UniCredit PRESTO půjčka recenzeLogo

Recenze UniCredit PRESTO půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

UniCredit PRESTO půjčka je bankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) UniCredit Bank Czech Republic a.s. (IČ: 64948242) se sídlem Želetavská 1525/1, 14000 Praha 4. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky UniCredit si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 1 000 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou UniCredit si můžete půjčit 20 000 Kč až 1 000 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 1 000 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 10 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN již od 3,95% p.a.

Půjčka UniCredit se splácí měsíční splátkou

Poskytnutí půjčky je u UniCredit spojeno s jednorázovým poplatkem ve výši jednorázově 1500 Kč. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka UniCredit nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany UniCredit Bank Czech Republic a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.unicreditbank.cz/cs/obcane.html#Uvery

Jak vypadají webové stránky www.unicreditbank.cz/cs/obcane.html#Uvery

Úvěr u UniCredit Bank Czech Republic a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.unicreditbank.cz/cs/obcane.html#Uvery totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si UniCredit připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 200 000 Kč na 84 měsíců za 317 352 Kč (RPSN: 14,94 %)

UniCredit Bank Czech Republic a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka UniCredit je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky UniCredit

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Vysoký úvěrový limit – až 1 000 000 Kč lze použít na cokoliv
 • Řada nadstandardních služeb (např. možnost až 5× odložit splátku)
 • Sleva 2 % pokud si klient zřídí bankovní účet v UniCredit Bank
 • Úroková sazba garantovaná po celou dobu splácení úvěru
 • Není podmínkou mít vlastní účet v UniCredit Bank
 • Úrok od 3,89% p.a. při řádném splácení
 • Nepříliš přehledné a srozumitelné webové stránky
 • Pro úvěr nad 300 000 Kč je nutné mít spolužadatele
 • Jednorázový poplatek 1 500 Kč za poskynutí úvěru
 • Pouze průměrná výše RPSN (v porovnání s ostatními bankovními úvěry)

Kolik mě půjčka UniCredit bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce UniCredit kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 200 000 Kč. Doba splatnosti: 84 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 3 762 Kč. Celková splatná částka klientem: 317 352 Kč. Výše RPSN: 14,94 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka UniCredit je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR
 • bez negativního záznamu v registrech

Naše hodnocení

PRESTO půjčka od UniCredit nabídne až 1 000 000 Kč na cokoliv. Obsahuje však jednorázový poplatek za poskytnutí 1500 Kč a nutnost mít spolužadatele u půjčky nad 300 000 Kč.

„PRESTO půjčka od UniCredit může zaujmout nadprůměrnu částkou, o kterou lze zařádat. 1 000 000 Kč není běžné dokonce ani mezi bankovními úvěry. UniCredit důsledně odměňuje klienty, kteří řádně splací, dosáhnout tak lze na velmi dobrý úrok. Další slevu je možné získat, pokud si rozhodnete založit bankovní účet v UniCredit Bank. Za nevýhodou považujeme ne příliš přehledné webové stránky (které ale jinak obsahují všechny nezbytné informace), fakt že u větších částek je potřeba spolužadatele a rovněž jednorázový poplatek ve výši 1500 Kč za poskytnutí půjčky není obvyklý. Schvalovatelnost žádostí je přitom spíše podprůměrná. “

40 %

 • UniCredit
 • Půjčku UniCredit můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku