Tesco půjčka recenzeLogo

Recenze Tesco půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Tesco půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Home Credit a.s. (IČ: 26978636) se sídlem Nové sady 996/25, 60200 Brno. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Tesco půjčka si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 250 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Tesco půjčka si můžete půjčit 10 000 Kč až 250 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 250 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 7 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN již od 18,27% p.a.

Půjčka Tesco půjčka se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Tesco půjčka zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Tesco půjčka nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Home Credit a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.tescouver.cz

Jak vypadají webové stránky www.tescouver.cz

Úvěr u Home Credit a.s. lze vyřídit přes internet

Webové stránky www.tescouver.cz bohužel neobsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet úvěru, naleznete na nich nicméně alespoň ilustrativní příklady půjček. Konkrétní nabídka vám bude vystavena až na základní vyplněné nezávazné poptávky. Body navíc do celkového hodnocení si Tesco půjčka připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 80 000 Kč na 12 měsíců za 87 323 Kč (RPSN: 18,27 %)

Home Credit a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Tesco půjčka je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Tesco půjčka

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Tesco půjčku fakticky poskytujte Home Credit a.s.
 • Možnost půjčit si až 250 000 Kč na cokoliv a bez poplatků předem
 • Dostatečně dlouhá doba splatnosti (rozumná výše měsíčních splátek)
 • K úvěru dostanete zdarma kartu pro platbu a výběr peněz z bankomatů
 • Žádné poplatky za vyřízení půjčky a vedení úvěrového účtu
 • Solidní úroková sazba (RPSN) již od 12,20 % p.a.
 • Částku do 150 000 Kč je možné vyplatit také složenkou
 • Pouze průměrná schvalovatelnost žádostí
 • Na webu chybí online kalkulačka pro výpočet nákladů
 • Proměnlivá výše měsíčních splátek (postupně klesající)

Kolik mě půjčka Tesco půjčka bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Tesco půjčka kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 80 000 Kč. Doba splatnosti: 12 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 0 Kč. Celková splatná částka klientem: 87 323 Kč. Výše RPSN: 18,27 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Tesco půjčka je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • bankovní účet
 • české občanství
 • potvrzení o výši příjmu
 • bez negativního záznamu v registrech

Naše hodnocení

Půjčka Tesco je vlastně převlečený úvěr od Home Creditu, nabízí ale pár zajímavých výhod. Například kartu pro platby i výběr z bankomatů. Úrok je však spíše průměrný.

„Tesco půjčku je možné sjednat online, nebo na stáncích Tesco Finanční služby. Peníze až do výše 250 000 Kč pak mohou být vyplaceny na účet klienta, nebo díky platební kartě, kterou na informacích Tesco klient obdrží během pár minut. S kartou pak může peníze nejen vybírat z bankomatu, ale také s ní platit. Úvěr do 150 000 Kč dokáže Tesco vyplatit také formou složenky. Půjčka je u Tesca bez poplatků za vyřízení i doplacení. Webové stránky bohužel neobsahují příliš informací a slouží spíše ke získání kontaktu na potenciální zájemce. Kalkulačka chybí úplně. Úroková sazba je v rámci segmentu spíše průměrná. “

50 %

 • Tesco půjčka
 • Půjčku Tesco půjčka můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku