Smart půjčka recenzeLogo

Recenze Smart půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Půjčka 50 000 Kč – 300 000 Kč
První půjčka max. 300 000 Kč
První půjčka zdarma
Splatnost 12 měsíců – 48 měsíců
Úrok od 18,00 % p.a.
RPSN od 19,64 % p.a.
Způsob vyplacení převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru zdarma
Vedení úvěrového účtu zdarma
Poskytovatel EC Financial Services a.s.
Webové stránky www.smartpujcka.cz

Nezávazná online žádost

Recenze

Smart půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) EC Financial Services a.s. (IČ: 24243744) se sídlem Pražská 636, 25241 Dolní Břežany. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Smart půjčka si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 300 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou Smart půjčka si můžete půjčit 50 000 Kč až 300 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti EC Financial Services a.s. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 300 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 48 měsíců a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN již od 19,64% p.a.

Půjčka Smart půjčka se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Smart půjčka zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Smart půjčka nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany EC Financial Services a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.smartpujcka.cz

Jak vypadají webové stránky www.smartpujcka.cz

Úvěr u EC Financial Services a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.smartpujcka.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Smart půjčka připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 300 000 Kč na 48 měsíců za 42 400 Kč (RPSN: 19,64 %)

EC Financial Services a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Smart půjčka je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Smart půjčka

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Smart půjčka je poskytována prověřenou společností EC Financial Services a.s.
 • Se Smart půjčkou je možné získat 50 000 Kč až 300 000 Kč na cokoliv
 • Kompletní vyřízení (tedy i podpis úvěrové smlouvy) probíhá přes internet
 • V ideálním případě mohou být peníze připsány na účet už za 15 minut
 • Smart půjčka je bezúčelová (peníze na cokoliv) a bez nutnosti ručitele
 • Při řádném splácení možnost refinancování úvěru
 • Minimální věk žadatele je 25 let
 • Úrok je o něco vyšší, než v klasické bance
 • Pracovní hodiny pro vyřizování žádostí pouze po-pá 8:00 - 20:00
 • Online žádost pouze do 30 000 Kč

Kolik mě půjčka Smart půjčka bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Smart půjčka kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 300 000 Kč. Doba splatnosti: 48 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 8 823 Kč. Celková splatná částka klientem: 42 400 Kč. Výše RPSN: 19,64 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Smart půjčka je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • občanský průkaz
 • druhý doklad totožnosti
 • bankovní účet
 • české občanství
 • trvalý pobyt v ČR
 • potvrzení o výši příjmu
 • věk min. 25 let

Naše hodnocení

Smart půjčka nabízí vysoký úvěrový limit s dlouhou dobou splatnosti. Úvěr je možné vyřídit kompletně online, cenou za to je ale vyšší přeplatek.

„Smart půjčka je dobře známý produkt, se kterým se klienti mohli setkávat dlouhé roky. V nedávné době však přešel pod nového poskytovatele (původní společnost Jet Money s.r.o. přestala úvěry nabízet), kterým je stabilní společnost EC Financial Services a.s. a došlo k řadě změn v nabídce - vesměs ale k lepšímu. Smart půjčku je nově možné vyřídit kompletně přes internet a to včetně podpisu smlouvy. Navíc je možné žádat až o 300 000 Kč a splátky rozložit až na 48 měsíců. Daní za tyto výhody je však vyšší úroková sazba (zejména v porovnání s nabídkou bankovních úvěrů) a požadavek splnění minimální věkové hranice žadatele 25 let.“

Nezávazná online žádost

Smart půjčka

Zaujala vás tato půjčka?

Půjčku „Smart půjčka“ můžete snadno sjednat přes internet

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • vlastníte občanský průkaz
 • vlastníte druhý doklad totožnosti
 • vlastníte bankovní účet
 • máte české státní občanství
 • máte trvalý pobyt v České republice
 • můžete dodat potvrzení o výši příjmu
 • jste osoba starší 25 let

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni přímo na webové stránky poskytovatele úvěru, případně se vám zobrazí jednoduchý poptávkový formulář k vyplnění. Nemusíte mít obavy, vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrována a zadaná data putují přímo poskytovateli úvěru, nebo licencovanému zprostředkovateli úvěru (v závislosti na typu produktu). Vaše poptávka je až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o půjčku (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Peníze jsou Vaše! 👍🏻

Byli jste s úvěrem a poskytovatelem úvěru spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

Byla vaše žádost o půjčku zamítnuta?

Půjčka bývá nejčastěji zamítnuta z důvodu nedostatečné bonity žadatele, insolvenci nebo záznamu v registrech dlužníků (např. SOLUS). Pokud byla vaše žádost zamítnuta, můžete zkusit požádat u jiné banky nebo nebankovní společnosti. Vyšší šanci také nabízí agregátory úvěrů, které vaši poptávku rovnou rozešlou více společnostem najednou. Pokud jste neuspěli, zvažte, zda-li si nemůžete půjčit pouze menší částku, nastavit delší splatnost či úvěr zcela odložit na vhodnější dobu. Rozhodně se však vyhněte nabídkám půjček od soukromých investorů či přes internetové inzerce.

Smart půjčka

Smart půjčka – Nebankovní půjčka

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze Smart půjčka
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti Smart půjčka
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
EC Financial Services a.s.
Podrobné informace o poskytovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Nebankovní půjčka Smart půjčka je poskytována společností EC Financial Services a.s. (IČ: 24243744), se sídlem Pražská 636, 25241 Dolní Břežany. Smart půjčka nabízí 50 000 Kč až 300 000 Kč. Úvěr je neúčelový, získané finanční prostředky tak lze použít na cokoliv potřebujete. Doba splatnosti půjčky je volitelná, od 12 měsíců do 48 měsíců. Výše RPSN je od 19,64 % p.a. Půjčka Smart půjčka se splácí měsíční splátkou. Poskytnutí úvěru je zcela zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Na portálu OKfin.cz naleznete nejen informace o půjčce Smart půjčka, přečíst si rovněž můžete zkušenosti a recenze ostatních návštěvníků, prohlédnout si podrobnou tabulku splácení a spočítat výši splátek. Souhrnné hodnocení úvěru je v současné době 60 %. Smart půjčka je dostupná všem žadatelům, splňujícím následující podmínky: občanský průkaz, druhý doklad totožnosti, bankovní účet, české občanství, trvalý pobyt v ČR, potvrzení o výši příjmu, věk min. 25 let, Smart půjčka je dlouhodobě velmi dobře hodnoceným produktem našimi návštěvníky. Peníze jsou vypláceny ihned po schválení žádosti, v ideálním případě mohou být připsány na bankovní účet žadatele již do 15 minut. Pro získání půjčky Smart půjčka nepotřebujete ručitele, ani hmotnou zástavu. EC Financial Services a.s. nevyžaduje prokázání vašeho finančního příjmu, jeho doložení však je v rámci schvalování nezbytné. Oficiální webové stránky naleznete na adrese www.smartpujcka.cz. Nebankovní půjčku Smart půjčka však můžete získat i skrze tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt poskytovatele úvěru. Až do podpisu smlouvy je vaše žádost o úvěr 100% nezávazná.

Půjčka na vybavení domácnostiPůjčka na rekonstrukciPůjčka na autoPůjčka 100 000 KčPůjčka 50 000 KčPůjčky pro podnikatele, živnostníky a OSVČPůjčky bez ručiteleNebankovní půjčky

 • Smart půjčka
 • Půjčku „Smart půjčka“ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost