Úvěrka.cz půjčka recenzeLogo

Recenze Úvěrka.cz půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Úvěrka.cz půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Kontex Trade International s.r.o. (IČ: 24827061) se sídlem Na Okruhu 488/27, 14200 Praha 4. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Úvěrka si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 40 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Úvěrka si můžete půjčit 20 000 Kč až 40 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 40 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 2 měsíce až 1 rok a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 80,91% p.a.

Půjčka Úvěrka se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Úvěrka zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Úvěrka nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Kontex Trade International s.r.o. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.uverka.cz

Jak vypadají webové stránky www.uverka.cz

Úvěr u Kontex Trade International s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.uverka.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Úvěrka připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 20 000 Kč na 6 měsíců za 26 122 Kč (RPSN: 156,88 %)

Kontex Trade International s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Úvěrka je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Úvěrka

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Jednoduchá nebankovní půjčka na středně velké výdaje (např. v domácnosti)
 • Sami si nastavíte dobu splatnosti v rozmezí 2 měsíce až 12 měsíců
 • Produkt Úvěrka lze kompletně sjednat přes internet, stačí vyplnit jednu žádost
 • Půjčka je bez skrytých poplatků, veškeré náklady jsou započítány do splátek
 • Vyšší RPSN
 • Nižší schvalovatelnost žádostí
 • Minimální věk žadatele musí být 21 let

Kolik mě půjčka Úvěrka bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Úvěrka kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 20 000 Kč. Doba splatnosti: 6 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 6 122 Kč. Celková splatná částka klientem: 26 122 Kč. Výše RPSN: 156,88 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Úvěrka je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 21 let
 • občanský průkaz
 • druhý doklad totožnosti
 • bankovní účet
 • české občanství

Naše hodnocení

Úvěrka.cz se může hodit třeba na nečekané výdaje v domácnosti, vyřídit lze kompletně online během několika minut. Náklady na splacení ale nejsou malé.

„Úvěrka.cz je druhým, méně známým produktem společnosti Kontex Trade International. S hlavním produktem pojmenovaným „Půjčka 7„ jste se již možná setkali. Úvěrka je narozdíl od něj koncipována jako půjčka s delší splatností a vyšším úvěrovým limitem. Horní hranice 40 000 Kč a splatnost 12 měsíců se tak mohou hodit například na nečekané větší výdaje spojené s provozem domácnosti, či dovolenou. Výhodou je srozumitelný web, náhled smluv a kompletní vyřízení přes internet, které probíhá velmi rychle. Nevýhodou je vyšší RPSN a tedy i celkové náklady na splacení úvěru.“

50 %

 • Úvěrka
 • Půjčku Úvěrka můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku