UniCredit PRESTO půjčka recenzeLogo

Recenze UniCredit PRESTO půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Půjčka 20 000 Kč – 1 000 000 Kč
První půjčka bez omezení
První půjčka zdarma
Splatnost 12 měsíců – 10 let
Úrok od 3,85 % p.a.
RPSN od 3,95 % p.a.
Způsob vyplacení převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru jednorázově 1500 Kč
Vedení úvěrového účtu zdarma
Poskytovatel UniCredit Bank Czech Republic a.s.
Webové stránky www.unicreditbank.cz/cs/obcane.html#Uvery

Nezávazná online žádost

Recenze

UniCredit PRESTO půjčka je bankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) UniCredit Bank Czech Republic a.s. (IČ: 64948242) se sídlem Želetavská 1525/1, 14000 Praha 4. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky UniCredit si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 1 000 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou UniCredit si můžete půjčit 20 000 Kč až 1 000 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 1 000 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 10 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN již od 3,95% p.a.

Půjčka UniCredit se splácí měsíční splátkou

Poskytnutí půjčky je u UniCredit spojeno s jednorázovým poplatkem ve výši jednorázově 1500 Kč. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka UniCredit nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany UniCredit Bank Czech Republic a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.unicreditbank.cz/cs/obcane.html#Uvery

Jak vypadají webové stránky www.unicreditbank.cz/cs/obcane.html#Uvery

Úvěr u UniCredit Bank Czech Republic a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.unicreditbank.cz/cs/obcane.html#Uvery totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si UniCredit připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 200 000 Kč na 84 měsíců za 317 352 Kč (RPSN: 14,94 %)

UniCredit Bank Czech Republic a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka UniCredit je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky UniCredit

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Vysoký úvěrový limit – až 1 000 000 Kč lze použít na cokoliv
 • Řada nadstandardních služeb (např. možnost až 5× odložit splátku)
 • Sleva 2 % pokud si klient zřídí bankovní účet v UniCredit Bank
 • Úroková sazba garantovaná po celou dobu splácení úvěru
 • Není podmínkou mít vlastní účet v UniCredit Bank
 • Úrok od 3,89% p.a. při řádném splácení
 • Nepříliš přehledné a srozumitelné webové stránky
 • Pro úvěr nad 300 000 Kč je nutné mít spolužadatele
 • Jednorázový poplatek 1 500 Kč za poskynutí úvěru
 • Pouze průměrná výše RPSN (v porovnání s ostatními bankovními úvěry)

Kolik mě půjčka UniCredit bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce UniCredit kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 200 000 Kč. Doba splatnosti: 84 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 3 762 Kč. Celková splatná částka klientem: 317 352 Kč. Výše RPSN: 14,94 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka UniCredit je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR
 • bez negativního záznamu v registrech

Naše hodnocení

PRESTO půjčka od UniCredit nabídne až 1 000 000 Kč na cokoliv. Obsahuje však jednorázový poplatek za poskytnutí 1500 Kč a nutnost mít spolužadatele u půjčky nad 300 000 Kč.

„PRESTO půjčka od UniCredit může zaujmout nadprůměrnu částkou, o kterou lze zařádat. 1 000 000 Kč není běžné dokonce ani mezi bankovními úvěry. UniCredit důsledně odměňuje klienty, kteří řádně splací, dosáhnout tak lze na velmi dobrý úrok. Další slevu je možné získat, pokud si rozhodnete založit bankovní účet v UniCredit Bank. Za nevýhodou považujeme ne příliš přehledné webové stránky (které ale jinak obsahují všechny nezbytné informace), fakt že u větších částek je potřeba spolužadatele a rovněž jednorázový poplatek ve výši 1500 Kč za poskytnutí půjčky není obvyklý. Schvalovatelnost žádostí je přitom spíše podprůměrná. “

Nezávazná online žádost

UniCredit

Zaujala vás tato půjčka?

Půjčku „UniCredit“ můžete snadno sjednat přes internet

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • jste osoba starší 18 let
 • vlastníte bankovní účet
 • máte trvalý pobyt v České republice
 • nemáte negativní záznam v registrech dlužníků

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni přímo na webové stránky poskytovatele úvěru, případně se vám zobrazí jednoduchý poptávkový formulář k vyplnění. Nemusíte mít obavy, vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrována a zadaná data putují přímo poskytovateli úvěru, nebo licencovanému zprostředkovateli úvěru (v závislosti na typu produktu). Vaše poptávka je až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o půjčku (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Peníze jsou Vaše! 👍🏻

Byli jste s úvěrem a poskytovatelem úvěru spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

Byla vaše žádost o půjčku zamítnuta?

Půjčka bývá nejčastěji zamítnuta z důvodu nedostatečné bonity žadatele, insolvenci nebo záznamu v registrech dlužníků (např. SOLUS). Pokud byla vaše žádost zamítnuta, můžete zkusit požádat u jiné banky nebo nebankovní společnosti. Vyšší šanci také nabízí agregátory úvěrů, které vaši poptávku rovnou rozešlou více společnostem najednou. Pokud jste neuspěli, zvažte, zda-li si nemůžete půjčit pouze menší částku, nastavit delší splatnost či úvěr zcela odložit na vhodnější dobu. Rozhodně se však vyhněte nabídkám půjček od soukromých investorů či přes internetové inzerce.

UniCredit

UniCredit – Bankovní půjčka

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze UniCredit PRESTO půjčka
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti UniCredit PRESTO půjčka
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
UniCredit Bank Czech Republic a.s.
Podrobné informace o poskytovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Bankovní půjčka UniCredit je poskytována společností UniCredit Bank Czech Republic a.s. (IČ: 64948242), se sídlem Želetavská 1525/1, 14000 Praha 4. UniCredit PRESTO půjčka nabízí 20 000 Kč až 1 000 000 Kč. Úvěr je neúčelový, získané finanční prostředky tak lze použít na cokoliv potřebujete. Doba splatnosti půjčky je volitelná, od 12 měsíců do 10 let. Výše RPSN je od 3,95 % p.a. Půjčka UniCredit se splácí měsíční splátkou. Poskytnutí úvěru stojí jednorázově 1500 Kč Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Na portálu OKfin.cz naleznete nejen informace o půjčce UniCredit, přečíst si rovněž můžete zkušenosti a recenze ostatních návštěvníků, prohlédnout si podrobnou tabulku splácení a spočítat výši splátek. Souhrnné hodnocení úvěru je v současné době 40 %. UniCredit PRESTO půjčka je dostupná všem žadatelům, splňujícím následující podmínky: věk min. 18 let, bankovní účet, trvalý pobyt v ČR, bez negativního záznamu v registrech, UniCredit je dlouhodobě velmi dobře hodnoceným produktem našimi návštěvníky. Peníze jsou vypláceny ihned po schválení žádosti, v ideálním případě mohou být připsány na bankovní účet žadatele již do 15 minut. Pro získání půjčky UniCredit nepotřebujete ručitele, ani hmotnou zástavu. UniCredit Bank Czech Republic a.s. nevyžaduje prokázání vašeho finančního příjmu, jeho doložení však je v rámci schvalování nezbytné. Oficiální webové stránky naleznete na adrese www.unicreditbank.cz/cs/obcane.html#Uvery. Bankovní půjčku UniCredit však můžete získat i skrze tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt poskytovatele úvěru. Až do podpisu smlouvy je vaše žádost o úvěr 100% nezávazná.

Půjčka 500 000 KčPůjčka 100 000 KčPůjčka 50 000 KčPůjčky pro podnikatele, živnostníky a OSVČPůjčky pro cizince s trvalým pobytem v ČRPůjčky bez ručiteleBankovní půjčkyPůjčka na auto

 • UniCredit
 • Půjčku „UniCredit“ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost