Smart půjčka recenzeLogo

Recenze Smart půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Smart půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) EC Financial Services a.s. (IČ: 24243744) se sídlem Pražská 636, 25241 Dolní Břežany. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Smart půjčka si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 300 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou Smart půjčka si můžete půjčit 50 000 Kč až 300 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti EC Financial Services a.s. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 300 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 48 měsíců a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN již od 19,64% p.a.

Půjčka Smart půjčka se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Smart půjčka zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Smart půjčka nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany EC Financial Services a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.smartpujcka.cz

Jak vypadají webové stránky www.smartpujcka.cz

Úvěr u EC Financial Services a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.smartpujcka.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Smart půjčka připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 300 000 Kč na 48 měsíců za 42 400 Kč (RPSN: 19,64 %)

EC Financial Services a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Smart půjčka je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Smart půjčka

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Smart půjčka je poskytována prověřenou společností EC Financial Services a.s.
 • Se Smart půjčkou je možné získat 50 000 Kč až 300 000 Kč na cokoliv
 • Kompletní vyřízení (tedy i podpis úvěrové smlouvy) probíhá přes internet
 • V ideálním případě mohou být peníze připsány na účet už za 15 minut
 • Smart půjčka je bezúčelová (peníze na cokoliv) a bez nutnosti ručitele
 • Při řádném splácení možnost refinancování úvěru
 • Minimální věk žadatele je 25 let
 • Úrok je o něco vyšší, než v klasické bance
 • Pracovní hodiny pro vyřizování žádostí pouze po-pá 8:00 - 20:00

Kolik mě půjčka Smart půjčka bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Smart půjčka kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 300 000 Kč. Doba splatnosti: 48 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 8 823 Kč. Celková splatná částka klientem: 42 400 Kč. Výše RPSN: 19,64 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Smart půjčka je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • občanský průkaz
 • druhý doklad totožnosti
 • bankovní účet
 • české občanství
 • trvalý pobyt v ČR
 • potvrzení o výši příjmu
 • věk min. 25 let

Naše hodnocení

Smart půjčka nabízí vysoký úvěrový limit s dlouhou dobou splatnosti. Úvěr je možné vyřídit kompletně online, cenou za to je ale vyšší přeplatek.

„Smart půjčka je dobře známý produkt, se kterým se klienti mohli setkávat dlouhé roky. V nedávné době však přešel pod nového poskytovatele (původní společnost Jet Money s.r.o. přestala úvěry nabízet), kterým je stabilní společnost EC Financial Services a.s. a došlo k řadě změn v nabídce - vesměs ale k lepšímu. Smart půjčku je nově možné vyřídit kompletně přes internet a to včetně podpisu smlouvy. Navíc je možné žádat až o 300 000 Kč a splátky rozložit až na 48 měsíců. Daní za tyto výhody je však vyšší úroková sazba (zejména v porovnání s nabídkou bankovních úvěrů) a požadavek splnění minimální věkové hranice žadatele 25 let.“

60 %

 • Smart půjčka
 • Půjčku Smart půjčka můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku