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku